Firma Ekle Ücretsiz Firma Rehberi

Kurumsal web sayfası tasarımı

  1. Home
  2. »
  3. Kurumsal web sayfası tasarımı

Aramayı dene: çilingir, tamirci, sucu,

FNP DİGİTAL

4 Mart 2021 14:37
Firma hakkında:

İnternetteki pazardan payınızı alabilmek için hedefleriz, araştırırız, tasarlarız, kodlarız. Sizi hedefe ulaştırabilmek adına; son trendlerde, sektörünüze ve kurumsal kimliğinize uygun tasarımlar, mobil uyumlu, arama motorlarında üst sıralara çıkabilen siteler tasarlarız.

Özel tasarım web siteleri, kurumsal tanıtım siteleri, hazır paket web siteleri. Sizin için hangi seçenek uygunsa bu doğrultuda hizmet veririz.

Koozmo Reklam Ajansı

8 Ocak 2021 14:59
Firma hakkında:

Reklam ajansı, firmalara özgü olarak geliştirdiği reklam teknikleri ürün, hizmet pazarlama stratejisinin doğru bir şekilde kurulması konusunda hizmet verir. Reklam denildiğinde başta televizyon ve radyo gibi unsurlar gelse de günümüzde bu işleyiş oldukça değişmiştir. Günümüzde reklam unsurları giderek farklılaşmaktadır. Televizyon ve radyo reklamcılığının klasikleri yerine artık internet ile adapte olan reklamlar yaygınlaşmaya başlamıştır. Buna göre günümüzde kullanılabilecek olan reklam çeşitleri: • Televizyon • Radyo • Açık hava reklamcılığı • İnternet reklamcılığı • Baskılı reklam alanları • Video Reklam • Google Seo • Web Tasarım • Sosyal Medya

Koozmo ajans olarak sektörünüze göre reklamcılık modelini belirler, sizlere en uygun reklam türünü sunarız. Ekonomik, hesaplı bir şekilde oluşturulan reklamlar yüz binlerce kişinin karşısında gösterime sunulur.

En İyi Reklam Gösterimi Nasıl Yapılır? Reklam ajansı, kurumsal bir yapıda hizmet veren bir şirkettir. Ajans bir reklam vermeden ve hazırlığına başlamadan önce bir takım veriler toplar. Ajansımız tarafından reklam faaliyetleri için veri toplama süreci en iyi reklam gösterimi için gereken optimizasyon ayarlamalarında yol gösterici niteliğindedir. • Öncelikle reklam yayınlanacak olan sektör ile ilgili bilgi toplanır. Giyim, gıda, otomotiv vb. sektörlere ait veriler toplanır. • Veriler toplanırken hedef müşteri kitlesi tespit edilir. • Müşteri kitlesinin hoşlandığı sektöre özel konu ve alanlar tespit edilir. • Reklam metni yine müşterinin ilgisi çekebilecek şekilde hazırlanır. • Reklamlarda kullanılacak renklere kadar her türlü detay müşteri kitlesine uygun olarak seçilir ve hazırlanır.

Tüm bu işlemlerde reklamcılık modelinin nasıl işleyeceğine dair bir rapor hazırlanır. Bu raporda adım adım yapılacaklar ve ulaşılması beklenen kişi sayısı yazılır. Her şey somut bir şekilde ortaya çıktığında işveren ile temasa geçilerek bilgisine onayına sunulur. Reklamcılık faaliyetleri çerçevesinde çocuklar, kadınlar ve erkeklerin her birisinin farklı metin, renk ve detaylardan hoşlandığı öncelikli konu olarak bilinir. Bununla birlikte yapılan çalışmalar kapsamında elde edilen en önemli bulgular derlenir ve rapora eklenir. Bu şekilde en iyi reklam gösterimi nasıl yapılır sorusuna cevap niteliğinde bir rapor oluşturulur. Böylelikle henüz ilk adımda başarı yakalanmaya çalışılır.

Reklam Ajansı İle Neden Çalışmalıyım? Büyük şirketler kendi bünyesinde oluşturdukları birim ile reklamcılık faaliyetlerini yönetmektedir. Ancak dışarıdan sadece reklamcılık ile ilgilenen şirketler ile çalışmak her zaman daha fazla fayda görülmesini sağlar. Reklam ajansı ile çalışmak için pek çok neden bulunur. Özellikle günümüzde her şeyin reklam ile oluştuğunu kulaktan dolma bilgilerin yerini ulaşılabilir reklamcılık modelinin aldığı düşünüldüğünde bir reklam yürütme işleri yapan ajansı ile çalışmanın önemi daha fazla ortaya çıkmaktadır. Buna göre reklam ajansı ile neden çalışmalıyım diye düşünüyorsanız aşağıdaki maddelere göz atabilirsiniz. • Reklamcılık faaliyetleri günümüzde son derece önemlidir. İnsanlara ulaşmanın çok farklı yolların tamamı reklamlar ile sağlanır. • Reklamlar ile ürün, hizmet ve firmanızın ismini insanlara tanıtabilirsiniz. Reklam ajansı ise sizi daha fazla insana daha az maliyet ile ulaştırır. • Maliyet ve analiz çalışmalarının teknik veriler eşliğinde yapılması ile başarılı reklamcılık sağlanır.

Reklam ajansı ile birlikte çalışmak bilimsel veriler eşliğinde çalışmakla eş değerdir. Ajanslar sadece reklam öncesinde değil aynı zamanda reklam anında ve sonrasında da veriler elde ederler. Bu veriler eşliğinde reklama yön vermeye başlarlar. Şirketiniz için reklam faaliyetleri yapmak ve gerçekleştirmek istiyorsanız eğer Koozmo Ajans olarak bizimle çalışabilirsiniz. Firmamız; afiş & poster, ajanda, broşür, katalog, takvim ve zarf gibi alanlar gibi daha çok farklı alanlarda reklamcılık faaliyetlerini yürütmektedir. Sizlerde ajansımıza müracaat ederek en iyi reklamcılık konusunda fikir alabilir, size özel fırsatları oluşturmamızı sağlayabilirsiniz.

Bidy Yazılım ve Teknoloji

9 Kasım 2020 13:47
Firma hakkında:

Bidy yüksek müşteri memnuniyeti hedefiyle 2020 yılında Antalya'da kuruldu. Merkezi Antalya olmakla beraber şehir ve lokasyon bağımsız olarak Türkiye çapında yazılım ve teknoloji hizmeti vermektedir.

Localveriyazilim

3 Kasım 2020 16:05
Firma hakkında:

2003 yılında şahıs şirketi ile başlayan ticari hayatı, 2005 yılında şirketleşmiş ve kendisine “İnterneti gelişmiş ve yaygın altyapısını kullanarak müşterilerinin ticari faaliyetlerine katma değerli çözümler üretmek” fikrini amaç edinmiştir.Bugüne kadar 55 farklı sektörde 2000’den fazla proje ve çalışma gerçekleştiren Localveri, verdiği hizmetleri ve çalışma alanları Web Tabanlı Yazılım Uygulamaları ve Web Hizmetleri olarak 2 ana başlıkta toplamıştır.Markalaşma konusuna da önem veren Localveri, ürün gruplarını ve hizmetlerini bu markalar altında toplayarak pazara sunmuştur. Mikrosite, Webmanager, Trader Entegre, Teminasyon, Ticaret Pazarlama İş Yönetim Platformu ve SiteBYS Markaları ve iş fikirleri kendi bünyesine oluşmuştur.Bugün Site ve Apartman Yönetimi, İş Yönetim Çözümleri alanında kendisini yoğunlaştıran Localveri bu alanlarda uygulama ve yazılımlar geliştirmeye devam etmektedir. Aynı zamanda Web site Tasarımı, E-Ticaret Uygulamaları ve SEO Yönetimi konusunda da kurulduğundan bu yana müşterilerine hizmet vermeyi sürdürmüştür.

Localveri Yazılım

18 Aralık 2019 16:19
Firma hakkında:

2003 yılında, "internetin gelişmiş ve yaygın altyapısını kullanarak müşterilerimizin ticari faaliyetlerine katma değerli çözümler sunmak" amacıyla faaliyete başladık. Farklı sektörlerde hizmet veren müşterilerimize web tabanlı yazılım uygulamaları ve web çözümleri sunuyor ve projelerini geliştirmede yardımcı oluyoruz. Kurulduğumuz günden beri 55 farklı sektörde 4000'den fazla web uygulama ve projesi geliştiren firmamız, yakaladığı bu gelişme sinerjisi ve uzman kadrosuyla gelecekte de başarılı projelere imza atmayı hedeflemektedir.

Firma Ekle © 2021