Firma Ekle

İş hukuku

  1. Home
  2. »
  3. İş hukuku

Aramayı dene: çilingir, tamirci, sucu,

Avukat Gökhan Başkurt

5 Temmuz 2020 00:48
Firma hakkında:

VAN AVUKAT GÖKHAN BAŞKURT | VAN CEZA AVUKATI | AĞIR CEZA | BOŞANMA | İŞ | İCRA VE İDARE

"Avukat Gökhan Başkurt İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİNDEN mezun olmuştur. Şu an YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİNDE yüksek lisans yapmaktadır.Van Barosuna kayıtlı olup , Halen VAN’DA serbest avukatlık faaliyetini yürütmektedir.AVUKAT GÖKHAN BAŞKURT VAN HUKUK BÜROSUNUN kurucusu olup Van ve çevre illeri başta olmak üzere TÜRKİYE’NİN her yerinde mesleki faaliyetini sürdürmektedir. Meslek yaşamı boyunca müvekkillerinin hak ve hukuk mücadelesini sürdürmüş ; Aile Hukuku , Ceza Hukuku , Yabancılar ve Mülteciler Hukuku , İdare Hukuku , İş Hukuku ,İcra Hukuku , Vatandaşlık Hukuku, Medeni Hukuk , Ticaret Hukuku , Taşınmaz Hukuku , Miras Hukuku alanında uzmanlaşmıştır.Bu alandaki çalışmalarına halen devam etmektedir."

İlkay Hukuk Bürosu

24 Mayıs 2019 10:11
Firma hakkında:

İlkay Hukuk Bürosu Ankara

İlkay Hukuk Bürosu olarak bizler yalnızca uzmanlaşmış olduğumuz hukuk dallarıyla ilgili sizlere hizmet vermekteyiz. Ekip çalışmasını içselleştirmiş uzman avukat kadromuz yalnızca deneyimleriyle değil yenilikçi ve araştırmacı kimlikleriyle de uyuşmazlığın detaylarına vakıf olarak aradığınız hukuki çözüme aracılık etmekte haklarınızın korunması bakımından büromuz ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir.

Araştırmacı bir ruhla 13 yıldır hizmet veren büromuz herhangi bir hukuki sorun ve uyuşmazlığınızda dosyanızın tüm detaylarına inerek emsal kararlar da dahil olmak üzere alt yapısındaki tüm imkanları kullanmakta en güncel mevzuata uygun savunma ve stratejilerle beklentiniz olan hukuk hizmetine sahip olmanıza aracılık etmektedir.

Faaliyet Alanlarımız

Hukuk alanında farklı ihtiyaçlara göre hizmet vermektedir . İlkay hukuk;

Aile Hukuku,
İş Hukuku,
Miras Hukuku,
İcra Hukuku,
Borçlar Hukuku,
Sigorta Hukuku,
Kira Hukuku,
Ticaret Hukuku,
İdare Hukuku,
Ceza Hukuku

Gibi birçok alanda kendi alanında branşlaşmış departmanlara da avukatlarla hizmet vermektedir.

İlkay Hukuk İletişim Bilgileri ;

Tel     0312 229 25 01

Gsm   0545 229 25 05

Fax     0312 229 25 03

E-Mail  avilkayuyarkaba@gmail.com

Adres  Strazburg Cad. Bina No : 10 Kat : 3 Daire : 9-10-11-12

Sıhhiye Çankaya / Ankara

Avukat Ahmet Akyüz

17 Temmuz 2018 14:19
Firma hakkında:

Avukat Ahmet Akyüz, İzmir ve çevresinde; Aile ve Boşanma Hukuku, Ceza Hukuku, Miras Hukuku, Sigorta ve Tazminat Hukuku, İmar ve Gayrimenkul Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Medya ve Bilişim Hukuku, Tüketici Hukuku, İdare Hukuku, Sözleşmeler Hukuku ve bunlarla sınırlı olmamak üzere geniş bir yelpazede avukatlık ve hukuki danışmanlık faaliyetlerini sürdürmektedir.

EKE Hukuk ve Danışmanlık Ofisi

17 Şubat 2017 13:36
Firma hakkında:

EKE Hukuk ve Danışmanlık Ofisi; Ticaret Hukuku, İş Hukuku, İcra İflas Hukuku, Gayrımenkul Hukuku

İşimizi Ciddiyet ile Yapıyoruz
Bizlere güvenen ve uzmanlık gerektiren konularda hukuki desteğimizi alan tüm müvekkillerimize teşekkür ederiz.12 Yılı aşkın tecrübemizle dürüst, şeffaf ve müvekkil odaklı çalışmalarımızla siz değerli müvekillerimiz ve danışanlarımızın haklarını en etkin şekilde korumaya devam edeceğiz.

Uşkay Avukatlık Bürosu

13 Ocak 2016 16:12
Firma hakkında:

Uşkay Avukatlık Bürosunun temeli 1980 yılında atılmış, 1990 yılından itibaren de kurumsal bir yapıda hizmet verilmeğe başlamıştır. Güncel yaşamın vazgeçilmez bir kurumu olan hukuka uygunluk denetiminin (yargılama erki) etkin olduğu alanın genişliği ve her geçen gün de genişlemeye devam etmesi karşısında tüm kuralların, birlikte ve güncel olarak tek bir birey tarafından bilinmesinin ve güncellenmesinin mümkün olamayacağına inanmaktadır.

Öztürk Hukuk Bürosu

13 Ocak 2016 16:12
Firma hakkında:

2008 Yılında Av. Feridun ÖZTÜRK tarafından Kastamonu Merkezde kurulmuştur. Kurulduğundan bu güne kadar istikrarlı bir gelişme ile bölgesel bazda hizmet veren saygın hukuk bürolarından birisi haline gelmiştir. Öztürk Hukuk Bürosu; İnsan ilişkilerine önem veren, takım çalışmalarında başarılı, yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip eden azimli avukatları, tecrübeli yardımcı personel kadrosuyla bölgesinde, “İcra Hukuku, Medeni Hukuk, Ticaret Hukuku, İş Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Borçlar Hukuku, Tazminat Hukuku, Sözleşmeler, Ceza Hukuku olmak üzere geniş bir alanda” bireysel müvekkillerin, kurumsal şirketler ve bankalara bölgesel olarak sözleşmeli avukatlık hizmeti vermektedir.