Firma Ekle

Demir çelik işleri

  1. Home
  2. »
  3. Demir çelik işleri

Aramayı dene: çilingir, tamirci, sucu,

Soyunma Dolabı

5 Nisan 2019 00:26
Firma hakkında:

Soyunma Dolabı adlı firma 1965 yılından beri dolap ve ranza imalat etmeye başlamıştır. Ve halen üretimine kalitesinden ödün vermeden tam gaz devam etmektedir. Her geçen gün rakip firmalar çoğalmasına rağmen bu firma asla ürünlerinin kalitesini bozmamıştır ve bu sayede de bu günlere kadar firmasının adını yaşatmaktadır. Her geçen gün ürün yelpazesini genişleten bu firma, ürettiği farklı modellerde soyunma dolabı ve dosya dolabı ürün çeşitleri de oldukça tercih edilenlerinden ikisidir.Çeşitli DolaplarYukarıdaki modellere ek olarak çelik dolap ve arşiv dolabı da sizin isteklerinize göre satışa sunulmaktadır. Dolapların hepsi kaliteli malzemelerden elde edilmekte ve uzun ömürlülerdir. İlgili web sitesine girerek dolapların yükseklik, genişlik ve derinlik ölçülerini inceleyebilir ve sizin için uygun olan büyüklükte olan dolapları oldukça kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Ve aklınıza takılan tüm sorular için ilgili web adresine giriş yapmanız yeterli olacaktır.Kaliteli Çelik RanzalarÇelik ranza ve çelik dolap gibi çelikten oluşan eşyaların uzun ömürlü ve insan sağlığına zararı olmaması için yapımında kullanılan malzemeler oldukça önem teşkil etmektedir. Bu yüzden malzemeler konusunda oldukça dikkatli olunması gerekmektedir. Eğer siz de sağlam, sağlığa zararı olmayan ve dayanıklı çelik ranzalar arıyor iseniz, değerli malzemelerden üretilmiş ve size uzun yıllar eşlik edecek ranza çeşitlerini soyunmadolabi.com.tr adresinde oldukça basit bir şekilde bulabilirsiniz.

Uzuner İnşaat Yapı Dekorasyon

14 Aralık 2018 15:30
Firma hakkında:

Uzuner Yapı İnşaat temelden çatıya inşaat dekorasyon ve tadilat işleri yapmaktadır.
Uzuner inşaat iç dış yapı dekorasyon, kaba inşaat işçiliği, seramik işçiliği gibi inşaat kategorilerinde profesyonel ekibi ile taleplerinizi noksansız teslim eder

Kromaj Metal ve Hurda Alım Satımı

7 Eylül 2018 15:21
Firma hakkında:

Kromaj Krom Hurda Alım ve Satım olarak; Gün geçtikçe gelişmekte olan hizmet alanlarımıza siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için çalışmaktayız. Hizmet verdiğimiz alanlar ağırlıklı olarak ömrünü tamamlamış olan fabrikaların sökümüdür. Bunun yanında şantiye yıkım ve sökümü, her nevi hurda demir, hurda maden, ikinci el makina alım ve satımı ile geri dönüşüme katkıda bulunmaktayız. Demir, çelik, bakır, kurşun, kağıt, plastik, ,gibi maddelerin geri kazanılması ve tekrar kullanılması, tabii kaynaklarımızın tükenmesini önleyeceği gibi ülke ihtiyaçlarını karşılayabilmek için ithal edilen hurda maddelerinin de önüne geçmek açısından geri dönüşümün önemi büyüktür. Geri Dönüşüm olarak kalite anlayışımız, yasalara ve ahlaki kurallara uygun davranan, çevre ve doğaya önem veren bir yaklaşımla yıkım yapan, insan kaynağını dikkatle değerlendiren, kalite felsefesini ve katılımcı yönetim şeklini benimseyen bir kalite anlayışına sahibiz.

GRG İnşaat Yapı Malzemeleri

29 Mart 2017 11:02
Firma hakkında:

GRG İnşaat Yapı Malzemeleri; GRG İNŞAAT American Siding,Dış Cephe Kaplama,Çelik konstrüksiyon işleri ile hizmet vermektedir.Bugün Türkiye ve Ankara'nın her köşesine uzanan hizmet ağı ile müşterileriyle buluşmaktadır.

Grg İnşaat Kaliteli çalışmaları ile geliştirdiği yeni teknoloji ve tasarımlarının sağladığı avantajlarla donatılan ürünleri ile müşterilerinin isteklerini daha ekonomik, daha kaliteli ve daha hızlı olarak karşılıyor.Kurulduğu günden itibaren, koşulsuz müşteri memnuniyetini hedef edinen GRG İNŞAAT sistemli bir hizmet anlayışıyla bugünlere gelmiştir.

Firmamızın 20 yıldır faaliyet göstermektedir.İlk kuruluş yıllarında Çelik konstrüksiyon la çalışmalarına başlamış bulunan firmamız gelişen teknoloji ve ihtiyaçlar karşısında 2003 yılnda PVC sektöründe yer almıştır.2006 yılından itibarende American Siding,ve Mantolama ısı yalıtım sistemleri ile sektörde yerini almıştır kurulduğu ilk günden itibaren, müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı; müşteri isteklerini teknik çözümlerden taviz vermeden en hızlı, en kaliteli ve düşük maliyetle karşılamayı amaç edinmiştir. Bu amaçlar ve bilinç doğrultusunda tamamlanan her iş, bir sonraki iş için en önemli referans olmuştur. Bugün Türkiye ve Ankara'nın her köşesine uzanan hizmet ağı ile müşterileriyle buluşmaktadır.

Kalite ve hizmet üretmek noktasında müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan..
Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, Çalışanlarımıza değer vererek moral değerlerini yüksek tutmaktır. GRG İNŞAAT bir doğa dostudur. İnsanlığa ve doğaya saygı duymaktadır

. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak,
· Yasal ve mevzuat şartlarına uymak,
· Kalite ve güven bakımından aranan marka olmak,
· Ürün kalitesine ve insan sağlığına tavizsiz önem vermek,
· IQ CERT ISO 9001-2000 Standardı ve kalite yönetim sisteminin şartlarına ve diğer standartlara uymak,
· Sürekli gelişmeyi sağlamak,
· Görev, taahhüt ve politikamızdır

GÜNEY İNŞAAT MÜTEAHHİTLİK

26 Kasım 2016 23:33
Firma hakkında:

GÜNEY İNŞAAT 2013 Yılın da Gaziantep'te İnşaat Taahhüt ,Müteahhitlik işleri yapmak üzere kurulmuş firmadır.Firmamız;
İnşaat Tadilatı, İnşaat Taşeronluğu, Dekorasyon, Mantolama, Yapı Güçlendirme, Saha betonu

GÜNEY İNŞAAT, taahhüt ettiği işlerde sözleşme şartlarını tam ve zamanında yerine getirmesi ile müşterileri tarafından tercih edilen firma haline gelmiştir. Müşteri odaklılık olarak ta tanımlanan bu özelliği sayesinde kurumsal kimliğe sahip firmaları sürekli müşteri kitlesi içine almıştır.

GÜNEY İNŞAAT, hedeflerine ve taahhütlerine ulaşmak için kaliteyi her zaman ön planda tutan bir çalışma disiplinine sahip olup zaman içinde bilgi, insan, finansman, üretim ve hizmet kaynaklarını geliştirmiştir.