Firma Ekle

İzolasyon

  1. Home
  2. »
  3. İzolasyon

Aramayı dene: çilingir, tamirci, sucu,

Teknobor Borlu Çatı Yalıtım ve İzolasyon

6 Ağustos 2020 20:20
Firma hakkında:

Teknobor borlu yalıtım malzemesi %85 geri dönüştürülmüş içerikten oluşan ve diğer yalıtım türlerinden daha az enerji gerektiren, en çevre dostu yalıtım malzemelerinden biridir. Bu doğal yapısı ve onu pas, küf ve korozyondan koruyan bor katkısı sebebiyle ömrü çok uzun olan Teknobor’un ısı, ses ve yangın yalıtım özellikleri zaman içerisinde değişime uğramaz. Düşük yoğunluklu diğer yalıtım malzemelerinde zamanla oluşan çökme, daralma, ek yerlerinden açılma gibi sorunlar Teknobor borlu yalıtım'ın yekpare yapısı ve uygulama şeklinden dolayı yaşanmaz.

Teknobor içeriğinde insan sağlığına zararlı herhangi bir madde barındırmaz. Bor katkılı antibakteriyel yapısı sayesinde alerjik reaksiyonlara neden olabilecek küf ve böcek oluşumlarına izin vermez. Rutubet oluşumlarına karşı dirençlidir.

Ek Yersiz Uzun Ömürlü Uygulama
Her yalıtım en zayıf noktası kadar iyidir. Bu nedenle Teknobor bor katkılı yalıtım en dar boşlukları ve yarıkları dolduracak şekilde uygulanır. Ek yersiz yapısıyla istenmeyen ısı geçişlerine engel olur. Diğer levha yalıtım uygulamalarına oranla yüksek kütle yoğunluğu ve ek yersiz yapısı ile Teknobor gerçek koşullar altında yapılan karşılaştırmalı ölçümlerde çok daha iyi performans göstermektedir.

Rutubet Sorununa Çözüm

İyi yalıtılmayan çatılar, altında bulunan bina ve duvarlarda küflenme ve rutubete yol açmaktadır. Teknobor borlu yalıtım nem ve rutubeti engelleyen ender yalıtımlardan biridir.

Nem ve rutubete bağlı çatı ve bina sorunlarının %98'i hava hareketinden kaynaklanır. Selüloz yalıtımı düzgün yoğunlukta uygulandığında veya püskürtüldüğünde rüzgar, yığın etkisi (baca etkisi) ve bina içindeki mekanik dengesizliklerden kaynaklanan havanın hareketini engelleyecektir. Nem yüklü havanın hareketini engelleyerek selüloz yalıtımı nem ve rutubet oluşumuna engel olur.

Haliloğlu İnşaat

27 Mayıs 2018 15:17
Firma hakkında:

Dış cephe mantolama firması sektörde 25 yılı aşkın bir süredir Ankara’da bina yalıtımı, mantolama, dış cephe mantolama, yalıtım, ihtiyacı olan her müşterimize en kaliteli mantolama hizmeti sunarak müşteri memnuniyetine üstün önem vermektedir. Firmamız mantolama faaliyetini yaparken personeline mantolama eğitimi, iş güvenliği eğitimine tabi tuttuktan sonra mantolama yapılan binalara dâhil eder, personel kadrosu sertifikalı personellerden, oluşmaktadır. Mantolama ürünlerinin garantili ürünler tse, ce vb. belgelere sahip toptancılardan temin edilir ve markalı ürünler kullanmaktadır, garantili ürünlerdir. Markasız ve garantisiz mantolama malzemesi kullanmaz. Mantolama ihtiyacı olan siz değerli müşterilerimizi ailemizden biri olarak görür ve kaliteli ürün ve işçilikten ödün vermez.

Dış cephe mantolama firmamız hizmet bölgelerimiz; Altındağ, Balgat, Bağlıca, Çukurambar, Çayyolu, Çankaya, Dikmen, Demetevler, Etimesgut, Elvankent, Emirler, Emek, Maltepe, Konutkent, Batıkent, Yenimahalle, Ümitköy, Sincan ve Ankara’nın diğer ilçe ve mahallelerine hizmet vermekteyiz.

Dış cephe mantolama firmamızın faaliyetleri; Bina mantolama, İşyeri mantolama, Apartman mantolama, Villa mantolama, fabrikamantolama, bina yalıtım, işyeri yalıtım, apartman yalıtım, villa yalıtım, fabrika yalıtım, faaliyetinde bulunmaktadır.

Dış cephe mantolama firmamızın hizmet politikası; müşterilerimize güvenilir personelle hizmet sunar, kaliteli mantolama malzemesi ve kaliteli işçilikle hizmeti sunar, mantolama faaliyetini sürdürürken çalışanlarının iş güvenlik önlemlerine dikkat eder, dış cephe mantolamapersonelleri işinde profesyonel kişilerden oluşur, kullandığı ürünlerde markasız mantolama malzemesi kullanmaz, müşteri memnuniyetine öncelik verir.

Dış cephe mantolama firmamızın vizyonu; müşterilerine daima kaliteli hizmet sunarak Ankara ilinde ve tüm ilçelerinde dış cephe mantolama sektörün de mantolama alanında profesyonel kadrosuyla müşterilerinden aldığı güçle ve yapmış olduğu mantolama yapmış olduğu referansla mantolama hizmeti sonrasında daha fazla mutlu müşteri kapasitesine ulaşmak, dış cephe mantolama hizmeti sunduğu insanların mantolama ihtiyaçlarını sorunsuz gidermek için yıllardır bu sektörü uzmanlaştığı sektör bilip devam etmiştir, Ankara bölgesine dış cephe mantolama konusunda hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Ceylanlar İzolasyon

27 Mayıs 2018 15:15
Firma hakkında:

Sektörünün ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve ürünler sunan ve kendini sürekli geliştiren firmamız; girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyonerruhuyla 2008 yılında Ozan CEYLAN tarafından kurulmuştur. Kurulduğu yıllardan bu yana inşaat sektörüne yalıtım, izolasyon işleri ile hizmet vermiştir. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir hale getirmeye çalışmıştır. Bu amaçla; konusunda uzman teknik kadrosu, profesyonel, takım çalışmasına yatkın, çağdaş analitik düşünceye sahip ekibi, ödünsüz kalite anlayışıyla müşterilerine kaliteli hizmet vermekten gurur duyar.

Emir Akustik

17 Şubat 2017 13:29
Firma hakkında:

2016 yılında kurulan firmamız, yalıtım ve inşaat akustiği alanında toptan ve parekende olarak başlamıştır. Akustik ses yalıtım ürünlerinin Türkiye’de satış & pazarlama ve uygulama alanında hizmet vermeye devam etmektedir.Firmamız müşterilerine, tüm üretim sürecinde ar-ge çalışmalarını gün geçtikçe artırarak, çözüm odaklı bir firma anlayışı sunmaktadır.Başta Asya ülkeleri olmak üzere 35 ülkeye gerek yerli üretim ve ithalat ürünlerimizi ihraç etmekteyiz