Firma Ekle Ücretsiz Firma Rehberi

Sosyal medya

  1. Home
  2. »
  3. Sosyal medya

Aramayı dene: çilingir, tamirci, sucu,

SosyalBanka

24 Mayıs 2019 10:16
Firma hakkında:

SosyalBanka | #1 SMM Panel - Sosyal Medya Bayilik Paneli Sosyal Medya Servis Sağlayıcısı | Instagram Bayilik Paneli. Instagram takipçi, instagram beğeni, twitter trend topic, youtube izlenme ve tüm sosyal medya ...

SmmBayiPaneli.com

12 Nisan 2019 11:10
Firma hakkında:

Türkiye'nin en ucuz sosyal medya bayilik paneli Instagram hizmetleri, Twitter hizmetleri, Facebook Hizmetleri, YouTube Hizmetleri vermekteyiz site üzerinden kolayca bakiye ekleyip alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Anahtar kelimelerimiz: smm bayi, en ucuz sosyal medya bayilik, Smm Panel

Kutluhan Cörüt

8 Nisan 2019 15:09
Firma hakkında:

Sizlere webmaster, seo, sosyal medya ve gündem hakkında makale yazdığım bildiğinizi pekiştirmeye bilmediklerinizi öğrenmeye yönelik açtığım bir blog sayfası. İstek yazılarınızı iletisim@kutluhancorut.com.tr adresinden gönderebilirsiniz.

Kaizen PR

17 Temmuz 2018 13:43
Firma hakkında:

2012 yılından beri amacımız toplumsal sorunlara değinebilmenin yanında bu sorunları kalıcı olarak ortadan kaldırmaktı. Bu amaçla 2012 yılında Turkiyeduysun com, 2013 yılında Ortak Medya - Çözüm Ortaklığı - , 2014 Yılında ERU İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü Uygulama Biriminde PRatik Akademi’yi kurup yönettik: Kısa zamana bir çok proje, iş seyehati, tanışma toplantıları, konferans ve etkinlikler sığdırdık. 2018 yılı itibari ile daha iyisi için iletişim sloganı ve Kaizen felsefesi ile işletmeleri daha iyiye sağlam adımlar ile ulaştırmayı amaçlıyoruz. Bizimle Halkla İlişkiler, tanıtım, reklam, web hizmetleri, kurumsal kimlik, sosyal medya ve sosyal medya üzerine çalışmaları Kaizen Felsefesi farkıyla yürütebilirsiniz.

Şale Prodüksiyon

15 Mayıs 2018 15:54
Firma hakkında:

Uzmanlığımız, havadan ve yerden görüntüleme sistemleridir. İnsansız Hava Araçları ile, gidilmesi ve çekilmesi zor planların amatörden sinematik formata kadar çekimlerini yapıp, yine kendi bünyemizde kurgu montajının gerçekleştirilmesidir. Firmanın ihtiyaç ve beklentilerinin belirlenmesinden, reklam ya da tanıtım filminin teslimine kadar, her aşamada firmalarla temasta kalmaktayız. Özellikle sinema sektöründe İnsansız Hava Araçlarının da kullanımının mümkün olmadığı planlarda, kendi geliştirmiş olduğumuz kumandalı araçlar ve cable-cam’ler ile çekim yapmaktayız.

Şale Prodüksiyon, farklı illerde faaliyet gösteren aynı camiaya gönül vermiş profesyonelleri bir çatı altında toplamak amacı ile Ankara’da kurulmuş bir firmadır. İşletmelerin, tanıtım ve bilinirlik ihtiyaçlarının temini hususunda faaliyetlerin her aşamasında çözüm ve çözüm ortağı olmayı vadediyoruz. Bünyesinde fotoğraf ve video çekimi, havadan ve yerden görüntüleme sistemleri, canlı yayın, kumandalı görüntüleme araçları, cable-cam faaliyetleri yürüten Şale Prodüksiyon, aynı zamanda sosyal medya çözümleri, kurumsal kimlik, e-ticaret, web dizayn, logo dizayn gibi faaliyetlerde ise çözüm ortaklığı ile firmalarımızın değerlerine değer katmaktadır.

Gelişmekte olan firmalardan, kurumsal firmalara; aile şirketlerinden, küresel şirketlere kadar her türlü kuruluşa çözüm ortaklığı sunan Şale Prodüksiyon geride bıraktığı yıllarda Savunma Sanayi, Bilişim Sektörü, Gıda Sektörü, İnşaat Sektörü, İthalat – İhracat Sektörü, Kamu Kuruluşları, Tsk, Devlet Kurumları gibi sektörlerde faaliyet gösteren firma ve kuruluşlarla çalışmıştır.

Uygulayıcı faaliyetlerinin yanı sıra her türlü görüntüleme sistemlerinin temini ve kiralanması hizmetlerini de sunan Şale Prodüksiyon, sektöründe en iyi olmak için yeni teknolojilerle her geçen gün kendini geliştirmeyi hedeflemektedir. Yolu bizim gibi gelişimden geçen firma ve kuruluşlarla birlikte yol almak ümidiyle yolumuza devam ediyoruz.

Eskişehir sosyal medya ajansı

20 Nisan 2018 17:06
Firma hakkında:

Eskişehir Dijital olarak Eskişehir'de sosyal medya yönetimi, dijital medya reklamları ve web tasarım hizmeti veriyoruz

İz Bilişim Teknolojileri Hizmeti

29 Mart 2017 10:41
Firma hakkında:

İz Bilişim Teknolojileri Hizmeti; Şirketimiz yıllardır web tasarı ve yazılım alanında eğitim görmüş farklı kuruluşlarda çalışmış ve en sonunda kendi işletmesini kurarak insanlara kaliteliyi vermeye çalışmaktadır.

Sekiz Digital

26 Kasım 2016 23:40
Firma hakkında:

SEKİZ DİGİTAL web tasarım alanında 2006 yılında bilişim sektörüne ilk adımını atmıştır. Daha sonraki yıllarda kendini geliştiren firma seo hizmetleri, reklam, kurumsal kimlik, sosyal medya gibi alanlarda da hizmet vererek izmir web tasarım ve istanbul web tasarım başta olmak üzere birçok şehirde hizmet vermeye devam etmektedir.

Sosyal Medya Eğitim Zirvesi

18 Ağustos 2016 15:07
Firma hakkında:

SEO Akademi 2012 yılında alanında uzman SEO ve sosyal medya eğitmenleri ile içerik yazarları, web tasarımcılar, eğitim danışmanları gibi geniş bir kadro eşliğinde kişi ve kurumlara Dijital Pazarlama ve SEO eğitimleri başta olmak üzere 27 branşta vermek için kurulmuştur.

EĞİTİMLERİMİZ Sosyal Medya Uzmanlığı, Temel ve ileri SEO eğitimleri, Kurumsal SEO, E-ticaret SEO, Adwords, Blog Yönetimi, SEO editörlüğü, E-Ticaret Yönetimi, HTML, İnternet Reklamcılığı, Photoshop, Bilişim Hukuku ve İnternet Suçları, Marka Hukuku, WordPress eğitimleri.

ÖZELLİKLERİMİZ Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu eğitim yaklaşımı, uluslararası eğitim standartlarında programlar, uzman eğitmenler, ferah sınıflar ve kursiyerlerinin mesleki yeterlilik kazanacağı modern uygulamalar ve Sosyal Medya Eğitim zirveleri.

Firma Ekle © 2021