Firma Ekle

Eş takibi

  1. Home
  2. »
  3. Eş takibi

Aramayı dene: çilingir, tamirci, sucu,

Özel Dedektiflik Bürosu ve Araştırma Hizmetleri

17 Temmuz 2018 14:08
Firma hakkında:

Adres tespiti, eş takibi ve birçok farklı hizmet türümüzle sizin sürekli hizmetinizdeyiz. 24 saat boyunca hizmetinizden ayrılmayacağız. Eşinizin dünyanın her yerinde takip edeceğiz. Şirketimiz uluslararası sertifikaya hak kazandığı için Avrupa Birliği ülkelerinin ve Amerika Birleşik Devletleri'nin birçok farklı ülkesinde sizin için hizmet gerçekleştirebiliriz. Hem de, gerçekleştirdiğimiz işlemlerin hepsi yasaların verdiği izinler dahilinde olmakta ve ilerlemektedir. Türkiye Cumhuriyeti Devleti tarafından belirlenen hiçbir kuralın dışına çıkmayız.

Özel Dedektiflik

26 Kasım 2016 23:42
Firma hakkında:

Türkiyenin profesyonel dedektiflik ve araştırma firması TK Özel Dedektiflik; içinden çıkamadığınız tüm sorunlarınızda yanınızda olmaktadır.
Dedektiflik firmamız özel araştırmalarınızda, ailenizi korumak adına alacağınız tüm önlemlerde, bulunmayan kayıplarınızda, izlendiğinizi düşündüğünüzde ve sizin korumakla görevli olduğunuz sevdiklerinizi araştırmaktadır. Yapmanız gereken internet sayfamız üzerinden yada telefonlarımızdan müşteri temsilcisine hemen uzman dedektif talebinizi iletmektir.