Firma Ekle

Teknik servis

  1. Home
  2. »
  3. Teknik servis

Aramayı dene: çilingir, tamirci, sucu,

Kocaeli Kombi Servisi

2 Kasım 2020 14:07
Firma hakkında:

Doğalgazın hayatımıza girmesi ile duyulan ısıtma ihtiyacına cevabı kombiler oluşturmaktadır.

Kocaeli İklimlendirme olarak 2004 yılından günümüze gelişen teknolojik, elektronik ve tesisat alanında donanımlı ekibimizle Kombi Servisliği – Kombi Tesisat bakım – Sıfır ve İkinci El Kombi Satışı hizmetleri vermekteyiz.

Hedeflerimiz doğrultusunda;
Müşterilerimize ve ülke ekonomisine katkı sağlayacak çözümler üreterek satış sonrası hizmetleri ilerlediğimiz yolda insanların hakkettikleri konforu değerinde yaşayabilmeleri ve mağdur etmemek için örnek olmak birinci önceliğimizdir.

Garantili sıfır ve ikinci el kombi satışı, kombi tamir ve revizyon, elektronik kart tamiratı, parça değişimi hizmetleri ile alanında zirve yaparak Kocaeli ve çevre il ve ilçelerde en sevilen servis olma gurunu yaşamak en büyük hedefimizdir.

İzmir Sony Servisi

8 Ekim 2020 15:08
Firma hakkında:

Sony markası Japonya kökenli olup küresel anlamda hizmet veren global bir markadır. Dünyanın hemen hemen her yerine yayılmış olan küresel şirket bugün ürettiği çok çeşitli cihazlarla tüketici elektroniği sektörüne adını altın harflerle yazdırmıştır. Markanın tanıtımında sadece üretim yönü etkili olmamış aynı zamanda Tv markası olan Sony II.Dünya Savaşından sonra yaptığı atılımlarla adeta ulusları teknoloji ile tanıştırmıştır. Kaliteli üretimleri ile göz önüne çıkan ve televizyonlardan müzik setlerine kadar geniş bir yelpazede üretimi üstlenmiş ve müşterilerine hitap etmiştir. Bugün 5 iş alanında faaliyet gösteren marka halen iş ortaklıklarını arttırmakta geleceğe olan yatırımlarını önemseyerek Arge çalışmalarına hız kazandırmaktadır. Yarı iletken teknolojisi gibi alanlarda öncü olan firmalar arasında yer alan Sony, teknoloji üsleriyle her zaman var olan teknolojiyi geliştirmekle kalmayıp her daim yeni teknolojilere kapı aralamayı hedefleyen bir elektronik cihaz üreticisidir. Örneğin 1997 yılında ilk Full HD alanında çalışmalar yapan şirket günümüzde HD televizyonlarda kullanılan teknolojilerin öncülerindendir. Çok uluslu şirketler topluluğu , yıllık yüksek kar marjları ile ve öncü teknolojileriyle hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Bizler ise İzmir Sony Servisi olarak yıllardan bu yana "özel servis" olarak televizyon grubuna tamir ve bakım hizmeti sunmaktayız. Bizim hakkımızda daha detaylı bilgi edinmek isterseniz web sayfamızın aşağı kısımlarına doğru ilerleyebilirsiniz.

Denizli Beyaz Eşya Klima Kombi Televizyon Servisi

6 Ağustos 2020 20:11
Firma hakkında:

Sebatla günümüzde kadar hizmetlerini sürdüren servisimiz bugün 40'a yakın markaya beyaz eşya,klima,kombi,televizyon alanlarında özel teknik destek sunmaktadır.Vizyonları ve misyonları nedeniyle müşteri memnuniyetini en ön plana alan servisimiz ileriye dönük hedeflerini ise bu ilkeleri üzerine temellendirmiştir.Özellikle uygun fiyatı göz önüne alan servisimiz aynı zamanda kaliteli parça temini ile de sunduğu hizmetlerinden kalitesinden ödün vermeyerek birçok Denizli ilçesine ve bölgesine ilerideki günlerde servis yoğunluğuna bakılmaksızın aynı gün teknik destek olanağı sunmayı hedeflemektedir.Randevulu servis anlayışı ile müşterilerinin zamanını önemseyen kadromuz mesai saatleri dahilinde olan Pazartesi-Cumartesi 09:00-18:00 saatleri arasında sizlerin belirleyeceği iki saat aralığında müsait olduğunuz zaman dilimlerinde Beyaz Eşya Servisi statüsünde servis hizmeti sağlamaktadır.

Tatlısu Teknik Servis

7 Ocak 2020 16:02
Firma hakkında:

Bursa"da 2010 yılından itibaren beyaz eşya servisi olarak alanında uzman ekiplerimizle hizmet vermekteyiz. Markası ne olursa olsun buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, fırın, tv, kombi, klimalarınızın bakım onarım işlerini itina ile yapmaktayız.

Mino Bilgisayar

18 Aralık 2019 16:24
Firma hakkında:
Firmamız bilişim sektörüne 1997 yılında başlamıştır. Çeşitli ortaklıklar yapan firmamız 2011 yılında bursa nilüfer ilçesinde Mino Bilgisayar olarak yoluna devam etmiştir. Aynı yıl içinde istanbul zeytinburnu’na merkezini taşımış olup tüm faaliyetlerini mevcut adresinde devam etmektedir. Başlıca hizmetlerimiz arasında web tasarımı, laptop servisi, bilgisayar servisi ve tablet servisi hizmetlerini vermekteyiz.

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte kullanmış olduğunuz laptop, tablet ve masaüstü bilgisayarlar sürekli güncellenmektedir. Bu güncellemede yeni sorunları da beraberinde getirmektedir. Tablet servisi ve laptop servisi olarak karşılaşmış olduğunuz sorunları en etkili ve ucuz maliyetle profesyonel çözüm sunmaktayız. Bilgisayar servisi, Tablet servisi ve laptop servisi alanında tüm Türkiye ye hizmet veren teknoloji firmasıyız. Tüm Türkiye’den kargo ile kullanıcılar cihazlarını tamir için yollamaktadır.

Firmamız kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Mino Bilgisayar olarak hedefimiz %100 müşteri memnuniyetidir. Yapmış olduğumuz işlerimizde %90 lara ulaşan servis başarısı ile hergün portföyüne yeni müşteriler katmaktayız. Firmamız Uzman personeli, geniş ürün yelpazesi ve teknolojik alt yapısıyla her geçen yıl daha da büyümektedir.

Firmamız bünyesinde marka bağımsız laptop , tablet , masaüstü servis hizmetlerini hali hazırda devam etmekteyiz. Marka bağımsızdan kastımız kullanmış olduğunuz bilgisayar veya tabletinizin markası ne olursa olsun servisimizde gerekli testleri yaparak arıza tespitini yapıyor, sonrasında kullanıcılara fiyat bildiriyoruz alınan onayla birlikte cihazınız için gerekli tamir işlemini yapıyoruz.

Tufan İletişim

3 Ekim 2019 23:36
Firma hakkında:

Kadıköy' ün en eski cep telefonu teknik servislerinden olan firmamız uzun yıllar boyunca edindiği bilgi ve tecrübelerini her geçen gün daha da artırarak siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya devam edeceğiz. GSM Sektöründe kaliteli hizmet, sorunsuz onarım ve en önemlisi tamirden sonra herhangi bir problem çıktığında sizinle birebir muhatap olacak ve sorunlarınıza çözüm üretecek birini bulacaksınız. Tufan İletişimde yapılan tüm ekran, cam, dokunmatik değişimi ve diğer tamir işlemleri firmamız tarafından garanti altındadır.

Öncelikli hedefimiz mutlu müşteriler portföyümüzü artırmaktır.

Türkiye' mizin tüm illerinden veya İstanbul içinden de ücretsiz kargo gönderimi ile bizlere ulaşabilirsiniz, kargo ile gönderdiğiniz cep telefonunuz bize ulaştığı anda sizinle iletişime geçilir ve aynı gün arızalı cihazınız tamir edilip size geri gönderilir. Paketlemelerde havalı ambalaj kullanıldığından cep telefonunuza hiçbir şekilde ezilme, yamulma, kırılma gibi zararlar oluşmaz.

Referanslarımız:

TURKCELL,VODAFONE,TÜRKTELEKOM,KVK,GENPA,TELPA,BAŞARI,BİZTECH,BORA

Sezgin Tufan

Kurbağalıdere  Cd. Kolçakoğlu İş Hanı Hasanpaşa-Kadıköy/İstanbul

destek@telefontamircin.com

Bizi Arayın

0(216) 330 12 12

Ankara Asus Servisi

17 Nisan 2019 10:47
Firma hakkında:

Ankara Asus Servisi bünyesinde ekran değişimi, kasa değişimi, anakart değişimi, klavye değişimi, şarj adaptörü, batarya ve hard disk değişimini orijinal yedek parça kullanarak gerçekleştiriyoruz. Ankara Asus servisinde laptoplarınızın bakımı olması gerektiği gibi yani komple sökülerek yapılır, tozdan arındırılır, fan bakımı yapılır, termal pad veya macunları değişitirlir-yenilenir. Bozulan görüntü çiplerini Asus servisi' nde garantili olarak değiştiriyoruz.

İzmir teknik servis

4 Mart 2019 10:32
Firma hakkında:

Ege teknik servis firmamız siz değerli müşterilerimize buzdolabı, klima, kombi, fırın, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi ürünlerde sunduğumuz hizmetin kalitesinden emin olduğumuzdan dolayı sizlere cihaza uyguladığımız  işlemin tarafımızdan 1 yıl garantili olacağını söylemekte hiçbir sıkıntı duymuyoruz.Cihazınız servisimiz tarafından onarılıp teslimi yapıldıktan sonraki 1 yıl içerisinde tamiri yapılan cihazın aynı sorunu tekrar etmesi durumunda ücretsiz olarak tekrar çözüm sağlanacaktır.Ege Teknik Servis firmamız sizlere özel beyaz eşya teknik servis hizmeti vermekten mutluluk duymaktadır. Sizlere verdiğimiz hizmetin yüzü olan teknik servis elemanlarımız İzmir’in en kaliteli buzdolabı, klima, kombi, fırın, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi ustalarından özenle seçilmektedir. Amacımız, sizlere sunulan hizmetin kalitesini arttırmak. Siz değerli müşterilerimiz cihazınızı teknik servis olarak bize teslim ederken içinizin rahat etmesidir.Klima servisi, Kombi servisi, çamaşır makinesi servisi, buzdolabı servisi izmir firmamız siz değerli İzmirliliere buzdolabı, klima, kombi, fırın, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi elektronik cihazlarda İzmir’in en kaliteli özel teknik  servis hizmetlerinden birini sunarken aynı zamanda fiyatlandırma konusunda da çok önemsediğini bilmenizi isteriz.Ülkemizin ekonomik durumu göz önüne alınıp fiyatlandırmalarda buna göre yapılmaktadır. Beyaz eşya servis firmamız ile anlaşıp cihazınızı bizlere emanet ettiğiniz için pişman olmamanız için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Asus Servisi Ankara

19 Şubat 2019 20:16
Firma hakkında:

Genellikle tüm cihazlar için aynı gün teslim olacak şekilde çalışmaktayız. Ancak stoklarımızda bulunmayan parça getirtilmesi ve yoğunluğa bağlı olsa dahi en geç iki iş günü içinde cihazlarınızı teslim ediyoruz. Servis hizmetlerimizin tamamı faturalı ve garantili yapılmakta olup, oluşabilecek tüm müşteri mağduriyetlerinin önüne geçmiş bulunmaktayız.