Firma Ekle Ücretsiz Firma Rehberi

Köşe Ofisteki İhtiyatlı İyimser – PwC 21. Küresel CEO Araştırması

Türk CEO’lar jeopolitik risklerden, döviz kurundan ve terörizmden endişeli PwC’nin bu yıl “Köşe Ofisteki İhtiyatlı İyimser” başlığıyla yayımladığı 21. Yıllık Küresel CEO Araştırması’na göre, CEO’ların 2018 için küresel büyüme beklentilerindeki […]

Köşe Ofisteki İhtiyatlı İyimser - PwC 21. Küresel CEO Araştırması
Köşe Ofisteki İhtiyatlı İyimser – PwC 21. Küresel CEO Araştırması

Türk CEO’lar jeopolitik risklerden, döviz kurundan ve terörizmden endişeli

PwC’nin bu yıl “Köşe Ofisteki İhtiyatlı İyimser” başlığıyla yayımladığı 21. Yıllık Küresel CEO Araştırması’na göre, CEO’ların 2018 için küresel büyüme beklentilerindeki iyimserlik, bugüne kadarki en yüksek seviyeye ulaştı. Türk CEO’lar da büyüme konusunda iyimser ancak döviz kuru ve terörizm gibi riskler daime kafalarında soru işareti.

Küresel CEO Araştırması bu yıl iş dünyasında güven, yetenekli iş gücü için rekabet ve teknolojinin etkisiyle hızla değişen ortamda büyüme gibi konulara odaklanıyor. 85 ülkeden 1.293 CEO’nun yer aldığı 21. Küresel CEO Araştırması’na Türkiye’den 69 CEO katıldı.

Bağımsız denetim ve yönetim danışmanlığı kuruluşu PriceWaterhouse-Coopers’ın (PwC) 21. Küresel CEO Araştırması bu yıl iş dünyasında güven, yetenekli iş gücü için rekabet ve teknolojinin etkisiyle hızla değişen ortamda büyüme gibi konulara odaklanıyor. 85 ülkeden 1.293 CEO’nun yer aldığı 21. Küresel CEO Araştırması’na Türkiye’den 69 CEO katıldı.

Yazı etiketi:

Kategori: İş Dünyası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Firma Ekle © 2021