Firma Ekle

Koltuk temizliği

  1. Home
  2. »
  3. Koltuk temizliği

Aramayı dene: çilingir, tamirci, sucu,

Yeni Hayat Temizlik – Elazığ Temizlik Şirketi

4 Mart 2019 10:40
Firma hakkında:

Yeni Hayat Temizlik - Elazığ Temizlik Firması Olarak Sizlere Hizmet Vermektedir. 32 Personel 'lik Uzman Kadro Eşliğinden Evinizde, Ofislerinizde, Sizin için En Değerli Yerlerin Temizliğini Yapmaktayız. Bizim ile İletişime Geçin, Bu Uygun Fiyatlarımızdan Sizde Faydalanın..

Lavanta Çiçeği Koltuk Yıkama

13 Eylül 2018 16:35
Firma hakkında:

Sanayi tipi cihazlarımızla garantili olarak yerinde koltuk, yatak, kanepe yıkama işlemini antibakteriyel temizleyicilerle garantili olarak yapıyoruz.

Avrupahaliyikama.com

17 Temmuz 2018 14:06
Firma hakkında:

10 Yılı aşkın sektör tecrübesi..

“Avrupa Halı Yıkama” 10 yıllık mesleki tecrübesi ile temizlik sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.

2008 yılında yıkama sektörüne hızlı ve dinamik bir giriş yapan firmamız; güvenilirlik ilkesi ve müşteri odaklı hizmet politikasıyla çalışmakta olup kuruluşundan bugüne kadar geliştirdiği uzmanlığıyla, kaliteden ödün vermeden müşterilerinin istek ve talepleri doğrultusunda hizmet vermektedir.

“Avrupa Halı Yıkama” günümüzün ihtiyaçları doğrultusunda 900 m2 olan entegre tesisini 2500 m2’ye çıkarmıştır. Bu sayede müşterilerine daha kaliteli hizmet verme olanağı sunmaktadır. Firmamız sektörel yenilikleri takip etmekte ve hizmet kalitesini bu yönde geliştirmektedir.

Kelebek Koltuk Yıkama

20 Nisan 2018 16:55
Firma hakkında:

Koltuk Yıkama
Koltuk yıkama hizmetlerinde İstanbul geneli Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası ilçelerinde koltuk yıkama hizmeti veren ve İstanbul koltuk yıkama fiyatları konusunda en uygun fiyatlarda ve en sağlıklı bir şekilde koltuk yıkayan koltuk yıkama, koltuk temizleme ve stor perde yıkama firmasıyız. Söz konusu kaliteli bir koltuk yıkama ise doğru adrestesiniz. En ince detaylara kadar koltuk temizliği ve stor perde yıkama yapılmaktadır. Endişelenmenize gerek yok biz varız. Kaliteli temizlik hizmeti bir telefon kadar yakın size. Başka yerlerde aramayın koltuk yıkamacı. İstanbul’da en iyi koltuk yıkamacı biz varız. Kirli koltuklarla baş etme yollarını biliyoruz. Sizi bu zahmetten kurtarıyoruz. Çocuğunuz koltuğa çişini mi yaptı? en iyi çişli koltuk yıkama bizde var. Koltuğunuzda çıkmayacağını zannettiğiniz lekeler mi var? Biz leke çıkarma uzmanıyız. İstanbul’da en iyi koltuk yıkama firması tavsiye niteliğinde bir firma olarak çözüm ortağınız. İstanbul koltuk yıkama şirketlerinde liste başıyız. Gelelim evde koltuk yıkama nasıl olur?

Aslında evde koltuk yıkama belki size basit gelebilir ama bildiğini gibi o kadar kolay değil. Koltuk temizliği ev hanımlarının özen gösterdiği ve koltuk nasıl silinir? Diye sorarlar birbirlerine. İş başa düşünce herkes kendince bir uzman kesilir ama sonunda kaş yapayım derken göz çıkarmada var işin içinde. Yanlış kullanılan koltuk yıkama şampuanları veya koltuk yıkama deterjanları, koltuklarınızda öyle bir kalıcı zarar verir ki yanlış kullanılan yöntem sayenizde evinizdeki koltuklardan da olabilirsiniz.

İstanbul Koltuk Yıkama
İstanbul koltuk yıkama olarak yaptığımız işlemlerde, koltuk yıkama sıradan bir işlem olmadığı gibi herkesin de yapabileceği bir koltuk nasıl silinir? herkesin yapabileceği bir iş de değil. Bazı firmalar koltuk yıkamacı olarak kendilerini zannederler ama bir takım koltuğu yıkarken nasıl bir temizlik anlayışı ise daha kirleri üzerinde durur. Aslında koltuk yıkama sırasında nelere dikkat etmek gerekir, koltuk yıkamada hangi deterjanı tavsiye edersiniz, en iyi koltuk yıkama şirketi hangi firması bu tür bilgileri sizinle paylaşmayan yıkamacılar kendilerini dev aynasında görüp en iyi koltuk yıkayan firma olarak bunların hep karşısındayız. Sevgili müşterilerimiz güvenilir bir koltuk yıkama firması seçerken ilk önce adreslerini ve daha önce yıkadıkları koltuk takımlarını görmenizi tavsiye ederiz. Artık teknoloji çok gelişmiş vaziyette. Bir adrese koltuk yıkamaya giden bir yıkamacı oradaki yaptığı başarılı işin resmini mutlaka çekiyor. Ancak kendine ve yaptığı koltuk temizleme yöntemi olarak güvenmeyenler bu resmi çekemezler. Ama iyi bir koltuk yıkamacı her zaman yaptığı işi ölümsüzleştirir.

Koltuk Yıkama Nasıl Olur?
Koltuk yıkama nasıl olur? Eğer dediğiniz gibi iyi bir şekilde yıkama koltuk temizliği yapmışsa mutlaka referans olarak göstermelidir. Aslında en önemli konuda koltuk yıkama işleminden çok koltuk yıkamada kullanılan deterjanların sağlıklı olup olmadığıdır. Nedeni ise yerinde koltuk yıkama hizmeti verirken aşağı yukarı her evde ya küçük çocuklar, ya hasta birileri ya da yaşlılar bulunmaktadır. Çocuklar, hastalar ve yaşlılar sağlık açısından dikkat edilmesi gerekenler arasında olduğu için yıkama sırasında kullanılan hele de kokulu kimyasal maddeler bunların sağlıklarını olumsuz etkilemektedir. Bu yüzden koltuk yıkamada kullanılan deterjanların ya da temizlik maddelerinin kokusuz özelliklede kimyasal değil organik olması gerekmektedir. Organik olan ve kimyasal özelliği bulunmayan temizlik maddeleri yani deterjanlar sağlık açısından zararsızdırlar. Bizim kullandığımız temizlik malzemeleri tamamen organik olup hiçbir katkı maddesi yoktur.

Koltuktaki Lekeler Nasıl Çıkar?
Koltuktaki lekeler nasıl çıkar? Bu soruyla genellikle ev hanımları muhatap olurlar. Nedeni ise evin Kraliçeleri onlardır da ondan. Ama bazen kraliçelerde koltuk yıkar ya da temizlik yaparlar. Önemli olan nasıl yapılır? nasıl yıkanır? Unları bilmek gerekir. Evde koltuk yıkama yapacaksanız ilk önce yıkama yapacağınız odada serili bulunan halı, kilim veya benzeri örtüleri yerlerinden toplamak lazım. Hem koltukları yıkarken geniş ve rahat alanınız olur hem de serili bu örtüler ıslanmazlar. Daha sonra koltuk yıkamada kullanacağınız deterjanı seçmeniz gerekmektedir. Bu işlemde tamamlandıktan sonra sıra koltuk yıkama makinamızı kurmaya geldi. Bilindiği gibi koltuk yıkama makinaları ıslık ve kuru olarak işlev görürler. Yani hem kuru olarak süpürge görevi görürler hem de vakumlama yaparlar.

Koltuk yıkama sırasında koltukta bulunan meyve suyu lekesi nasıl çıkar? Bu aslında meyve suyun hangi meyveden yapılıp yapılmadığı hususunda çeşitlilik gösteren bur konudur. Burada aslında lekeden çok meyve suyunun verdiği leke sonrası koltuktaki zararı çok önemlidir. Her meyve suyu aynı olmamakla birlikte bazılarının bırakmış olduğu lekeler koltuklarda kalıcı hasar oluşturabilir. Özelliklede koltuk yıkama yöntemleri konusunda uzman olmayanlar tarafından yıkandığı zaman zarar kaçınılmazdır. Bu nedenle koltuklarınızı yıkatmak istediğiniz zaman konusunda uzman firmalarla iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Biz leke çıkarma uzmanıyız. İstanbul’da en iyi koltuk yıkama firması tavsiye niteliğinde bir firma olarak çözüm ortağınız. İstanbul koltuk yıkama şirketlerinde liste başıyız. Gelelim evde koltuk yıkama nasıl olur? Aslında evde koltuk yıkama belki size basit gelebilir ama bildiğini gibi o kadar kolay değil. Koltuk temizliği ev hanımlarının özen gösterdiği ve koltuk nasıl silinir? Diye sorarlar birbirlerine. İş başa düşünce herkes kendince bir uzman kesilir ama sonunda kaş yapayım derken göz çıkarmada var işin içinde. Yanlış kullanılan koltuk yıkama şampuanları veya koltuk yıkama deterjanları, koltuklarınızda öyle bir kalıcı zarar verir ki yanlış kullanılan yöntem sayenizde evinizdeki koltuklardan da olabilirsiniz.

Koltuk Temizliği
Koltuğunuzda bulunan minderleri kaldırın ve minder ile koltuk aralarına düşen her şeyi temizleyin. Kalemler, bozuk paralar ve maddeler atıklar başta olmak üzere, koltuk aralarından değişik şeyler çıkabilir! Elektrik süpürgesiyle koltuktaki toz ve kirleri alın. Dar bölgeleri temizleyebilmek için, süpürgenizin özel uçlarını kullanın. Koltuk döşemelerinize zarar vermemek için mümkünse süpürgenizin yumuşak fırçalı ucunu tercih edin. Koltuk döşemenize birazcık kabartma tozu serpmek, koltuğunuzun ferah kokmasını sağlayacaktır.

Püf Noktaları
Kir ve toz oluşumunu önlemek için koltuğunuzu düzenli olarak elektrikli süpürgeyle süpürün.
Temizlik ürünlerini, gereğinden fazla kullanmayın. Deri koltuklar için buna özellikle dikkat edin
Koltuk döşemeniz çıkabilir türden değilse, buharlı temizleyici de kullanabilirsiniz. Ancak temizleyicinin koltuk kumaşınızın cinsine uygun olmasına ve üreticinin kullanım talimatlarına uymaya dikkat edin.

Egemen Genel Temizlik Hizmetleri

29 Mart 2017 10:13
Firma hakkında:

Egemen Genel Temizlik Hizmetleri , hizmetinize başladığımız ilk günden beri sürekli kendimizi yenileyen, geliştiren bir firma olarak ekonomik fiyatlarla kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti anlayışını kendimize misyon edinip, halı yıkama işinde modern ve hijyenik koşullarda son teknoloji makine, ekipman ve tecrübeli personellerimiz ile hizmetinizdeyiz. İstanbul Anadolu Yakasının tüm bölgelerine ücretsiz servis imkanı sunan firmamıza telefon açtığınız gün içerisinde halılarınız ev ya da iş yerinizden alınarak; Toz alma, Yıkama, Kurutma, Son kontrol, Parfümleme ve Paketleme işlemlerinden geçirilerek 24 saatte adresinize teslim edilmektedir.

Deryam Halı Yıkama

29 Mart 2017 10:39
Firma hakkında:

Deryam Halı Yıkama; Hızlı Ve GülerYüzlü Servis - Çevre Dostu Temizlik - Kalite&Hızlı Hizmet - Sabit Fiyat Garantisi - %1oo Müşteri Memnuniyeti - Profesyonel Destek Ve Ekip Çalışmasıyla Siz Değerli Elaziğ Halkımızın Hizmetindeyiz..

Kayseri Kardelen Halı Yıkama

17 Şubat 2017 13:47
Firma hakkında:

Kayseri Kardelen Halı Yıkama, Kardelen Halı Yıkama Fabrikası bütün halılarınızı Güneş Sigorta ile Sigortalar. Kalite Budur.

Kayseri Halı Yıkama denilince akla ilk gelen firmamız bu başarıyı sağlamaktan ve devam ettirmekten gurur duymaktadır. Halılarınız gerçekten iyi temizleniyor. Neden mi "Hijyen Standartlarını" biliyoruz uyguluyoruz. Ödediğiniz paranın karşılığını alacağınıza emin olun.Müşteri memnuniyeti vazgeçilmez ilkemizdir.

Halı yıkama sürecinde acemi şirketler tarafından yapılan halı temizleme aşamaları değerli halılarınıza zarar verebilir. Halı Yıkama sürecinde Profesyonel olan Kardelen Halı Yıkama Fabrikamız Profesyonel ekip ve ekipmanlarımız tarafından yıkanmış olan halılarınız parlak, canlı ve temiz bir görünüme sahip olur. Halı yıkakama konusunda gerçekten temiz hizmet almanın yolu Profesyonel Fabrikamızı aramaktır.

Işıltı temizlik

8 Ağustos 2016 00:34
Firma hakkında:

IŞILTI TEMİZLİK FİRMASI, tüm İstanbul geneli ve çevre illerine geniş servis ağıyla ev temizliği, ofis temizliği, daire-villa-bina temizliği, dış cephe cam temizliği, halıfleks yıkama, koltuk yıkama Ehizmeti sağlamaktadır.

20 yıllık tecrübenin oluşturduğu kalite bilinci ile ve yetişmiş uzman personellerimiz ile tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun hijyenik temizlik çözümleri ve programlar belirleyip, ücretsiz keşif ve sonrasında ehil temizlik servisleri göndermektedir.

Uğur Halı Yıkama

11 Nisan 2016 22:16
Firma hakkında:

Firmamız 10 yıllık deneyimli elemanlarımızla hizmet vermekteyiz. Fabrikamızda halı yıkama koltuk yıkama yorgan yıkama battaniye ve perde yıkama hizmetlerimiz bulunmaktadır. Hanımların ve halıların leke sorununa son diyoruz. İstanbul geneline ücretsiz servis ağımız bulunmaktadır.