Firma Ekle

Haliloğlu İnşaat

  1. Home
  2. »
  3. İnşaat ve emlak
  4. »
  5. Haliloğlu İnşaat
Firma Bilgileri
Firma hakkında:

Dış cephe mantolama firması sektörde 25 yılı aşkın bir süredir Ankara’da bina yalıtımı, mantolama, dış cephe mantolama, yalıtım, ihtiyacı olan her müşterimize en kaliteli mantolama hizmeti sunarak müşteri memnuniyetine üstün önem vermektedir. Firmamız mantolama faaliyetini yaparken personeline mantolama eğitimi, iş güvenliği eğitimine tabi tuttuktan sonra mantolama yapılan binalara dâhil eder, personel kadrosu sertifikalı personellerden, oluşmaktadır. Mantolama ürünlerinin garantili ürünler tse, ce vb. belgelere sahip toptancılardan temin edilir ve markalı ürünler kullanmaktadır, garantili ürünlerdir. Markasız ve garantisiz mantolama malzemesi kullanmaz. Mantolama ihtiyacı olan siz değerli müşterilerimizi ailemizden biri olarak görür ve kaliteli ürün ve işçilikten ödün vermez.

Dış cephe mantolama firmamız hizmet bölgelerimiz; Altındağ, Balgat, Bağlıca, Çukurambar, Çayyolu, Çankaya, Dikmen, Demetevler, Etimesgut, Elvankent, Emirler, Emek, Maltepe, Konutkent, Batıkent, Yenimahalle, Ümitköy, Sincan ve Ankara’nın diğer ilçe ve mahallelerine hizmet vermekteyiz.

Dış cephe mantolama firmamızın faaliyetleri; Bina mantolama, İşyeri mantolama, Apartman mantolama, Villa mantolama, fabrikamantolama, bina yalıtım, işyeri yalıtım, apartman yalıtım, villa yalıtım, fabrika yalıtım, faaliyetinde bulunmaktadır.

Dış cephe mantolama firmamızın hizmet politikası; müşterilerimize güvenilir personelle hizmet sunar, kaliteli mantolama malzemesi ve kaliteli işçilikle hizmeti sunar, mantolama faaliyetini sürdürürken çalışanlarının iş güvenlik önlemlerine dikkat eder, dış cephe mantolamapersonelleri işinde profesyonel kişilerden oluşur, kullandığı ürünlerde markasız mantolama malzemesi kullanmaz, müşteri memnuniyetine öncelik verir.

Dış cephe mantolama firmamızın vizyonu; müşterilerine daima kaliteli hizmet sunarak Ankara ilinde ve tüm ilçelerinde dış cephe mantolama sektörün de mantolama alanında profesyonel kadrosuyla müşterilerinden aldığı güçle ve yapmış olduğu mantolama yapmış olduğu referansla mantolama hizmeti sonrasında daha fazla mutlu müşteri kapasitesine ulaşmak, dış cephe mantolama hizmeti sunduğu insanların mantolama ihtiyaçlarını sorunsuz gidermek için yıllardır bu sektörü uzmanlaştığı sektör bilip devam etmiştir, Ankara bölgesine dış cephe mantolama konusunda hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Firma İletişim Bilgileri
Adres:
Ankara
Telefon: 532 692 83 06

Send message to moderator