Firma Ekle

Köfteci Yusuf

  1. Home
  2. »
  3. Gıda ve yiyecek hizmetleri
  4. »
  5. Köfteci Yusuf
Firma Bilgileri
Firma hakkında:

Gıda ve restoran sektöründe hizmet veren Köfteci Yusuf A.Ş. 1996 yılında İznik’te kuruldu. 24 yıldır Türkiye'de faaliyet gösteren Köfteci Yusuf Avrupa standartlarında Türkiye’nin en büyük Köfte Fabrikası unvanına sahip olup, Bursa’da 25, İstanbul’da 27, Ankara’da 11, İzmir’de 9, Balıkesir'de 7, Samsun’da 6, Aydın, Antalya ve Afyonkarahisar'da 3, Muğla, Bilecik, Eskişehir, Kırklareli, Kocaeli, Ordu, Konya, Kırıkkale ve Denizli ve Tekirdağ'da 2, Isparta, Yalova, Sakarya, Çanakkale, Kütahya, Çankırı, Amasya, Burdur, Edirne, Aksaray ve Manisa'da 1’er tane olmak üzere toplam 125 noktada hizmet vermektedir.

125 şubemizde KÖFTECİ YUSUF, 26 şubemizde DÖNER Y, 11 şubemizde KÖFTECİ YUSUF lezzetlerinin ekmek arasında buluştuğu ve Burger lezzetini deneyimleyebileceğiniz EKMEK ARASI Y ve 1 şubemizde Köfteci Yusuf, Hesaplı Kasap, Döner Y, Yusuf Burger, Dürüm Y, Kahvaltı ve Çorba markaları ile beş farklı lezzet alternatifinin bir arada bulunduğu YOLBOYU LEZZETLERİ ile buluşabilirsiniz.

Bursa Yenişehir’deki Et Entegre Tesisimizde bulunan Hesaplı Kasap’ımız, zengin kasap ve şarküteri ürünleriyle sizlerle buluşmayı beklemektedir.

Köfteci Yusuf markası ve restoranları, Temmuz 2015’te Hürriyet Gazetesi’nin Kelebek ekinde seçilen ‘’Türkiye’nin En İyi 10 Yol Lokantası’’ sıralamasında birinci seçilerek, Türkiye’nin en güvenilir restoran markası olmuştur.

Ürün ya da hizmetleri:
Firma İletişim Bilgileri
Adres:
Kurtuluş Mah. Terziler Yolu No:4/1 Yenişehir Bursa, Bursa
Telefon: 444 61 62

Send message to moderator