Firma Ekle

Tamirciler

  1. Home
  2. »
  3. Tamirciler

Aramayı dene: çilingir, tamirci, sucu,

Beyaz Eşya Servisi

10 Şubat 2019 16:46
Firma hakkında:

Servisimiz 2006 yılından beri Bağcılar merkez olmak üzere çevre semtlerine özel arçelik teknik servis hizmetleri sunmaktadır. Servisimizdeki elemanlarımız soğutucu,yıkayıcı,kurutucu kategorilerinde yeterli bilgileri almış ve güncel bilgilere sahip teknik ekipten oluşlmaktadır. Arçelik kalitesinde yakışır şekilde özel hizmet veren firmamız sizlere aynı gün içerisinde hızlı şekilde hizmet imkanı sunmaktadır.

En yüksek kaliteli hizmeti en ekonomik fiyatlar ile müşterilerimize sunuyoruz.2006 yılından günümüze tecrübeli kadrosu ile siz değerli beyaz eşya müşterilerimize hizmet vermekteyiz.Kaliteli hizmetten ödün vermeden sürekli gelişmekte olan ve müsteri memnuniyetini ön planda tutan teknik servis ve mükemmellik anlayışımız ile beyaz eşya servis hizmeti sunmaktayız.Yapmanız gereken tek şey 0212 515 15 92 numaralı telefonumuzu arayarak arıza kaydı bırakmak. Alanında tecrübeli teknisyen arkadaşlarımız sizin de yapmanız gereken kontrolleri aktaracaklar. Probleminiz devam ederse,sizi en yakın beyaz eşya servis ekibine yönlendireceklerdir. Ayrıca "Aşağıda yer alan arıza çeşitleri " Sayfamızdan da Makinanızın arızası hakkında bilgi edinebilir,arızayı kendinizde çözebilirsiniz.

Yaptığımız tüm işçilik,takılan parçalar 1 yıl garantilidir. Takılan ve değişen tüm parçalarda orijinal ve garantili ürünleri kullanmaktayız İstanbul Avrupa yakası'na servis çağırdığınız andan itibaren en fazla 2 saat içerisinde tecrübeli servis ekibimiz evinizde olacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Doğu Torna Hidrolik Hortum ve Sistemleri

7 Eylül 2018 15:19
Firma hakkında:

DOĞU TORNA HİDROLİK HORTUM VE SİSTEMLERİ. AĞIR İŞ MAKİNALARI / GAZALTI /KAYNAK TORNA /HORTUM / REKOR VE BENZERİ BAKIM ONARIMI YAPILIR. Yusuf Ziyabey Mahallesi Doğutaş Sanayi Sitesi E Blok No:2  OLTU /ERZURUM

DİVA İtfaiye aracı tamiri tamiratı Konya

7 Eylül 2018 15:03
Firma hakkında:

DİVA İtfaiye arazöz tamiratı itfaiye aracı revizyon itfaiye aracı tamiratı itfaiye aracı tamircisi itfaiye aracı tamiri itfaiye arazöz aracı tamiratı itfaiye arazöz aracı tamircisi itfaiye arazöz aracı tamiri İtfaiye arazöz tamircisi İtfaiye arazöz tamiri İtfaiye onarım İtfaiye onarımı İtfaiye tamiratı İtfaiye tamircisi İtfaiye tamiri

Turgutlulu Traktör Tamircisi

10 Ağustos 2018 02:45
Firma hakkında:
Manisa'nın Turgutlu ilçesinde bulunan Fatih Küçük Sanayi Sitesi'nde traktör tamiri ve bakımı alanında faaliyet göstermekteyiz. Onay Traktör Tamir ve Bakım Servisi olarak müşterilerimize her zaman en iyiyi hizmet hedeflemekteyiz.
Traktör tamiri ve bakımı konusunda uzmanız. İşimizi yaparken her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve alanımızda ilk akla gelen isim olmak için çalışmaktayız. Onay Traktör Tamir ve Bakım Servisi olarak Rekabette öncü bir firma olarak kusursuz hizmet anlayışımızla çalışmaktayız.
Başak, New Holland, Hattat, Fiat, Massey Ferguson marka traktörler konusunda tecrübeliyiz. Pazar günleri hariç haftanın 6 günü çalışmaktayız.