Firma Ekle

Toplu SMS

  1. Home
  2. »
  3. Toplu SMS

Aramayı dene: çilingir, tamirci, sucu,

Şahin Haberleşme

18 Aralık 2019 16:23
Firma hakkında:

Şahin Haberleşme Toplu SMS Çözümleri BTK YETKİ BELGESİNE SAHİP STH LİSANSLI VE 3 BÜYÜK OPERATÖRLE ARA BAĞLANTISI OLAN , mobil sms çözümleri alanında sektöre değer katmak ve Kurumsal ve Kamusal SMS çözümleri sunmak üzere 2009 yılından bu yana kesintisiz hizmet vermektedir.

General Medya Reklam Ajans

14 Aralık 2018 15:04
Firma hakkında:

Medya kuruluşumuz 13 yıldır reklam sektöründe kurumsal anlamda hizmet vermektedir. Bizi tercih eden firmaların güvenlerini boşa çıkarmayacak titizlikte hizmetlerini veriyor, General Medya olarak; profesyonelce hedeflerinize ulaşma yolunda sizlere destek oluyoruz. Reklam tanıtım konusunda rehberlik ederken; Tv, Radyo, Web site ve sinema alanında yapmak istediğiniz reklam çalışmalarının tüm sorumluluğunu alıyoruz.

Timsah Ajans

24 Mayıs 2018 13:37
Firma hakkında:

Timsah Ajans 12 yıl önce Maslak Beybi Giz Plaza’da kuruldu. İlk gayesi müşterilerine başarılı hizmetler sunmak olan firmamız, 12 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile hizmet vermeye son 1 yıldır Maltepe Dap Vazo Kule’de devam etmektedir. İnternet sektöründe birçok hizmet sunan ve müşterilerinin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda alternatif çalışmalar yapan Timsah Ajans, 12 yıllık deneyim ile müşterilerine çeşitli hizmetler sunmaya devam etmektedir.

İnternet sektöründeki dev markalar ile çalışan firmamız; başta N11, Etsy, GittiGidiyor ve Amazon gibi büyük markalara entegrasyon çalışmaları yapmıştır. Ayrıca birçok büyük gayrimenkul firmasının internet sitelerine İngilizce ve Arapça SEO çalışması yapan Timsah Ajans, sektörde güvenilirliğini kanıtlamayı başararak, yüksek referans ve çalışma sayısı ile hizmet vermeye emin adımlarla devam etmektedir.

Türkiye Toptan Sms

23 Ocak 2016 14:59
Firma hakkında:

Türkiye geneli binlerce müşteriye ulaşmanın tek adresi Türkiye Toptan Sms