Firma Ekle

İyilik Kazansın

  1. Home
  2. »
  3. Bilişim teknolojileri
  4. »
  5. İyilik Kazansın
Firma Bilgileri
Firma hakkında:

Nasıl Çalışır ?
İyilik Kazansın internetten alışveriş yapan kişilerin cebinden ekstra para çıkmadan sivil toplum kuruluşlarına destek olmasını sağlayan online bir platformdur. Sivil toplum kuruluşlarının bireysel bağışcılık sorununa çözüm üretmek amacıyla kurulan bir sosyal bir girişim olan İyilik Kazansın, sivil toplum kuruluşları için alternatif bir kaynak geliştirme yöntemi oluşturarak, internet alışverişlerini sivil topluma faydalı bir harekete dönüştürür ve internetten alışveriş yapan herkesin sosyal faydaya katılmasını mümkün kılar.

İyilik Kazansın’ı kullanırken cebinizden ekstra para çıkmaz. Alışveriş yapmak istediğiniz web sitesinde geçerli olan tüm indirimlerden ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. İyilik Kazansın bir alışveriş sitesi değildir. İyilik Kazansın herhangi bir ürün satmaz, sadece alışveriş yapmak istediğiniz sitelere sizi yönlendirir. İyilik Kazansın’ı kullanmak hem kullanıcılar hem de sivil toplum kuruluşları için tamamen ücretsizdir. İyilik Kazansın gerçekleştirmiş olduğu online pazarlama faaliyetleri sayesinde çalıştığı e-ticaret firmalarından elde ettiği geliri destek olarak aktarmaktadır. İyilik Kazansın platformun devamlılığı için gerekli olan maddi kaynağı gerçekleştirdiği online pazarlama faaliyetlerinden elde eder.

İyilik Kazansın tüm faaliyetlerinde kullanıcılara ve sivil toplum kuruluşlarına karşı %100 şeffaflık ilkesini benimsemiştir. Kullanıcılar İyilik Kazansın aracılığıyla gerçekleştirdikleri her alışveriş sonrasında onay maili ve seçtikleri sivil toplum kuruluşlarına ait orjinal destek sertifikası alırlar. Kullanıcılar istedikleri zaman gerçekleştirdikleri destekleri seçmiş oldukları sivil toplum kuruluşuna ulaşarak teyid edebilirler. İyilik Kazansın’da gerçekleştirilen her destek işlemi sivil toplum kuruluşları ile gerçek zamanlı olarak paylaşılmaktadır.

İyilik Kazansın’da yer alan sivil toplum kuruluşlarının tamamı Açık Açık platformunda yer almaktadır. Bu sayede destek olduğunuz sivil toplum kuruluşlarına ait tüm faaliyetler ile ilgili detaylı bilgilere ve sivil toplum kuruluşlarının yıllık mali raporlarına ulaşabilirsiniz.

İyilik Kazansın iyilik yapmayı özgürleştirmek amacıyla kurulmuştur. Küçük desteklerin zaman içerisinde büyük bir etki yaratacağına ve toplumumuzdaki çoçuk, eğitim, çevre, hayvan hakları konularındaki problemlerin çözümü için pozitif bir etki sağlayacağına inanıyoruz. Eğer sen de iyiliğin kazanması için gönüllü olmak istiyorsan hemen kayıt ol ve alışverişlerini İyilik Kazansın aracılığıyla yapmaya başla. Aynı zamanda çevrene İyilik Kazansın’dan bahsederek daha çok kişiye ulaşabilmemize destek ol.

Aramıza Hoşgeldin. Seninle Çok Daha Güçlüyüz.

Her Alışverişte İyilik Kazansın

Firma İletişim Bilgileri
Adres:
Sosyal Fabrika Teknoloji ve Pazarlama A.Ş. Emniyetevleri Mah. Yeniçeri Sok. 2-3 4.Levent/Kağıthane - İstanbul, İstanbul
Telefon: 02122845151

Send message to moderator