Firma Ekle

Reklam

  1. Home
  2. »
  3. Reklam

Aramayı dene: çilingir, tamirci, sucu,

Logo Cin’i

18 Aralık 2019 16:29
Firma hakkında:

Biz Logo Cin'i olarak en uygun fiyat/kalite dengesini yakalayan, sektörde yenilikleri ve gelişimleri sürekli takip eden, müşterilerin istek ve beklentilerini dikkate alan, ekip ruhuyla çalışan bir firmayız.

Talep üzerine çalışır, her şeyin bir sırası olduğunu bilir ve çalışmalarımızı bir takvime yayarız. Markanızın seyrine katkıda bulunurken, zamanı doğru kullanırız.

Bizi tercih etmeniz için önemli olduğuna inandığımız sebepleri aşağıdaki başlıklar altında toparlamaya çalıştık;
 Kaliteli Hizmet
 Yüksek Verim
 Düşük Maliyetler
 Deneyim

Satalbul

5 Nisan 2019 00:13
Firma hakkında:

Kısaca reklam ve tanıtım. Reklamlar hayatımızın ayrılmaz bir parçası oldu. Birçok mecrada karşımıza çıkıyor. Bazen, ihtiyacımız olmasa da reklamlardan etkilenerek alışveriş yapıyoruz. O kadar çok marka, ürün çeşidi var ki. Aldığımız eşyanın – ürünün bir üst modeli, yenisi vs. çıkıyor ve elimizdeki eskimeden yenisini alıyoruz. Diğer üründe bir kenarda kalıyor. Kullanmadığınız ve bir kenarda duran bu eşyalarınızı - ürünlerinizi satabileceğiniz bir ortam Satalbul sitesi. Evinde bir şeyler üreten ve bunları satmak isteyenler de, yaptığı eşyaların - ürünlerin tanıtımını satışını Satalbul sitesinde yapabilir.Bunların yanında, emlak satış – kiralama, otomobil satış ilanları verebilirsiniz. Firmanızın tanıtımı içinde Satalbul'da paylaşım yapabilirsiniz. Hobi ürünleriyle ilgili reklam yapacaklar içinde Satalbul'da ayrı bir link bulunuyor. Vektörel olarak hazırladığı logo, farklı desen tasarımlarını satmak isteyenlerde Satalbul sitesine reklam verebilir. Reklam verme konusundaki ücretlendirme ve şartlarına Satalbul sitesindeki “Reklam Ver” linkinden ulaşabilirsiniz.

General Medya Reklam Ajans

14 Aralık 2018 15:04
Firma hakkında:

Medya kuruluşumuz 13 yıldır reklam sektöründe kurumsal anlamda hizmet vermektedir. Bizi tercih eden firmaların güvenlerini boşa çıkarmayacak titizlikte hizmetlerini veriyor, General Medya olarak; profesyonelce hedeflerinize ulaşma yolunda sizlere destek oluyoruz. Reklam tanıtım konusunda rehberlik ederken; Tv, Radyo, Web site ve sinema alanında yapmak istediğiniz reklam çalışmalarının tüm sorumluluğunu alıyoruz.

Umde Reklam Modüler Kapı İsimlikleri

4 Eylül 2018 11:14
Firma hakkında:

Umde Reklam Ankara merkezli, ana faaliyet alanı iç ve dış mekan yönlendirme sistemleri olmak üzere reklamın her alanında faaliyette bulunmaktadır. Modüler Kapı İsimlikleri, Bombeli Kapı İsimlikleri, Pleksiglas Kapı İsimlikleri, Düz Kapı İsimlikleri, Mıknatıslı Kapı İsimlikleri, Asetatlı Kapı İsimlikleri, Özel Tasarım Kapı İsimlikleri ve (Kabartma) Brail Baskılı Kapı İsimlikleri en çok uzmanlaştığımız alandır.

Kaizen PR

17 Temmuz 2018 13:43
Firma hakkında:

2012 yılından beri amacımız toplumsal sorunlara değinebilmenin yanında bu sorunları kalıcı olarak ortadan kaldırmaktı. Bu amaçla 2012 yılında Turkiyeduysun com, 2013 yılında Ortak Medya - Çözüm Ortaklığı - , 2014 Yılında ERU İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü Uygulama Biriminde PRatik Akademi’yi kurup yönettik: Kısa zamana bir çok proje, iş seyehati, tanışma toplantıları, konferans ve etkinlikler sığdırdık. 2018 yılı itibari ile daha iyisi için iletişim sloganı ve Kaizen felsefesi ile işletmeleri daha iyiye sağlam adımlar ile ulaştırmayı amaçlıyoruz. Bizimle Halkla İlişkiler, tanıtım, reklam, web hizmetleri, kurumsal kimlik, sosyal medya ve sosyal medya üzerine çalışmaları Kaizen Felsefesi farkıyla yürütebilirsiniz.

Depa promosyon

9 Mayıs 2018 14:57
Firma hakkında:

DEPA Promosyon – Promosyon, Tanıtım, Dekoratif Eşya Plastik Araçlar Promosyon reklam ve tanıtımın önemli bir aracıdır. Promosyon; firmaların kendine has ürünlerini müşterilerine tanıtmak için kullandıkları etkili bir yöntemdir.

Promosyon ürünleri olarak; kalem, çakmak, oto kokusu, bardak altı, duvar saati, anahtarlık, hesap makinesi, t-shirt, bayrak, kurşun kalem, metal kalem, digital ürünler, kartvizitlik vb. gibi birçok ürünleri sayabiliriz. Depapromosyon.com; güvenli alışveriş olmakla beraber promosyon ihtiyaçlarımızı karşılayan güvenli alışverişin adresidir. Depapromosyon.com ; promosyon reklam ve tanıtımın adresi olarak içinde birbirinden farklı kurumsal promosyon ürünlerini barındırmaktadır. Promosyon ürünleri arzu ve beğenize göre size özel belirlenmektedir. Elde edilen deneyimlerimizle promosyon ürünlerini özveri ve titizlilikle hizmetinize sunmaktayız.

Areksa Reklam

20 Nisan 2018 16:41
Firma hakkında:

Areksa Reklamın en öncelik başarısı müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyetin en büyük sırrı ise kaliteli üretimden geçer. Biz her zaman kaliteli üretim ile müşterilerimizin uzun yıllar reklam ürünlerini kullanmasını amaç bildik. Bu sayede müşteri potansiyelim her geçen gün artı ve bu seviyeye kadar geldik. Diğer önceliğimiz diyarbakır’a hizmet vermek şehrimizi kalkındırmak bizim için çok önemlidir.

Google AdWords

3 Mayıs 2018 13:03
Firma hakkında:

Google AdWords ile web sitenizin ziyaretçi sayısını ve satışlarınızı artırmak için Google'daki arama sonuçlarında sponsorlu reklamlar göstererek reklamınızı yapın. 1 milyondan fazla işletmenin kullandığı AdWords'te şimdi reklam verin. Üstelik siteniz ziyaret edilmezse hiçbir ücret ödemezsiniz.

AdWords hesabınızı şimdi birlikte oluşturmak ve detaylı bilgi almak için tek yapmanız gereken 0850 304 10 45 numaralı çağrı merkezini aramak yada websitemizi ziyaret etmek.

Yurt Reklam

19 Nisan 2017 08:59
Firma hakkında:

Yurt Reklam, 1988 yılında seri bez afiş ve açık hava reklam imalatı ve reklam imalatı ile firmamız sektöre adım atmıştır. 1994 yılında ise; müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için şirketimizi Merter' deki 800 m2' lik yeni yerine taşımıştır. Teknoloji çok hızlı gelişmesine paralel olarak firmamız sürekli bu gelişmeleri takip ederek sektörde aranılan ve güvenilen bir konuma gelmiştir. Türkiye' ye ilk SERİ BEZ AFİŞ baskı tekniğini geliştirip, her türlü iç ve dış mekan seri bez afiş hizmetleri de verilmektedir. Günlük kapasitemiz, 3000 - 5000 metre arasıdır.

FİRMAMIZIN FAALİYET ALANLARI
- Işıklı Işıksız Tabela
- Dekoratif Tabela Alüminyum Oyma
- Çatı Tabelaları
- Totem
- Vinil Germe
- Yönlendirme
- Bayrak - Flama
- Branda Afiş
- Bez Afiş
- Vitrin Yazıları
- Araç giydirme
- Ink - Jet indoor / Outdoor digital baskı