Firma Ekle

Izgara

  1. Home
  2. »
  3. Izgara

Aramayı dene: çilingir, tamirci, sucu,

Akdoğan Köfte

11 Aralık 2019 13:46
Firma hakkında:

Denizli çivril ilçesinde faaliyet gösteren kaliteli, temiz ve lezzetli yemekler yapan bir restoran. Özellikle karışık ızgara ve köfte konusunda mükemmeller. Ana yemekten sonra tatlı yemeyi ihmal etmeyin.

Palaz Et Restoran

14 Mart 2016 15:48
Firma hakkında:

Balıkesir’de et ve et ürünlerinin güvenilir adresi Palaz Et, konusunda uzman kadrosu, hijyenik üretim aşamaları, uluslar arası sağlık standartlarına uygun üretimi ve güler yüzlü hizmeti ile yıllardır siz değerli misafirlerimize et konusunda Milli Kuvvetler Caddesinde hizmet vermekteyiz. 2015 Ocak ayı içerisinde de PALAZ ET RESTORAN'ımız ile faaliyet göstermeye başladık. Balıkesir halkına tüm et yemeklerini ve dünya mutfağından seçkin yemekleri sunarak, kaliteli hizmet anlayışı, üst düzet lezzet felsefesiyle hizmet vermekteyiz.

52 Evler Et

14 Mart 2016 15:48
Firma hakkında:

Eski Balıkesir Şehir Kulübü’nün yerinde şimdi Balıkesir’in en yeni en seçkin lezzet durağı var: 52 Evler Et ... Balıkesir’in en gözde semtinde bulunan lokanta konuşlandığı yer itibari ile hedef kitlesinin hemen yanıbaşında. Bulunduğu bölgede yeni ve farklı mimarisi hemen fark edilen 52 Evler Et, Mahir Enver’den çıkan salonları ve dekorasyonu ile konforu huzurla sunan bir mekan. Ferah bahçesi ağaçlarla çevrilmiş bir vahayı andıran bu lezzet yeri müşterilerine kaliteyi uygun fiyatlarla sunuyor. 1400m2 alana kurulu lokanta’da 200 kişilik kapalı ve 250 kişilik açık alanıyla müşterilerini olabildiğince rahat ettiren 52 Evler Et, Gaziantep yöresel yemeklerinden oluşuyor. Yörenin diğer seçkin lezzetlerini sunmakla beraber batı mutfağından da farklı yemek çeşitlerini menüsünde barındırmaktadır ayrıca farklı yöreleri hatta farklı ülkeleri ve onların kültürlerini bir menüye sığdırmayı ve sentezlemeyi hedefleyen 52 Evler Balıkesir’e Gaziantep mutfağını getirerek bunun için ilk adımı 2007 yılında atmıştır.