Firma Ekle

Cilt bakımı

  1. Home
  2. »
  3. Cilt bakımı

Aramayı dene: çilingir, tamirci, sucu,

Kyani

24 Mayıs 2019 10:21
Firma hakkında:

Kyani nedir ? Kyani hakkında çıkan asılsız iddialar için gerekli yasal süreçleri takip etmektedir. Kyani, Sağlıklı beslenmek isteyenlerin tercihi olan kyani ürünleri özellikle içerisinde bulunan malzemeler sayesinde vücudun ihtiyaç duyduğu vitaminleri karşılamaya yardımcı olmaktadır.

Dermoinn

14 Aralık 2018 15:04
Firma hakkında:

Netson Kozmetik olarak İstanbul Etiler'de hizmetini verdiğimiz dermoinn.com e-ticaret web sitemize hoş geldiniz.Lojistik alt yapımız, tedarik ağımız ve büyüyen hizmet hacmimizle her gün siz değerli müşterilerimize siparişlerini ulaştırıyoruz. Müşterilerimizin sağlığını çok önemsiyor, tamamen güvenilir markalar ile çalışıyoruz.Ürünlerimizin tamamı üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altında satılmaktadır. Siparişleriniz sizlere UPS ve Aras kargo güvencesi ile teslim edilmektedir. Satın alımlarda elde ettiğimiz kampanya ve iskontoları sizlere indirim olarak sunmaktayız. Stoklarımız'dan satışını yaptığımız ürünlerimizi aynı gün içerisinde kargoya veriyoruz.Siparişlerimiz UPS kargo güvencesi ile Türkiyenin her bölgesine 1-3 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Hızlı ve güvenli alışveriş yaparak favori markanızın ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Taksim Güzellik Salonu

8 Eylül 2018 15:44
Firma hakkında:

Taksim Güzellik Salonu uzman ve deneyimli kadromuz ile Taksim’de hizmet vermekteyiz. Uluslararası teknoloji ile hizmet vermekle birlikte müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktayız. Kaliteli hizmet sunumunun sürekliliğini sağlayarak ve siz değerli müşterilerimizin beklentilerini çok iyi analiz ederek istenilen sonuca ulaşmaktayız.

Kore Kozmetik

24 Nisan 2018 16:29
Firma hakkında:

Güney Kore çıkışlı kozmetik ve cilt bakım markaları ya da kısaca K-Beauty; doğal içeriklerle geliştirdikleri üstün formülleri ve vadettiklerini yerine getiren eşsiz ürünleriyle kusursuzluğun sembolü. Bu büyük başarı uzun süre Kore’de saklı kalamazdı, K-Beauty kısa sürede tüm dünyada hayranlıkla izlenen öncü konumuna geldi. Asya’dan sonra Amerika ve Avrupa da K-Beauty ile tanıştı ve K-Beauty’e yıldırım aşkıyla tutuldu. Her ne kadar Kore cilt bakım rutini ve kullanılan özelleşmiş ürünler başlangıçta batılı kullanıcılara yabancı gelse de, Kore’nin güzellik sırlarını ve şaşırtıcı etkilerini deneyimlemek büyük bir keyfe dönüşüyor. Artık sadece Asya’da değil tüm dünyada milyonlarca takipçi, K-Beauty markalarını ve ürünlerini kullanıyor ve vazgeçilmez buluyor.