Firma Ekle

Promosyon ürünleri

  1. Home
  2. »
  3. Promosyon ürünleri

Aramayı dene: çilingir, tamirci, sucu,

Promosyon Tişört

12 Nisan 2019 11:09
Firma hakkında:

2013 yılından bu yana promosyon tekstil ürünleri imalatı ve satışı yapmakta olan firmamız Tisort.web.tr Firmalar için logo baskılı promosyon tişört imalatı ve toptan satışı yapmaktadır. İstanbul Esenler Tekstilkent'teki ofisimizde promosyon tişört modellerimizi inceyelerek sipariş verebilirsiniz.Tişört modellerimiz arasında Polo Yaka Tişört, Bisiklet Yaka Tişört ve V Yaka Tişört modelleri bulunmaktadır. Ürünler üzerine firma logo ve isimleriniz nakış işleme ve baskı olarak uygulanabilmektedir. Tüm modelleri için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

PROVİZYON REKLAM

13 Eylül 2018 16:34
Firma hakkında:

Promosyon sektöründe uzun yılların getirmiş olduğu tecrübe ile siz müşterilerimizin beklentilerinin farkında olarak ihtiyaçlarınıza yüksek kalite, uygun fiyat ve alternatif çözümler üretebilme gibi konularda hizmet sunabilme politikası ile çıktığımız bu yolda her geçen gün büyüyen bir aile olarak yoluna devam eden Provizyon Reklam sektörden kazandıklarını yine promosyon sektörüne hizmet olarak geri kazandırma bilinci ile üstlendiği misyonunu yerine getirmektedir.

Bu misyon doğrultusunda sizlerin kurumsal kimliği en üst düzeyde olan hedef kitlenize ulaşabilmeniz için amatör ruhla profesyonel anlamda çalışmaktadır. Ürün gruplarında gerçekleştirmekte olduğu ihracatlarla promosyon sektörünün dışa açılan penceresi olma görevini de başarı ile devam ettirmektedir. Provizyon Reklam; temel amaç olarak edindiği müşteri memnuniyeti ilkesinden taviz vermeden promosyon sektörünün temel dinamiklerinden biri olmayı başarmıştır.

Promosyon sektöründe; müşteri memnuniyeti öncelikli, toplam hizmet kalitesi felsefesi ile çalışarak sektöre yurtiçinde ve yurtdışında yön veren firmalardan biri olmaktır. Müşterilerimizin sürekli gelişimine ve değişimine katkıda bulunmak amacıyla, sektörümüz ile ilgili dünyadaki yenilikleri yakından takip ederek promosyon ürün ve hizmetlerimizi, pazarlama iletişiminin bilimsel yöntemleri, evrensel ilkeleri ve etik değerlerine uygun olarak sunmaktır.

Maltepe Ofset Matbaa

17 Temmuz 2018 14:00
Firma hakkında:

Maltepe Ofset Matbaa sektöründe öncü, yenilikçi ve farklı tasarım & baskı hizmeti ile siz değerli müşterilerilerimizin işlerine değer katacak doğru teknolojiler ile etkin ve sonuç üreten çözümler sunarak geliştik ve sürekli gelişmekteyiz. Nitelikli üretim kadromuz ile dünya kalitesinde ürün ve hizmet sunmak için kalite prensiplerimizden hiçbir zaman ödün vermedik. Vazgeçilmez ve güvenilir bir marka olmayı ilke edinen şirketimiz müşteri odaklı hizmet anlayışını daima ön planda tutmuştur.

D PROMOSYON

20 Nisan 2018 16:57
Firma hakkında:

hediyelik eşya ve promosyon konusunda hizmet veren firma

Best Promosyon Çanta

25 Nisan 2018 10:25
Firma hakkında:

Promosyon çanta imalatı yapan firmamızdan her çeşit promosyon çanta ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Promosyon çanta; markanızı, firmanızı, logonuzu, ürünlerinizi reklamınızın yapılacağı hedef kitleye ulaştıran bir reklam aracıdır. Promosyon Çanta reklamlarının En önemli unsuru KALICI olmasıdır. promosyon çanta örnekleri için www.bestcanta.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Plaket

17 Şubat 2017 13:19
Firma hakkında:

istanbul plaket, Plaket yaptırmak isteyenlere kampanyalı plaket çeşitlerimiz ile her zaman tüm plaket çeşitlerinde hizmet vermekteyiz. Diğer ürünlerimiz madalya, kupa, masa isimliği, buton rozet gibi tüm ürünlerimizi sitemizden inceleyebilirsiniz.

Baskılı USB Bellek

8 Ağustos 2016 00:29
Firma hakkında:

Baskiliusbbellek.com olarak sizlere kaliteli hizmet sunmak amacıyla ahşap USB belleklerden kart şeklindeki USB bellekler, akrilik USB belleklerden plastik USB belleklere geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Kullandığımız lazer baskı ve UV baskı teknikleriyle USB bellekleri size özel hale getiriyoruz. USB bellekler üzerine firma logosu, slogan veya istediğiniz görseli basabiliyoruz. Kaliteli baskı yöntemlerimiz sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz USB bellekler üreterek sizlerin memnuniyetini şirket politikamız olarak benimsiyoruz.

YNC Ajans Gümüşhane

7 Mart 2016 00:16
Firma hakkında:

Reklam matbaa tabela promosyon ışıklı ışıksız reklamlar araç giydirme reklam malzemeleri davetiye kutu pixel led tabela afiş branda vinil kutu harf

Kartaldaki Matbaalar

20 Şubat 2016 00:16
Firma hakkında:

Kartaldaki Matbaalar, Şirket politikası olarak "kaliteli iş ucuza da yapılır" felsefesini benimsemiştir. Reklam, Kurumsal Kimlik, Logo ve Kartvizit başta olmak üzere şirketinizin bütün ofis ve idari evraklarınızı en iyi ve en kısa sürede adrese teslim ederek müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Kartaldaki Matbaalar, Çalıştığı iş ortaklarına yıllarca en iyi hizmeti vererek %100 müşteri memnuniyeti sağlamış, çeşitli kurum ve kuruluşlardan Başarı ve Onur Belgeleri alarak kalitesini ortaya koymuştur.