Firma Ekle

Lazer epilasyon

  1. Home
  2. »
  3. Lazer epilasyon

Aramayı dene: çilingir, tamirci, sucu,

Lazer Epilasyon Servisi

11 Aralık 2019 11:01
Firma hakkında:

Lazer Epilasyon Servisi, Lazer Epilasyon Tamiri, Vortex, İpl Lamba, İpl Başlık, Alexandra, Nd-Yag Lazer Cihazlari Ve Tüm Lazer Epilasyon Cihazları Üretim Ve Onarım Tüm Ürünlere Uzman Ekip Kadromuzla Hizmet Vermekteyiz.

Epidermis Polikliniği

14 Aralık 2018 16:29
Firma hakkında:

Epidermis Polikiliniği LTD ŞTİ Hakkında ; Sağlıklı yaş almak adına kadın erkek ayrımı olmadan sağlık, estetik güzellik, bakım konusunun öncülüğünü üstlenmek üzere 1994 tarihinde kurulmuştur ve bu sektörde kurulan ilk özel firmadır.

Gündelik yaşamın alışkanlıkları, tutum ve davranışları, toplumun kültürü ve insanı anlamada önemli veriler olarak kabul edilmektedir.

Epidermis Polikliniği olarak 1994’ yılından beri kadın, erkek ayırt etmeden, binlerce kişiye estetik, güzellik, deri  tedavisi planlamalarında gönül vererek bilgilendirdik. Hasta memnuniyetinde popüler kültürden uzak yüksek kültürle zirvede kalabilmek için çıktık yolculuğumuza..

Epidermis, uzun, köklü geçmişimiz boyunca sektör eğilimleri doğrultusunda yurt dışında Amerika, İsviçre, Fransa,  Almanya bağlantılı temaslar kurup başarıyla hizmet verdik. Estetik, güzellik sektöründe dönemin beklenti eğilimlerini taşıyan oluşumlara ev sahipliği yaptık. Taşıdığımız güvenli, güçlü yapımız, uzman, öncü geçmişimiz ülkede tamamladığımız sektör projelerinden kazandığımız değerli irtibat ağı sayesinde, mükemmeliyetçi kalite anlayışında çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yönetimimizle birlikte tutarlılık gösterip binlerce insanın ileri teknolojilerle hizmet almasını sağladık. En gelişmiş lazer cihazlarına, cilt tedavilerinde kullanılan teknolojiye, ürünlere yatırım yaptık.

Epidermis hazırladığı iş planı çalışmalarının başlangıç noktasında 2 ana konuya odaklandı.

Birincisi; Estetik, güzellik ihtiyaçlarını sağlamak için yolun başındayken kitlelere hızlı şekilde ulaşmak, iletişim kurmak,

İkincisi; Yatırımlarımızın kalitesinden ödün vermemek.

Türkiye’de önde gelen isimlerinden olduğumuzu kanıtlama yolunu hedef seçtik. Dinamik stratejilerimizle tereddütsüz kararlılığımızı ortaya koyduk.

Hasta memnuniyetinde zirvede olabilme süreç planlamalarımızda gelişmiş teknolojilere yatırım yaptık. Her dönemde değişen insan eğilimlerinde güzellik, estetik teknolojisini yeniden keşiflerde özellikle hizmet sağlayıcılarına yatırımları konusunda yol gösterdik, öncülük yaptık.

İnovasyon ve  AR-GE Politikalarımızla Yatırım Yaptık.

Teknoloji yatırımları hususlarında yaptığımız tespitlerle gerekli aksiyonların hızla yol alabilmesi, takip edilebilmesi konularında çözümlerimizle başarı sağladık, çünkü sağlık, estetik, güzellik sektörü henüz çok tanınmıyordu.

Amacımız tüm süreçlerde aynı doğrultuda başarılı olmamızda rol alan önemli etkenlerle sağlıklı, güvenli, hızlı, kolay, pratik kullanım ortamını sağlamak.  Süreç geliştirme yönetimi analiz konularında tecrübeli ekibimizle titizlikle yürütmüş olduğumuz çalışmalarımız kullanıcı taleplerinde teknolojik sağlıklı, kalıcı dönüşler başarımızı yönetmemizi sağladı. Türkiye’de sağlık estetik, güzellik sektörünü geliştirebilen kimliğiyle maksimum hizmet anlayışıyla danışanlarına ev sahipliği yaptı.

MİSYONUMUZ

Dermatolojik, kozmetik cilt tedavilerinde, lazer epilasyon, medikal estetik alanlarında koruyucu, iyileştirici sağlık hizmetleri bütüncül kalite hizmet yaklaşımlarıyla çözümleyebileceğimiz önemli alanlardır. Memnuniyet ayrıca önemli iletişim aracıdır. Konusunda uzman hekim ve sağlık çalışanları ile kültürel ahlaki etik ilkelerden ödün vermeden tıbbın gelişimine katkı sağlamak, estetik sektörünün kokusu, rengi, sesi olmaya devam etmek.

VİZYONUMUZ

Uluslararası kalite standartları ile konusunda uzman kadromuz ve güncel teknolojik altyapımızla sağlık hizmeti sunmak; mevcut başarı verilerimizi hedeflerimizle her daim yükselterek referans merkezi olmak.

Epidermis Özel Sağlık Hizmetleri LTD.ŞTİ

Taksim Güzellik Salonu

8 Eylül 2018 15:44
Firma hakkında:

Taksim Güzellik Salonu uzman ve deneyimli kadromuz ile Taksim’de hizmet vermekteyiz. Uluslararası teknoloji ile hizmet vermekle birlikte müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktayız. Kaliteli hizmet sunumunun sürekliliğini sağlayarak ve siz değerli müşterilerimizin beklentilerini çok iyi analiz ederek istenilen sonuca ulaşmaktayız.

Elos Lazer Epilasyon Fiyatları

3 Mayıs 2018 13:23
Firma hakkında:

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara’nın Kızılay semtinde “Lazerlife Güzellik Merkezi” olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi “Özel Elos Polikliniği” olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.