Firma Ekle Ücretsiz Firma Rehberi

Lpg söküm projesi

  1. Home
  2. »
  3. Lpg söküm projesi

Aramayı dene: çilingir, tamirci, sucu,

ARC Araç Tadilat Mühendislik Hizmetleri Ltd. Şti.

29 Eylül 2021 23:05
Firma hakkında:

Araçlarda kullanılan motorların ekonomik ömürlerini tamamlaması veya araç kazalarından dolayı araçlara yeni motor takılmasından dolayı, araca takılan yeni motorun araca uygun olup olmadığı ve araç ruhsatına işlenmesi için motor değişim araç projesi yapılması gerekmektedir.

Okul Taşıtı İptal Projesi Fabrikadan okul taşıtı olarak çıkmış okul taşıtı araçların veya sonradan okul taşıtı ekipmanları takılarak aracın okul taşıtına çevrilmesi için araç okul taşıtı projesi yapılarak okul taşıtına çevrilir. Bu araçların 12 yaşını doldurmasından dolayı araçların okul taşıtından çıkarılması gerekmektedir, bunun için yetkili makine mühendisine başvuru yapılarak okul taşıtı iptal projesi yapılması gerekmektedir.

Engelli Aracı Projesi Fabrikadan sıfır olarak üretilen veya ikinci el araç alan engelli vatandaşlarımızın kullanacakları şekilde aparat montajı yapılarak bu araçların tescil edilebilmesi için engelli aracı araç tadilat projesi yapılmasıdır. Bu araçların satışı esnasında satış yapabilmeleri için araçlarda bulunan aparatların sökülmesi ve engelli aracı aparat söküm montaj projesi yapılarak satışı yapılabilmektedir. Engelli aracı iptal projesi yaptırılmaması durumunda satış esnasında araç satışı ancak araç ruhsatı ve plakları notere teslim edilerek çekme belgeli olarak satış yapılabilmektedir. Çekme belgeyle engelli aracı satışı yapmak sonradan aracın trafiğe çıkması için engelli aracı iptal projesi yapılarak araç tse araç kontrol merkezi. Tüvtürk araç muayenesi yapıldıktan sonra noterden ruhsatın çıkarılması ve şöförler odasından plaka basım işlemi yapılarak araç trafiğe çıkarılmış olur.

Minibüsü Otomobile Çevirme Araç Projesi Fabrikadan otomobil olarak üretilmiş m2 sınıfı 8+1 kişilik araçları, Ticari taşımacılıkta kullanmak üzere araç koltuk ekleme projesi yapılarak, otomobil’den minibüs’e araç tadilat projesi yaptırılır. Dolayısıyla 8+1 kişilik m1 sınıfı araca koltuk ekleme projesi yapılarak, araç m2 sınıfı 9+1 kişilik minibüse çevrilerek yolcu taşımacılığında kullanılmaktadır. Minibüse çevrilen araçları tekrar otomobil olarak kullanmak isteyen kişiler, minibüsü otomobile çevirmek için araçtan bir koltuk söktürerek ve araç tadilat projesi yapılarak, araçlarını otomobil’den çevirmiş olur.

Firma Ekle © 2021