Firma Ekle

Otomatik bahçe kapısı

  1. Home
  2. »
  3. Otomatik bahçe kapısı

Aramayı dene: çilingir, tamirci, sucu,

Aksöz Yapı Fotoselli Kapı Sistemleri

8 Nisan 2019 15:11
Firma hakkında:

Aksöz Yapı firması olarak ilk amacımız; işimizi seven, tecrübeli,bilgili ve eğitimli teknik kadromuzla malzeme ve uygulama standardından ödün vermeden;  profesyonel uygulama hizmeti vermekteyiz. Hizmetlerimizde işimizin devamlılığının sağlanması, uzun ömürlü, ekonomik, güvenilir, hızlı ve yüksek kaliteli iş teslimi yaparak müşteri memnuniyetini  en üst seviyede tutmak tek hedefimizdir. Firmamızın değişmez prensipleri daima profesyonel hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Tüm ilişkilerimizde saygılı, içten, adaletli, açık ve dürüst bir yapı içerisinde olmak öncelikli hedefimizdir.

Marmara kapı

5 Nisan 2019 10:13
Firma hakkında:

Marmara kapı , otomatik kapı sektöründe 10 yıl  tecrübe ile 2011 yılında iş hayatına başlayarak  siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.Marmara otomatik kapı sizlere birbirinden farklı bir Otomatik garaj kapısı tasarımı sunuyor.Otomatik garaj kapısı müstakil evler, villalar, toplu konutlar için teknoloji ve estetiği bir araya getirerek garaj kapıları imal ediyoruz.Marmara Kapı olarak ; Endüstriyel Seksiyonel Kapı Dekoratif göbek ve oval veya dikdörtgen camlı modellerimiz vardır. Fotoselli kapı yaya giriş ve çıkışının beklemeden hızlı bir şekilde geçişini sağlayan bir otomatik kapı çeşididir. Özellikle market,ofis girişleri,bina girişlerinde otomatik bahçe kapıları için kullanılır.Sizin için otomatik kapı motorları Uzaktan kumanda el vericisi çoğaltılabilir.Sürgülü kapılarda uygulanan motorlar kapı açıklığına, kapı ağırlığına göre seçilir ve uygulanır. Otomatik kapı motorlarını bahçe kapı sistemlerinde ve otomatik  bariyer sistemleri olarak firmamızda satış ve montaj uygulamasında en kaliteli ürünler kullanmaktayız.garaj kapısı, otomatik garaj kapısı, otomatik otopark sistemleri, otomatik fotoselli kapı,otomatik kapı motoru, otomatik kapı sistemleri, otomatik kapı fiyatları, seksiyonel kapı,otomatik bahçe kapısı

Megapol Otomatik Kapı Sistemleri

24 Nisan 2018 16:23
Firma hakkında:

Şirketimiz kurulduğu günden beri Otomatik bahçe kapısı,Motorlu bahçe kapısı,Bahçe kapısı motoru,Sürgülü kapı motoru,Demir kapı motoru ve Kanatlı kapı motoru ile satış ve montajını gerçekleştirmektedir. Ürünlerimizi teknolojinin getirdiği yeniliklerle siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Şirket olarak temel ilkelerimiz dürüst, saygı ve mesleki ahlakımızdır. Bizi tercih etmenizin en büyük avantajı sürekli yenilik ve zamanında doğru ürünler ile size hitap etmektir.