"Enter"a basıp içeriğe geçin

Firma Ekle

    Ana sayfa » Yemek

Arama örneği: sport, business

Firma ekleme rehberi dizininde bulunan firma sayısı 5 firma

ULUSAL YEMEK
0.0

4 Mart 2019 10:33
Firma hakkında:

Butik Catering nedir? Ulusal Catering butik catering anlayışı ile ,fabrikasyon tarzı üretimlerden uzak durarak ev yemeği tadında lezzetler sunmayı hedeflemektedir. Bu nedenle personellerin tercih edeceği yemek tarzı ile üretim yapılır ve asla tüketiciye soğukta saklanmış yemek sunulmaz. Yemekler sabahın ilk saatlerinden itibaren gıda kalite mevzuatlarına göre ve hijyen çerçevesinde üretilmektedir. Butik üretim tarzında yemek üretimi için yeterli kapasiteye sahip olan Ulusal Catering Çok üretim değil kaliteli üretim anlayışı ile belirli sayıda üretim yapmaktadır.

Adres:
Sanayi Mahallesi, Gaziantep Kuruyemiş Baharat-Bakliyat-Doğal Ürünler, Sultan Selim Caddesi, Kağıthane/İstanbul, Türkiye
Ürün ya da hizmetleri:

Online Cafe Bul
0.0

4 Mart 2019 10:38
Firma hakkında:

Sosyal hayatın bir parçası olan cafe restoran ve sinemalar toplumun insan ilişkilerini arttırır. Keyifli zaman geçirmesini sağlar. Özellikle genç kesimin yüzde 80 ni için cafeler büyük önemi taşır. Tüm bunları değerlendirdiğimizde aradığımız cefeyi bulmak için firmanın sosyal medyada çok etkin olması gerekir veya arkadaş çevremizden duymamız gerekir. Tüm bunları değerlendirerek türkiyede bir ilki gerçekleştirdik. Onlinecafebul.com da 81 il ve ilçedeki tüm cafeleri bulabilceğiniz bir portaldır.

Adres:
1. Murat Mahallesi, Zübeyde Hanım Cd., Büyükkara Apartmanı K:1 D.1 22030 Edirne Merkez/Edirne
Ürün ya da hizmetleri:

Civan Catering
0.0

7 Mayıs 2018 11:36
Firma hakkında:

CİVAN catering’ in temel amaçları; kaliteli ve lezzetli yemek sunmak, hijyenik bir ortamda üretim yapmak, mükemmel servis, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve profesyonel yönetim anlayışının sağlanmasıdır. Üretimde kullanılan tüm malzemeler titizlikle seçilmekte ve gıda sektöründe önde gelen firmalardan temin edilmektedir.

Konusunda eğitimli çalışanlarımızın ortak katılımı ve çabası ile tüm ürün ve hizmetlerimiz;

  • Kalite standartlarında,
  • Hijyenik şartlarda,
  • Müşteri istek ve önerileri gözetilerek,
  • Doğaya saygılı, üretilmektedir.

GAZİANTEP’in En Dinamik Catering Firması olarak 7/24 Hizmetinizdeyiz.

Adres:
Gaziantep, Sanayi Mahallesi, Gaziantep, Türkiye

Manavgat Adıyaman Çiğ Köftesi
0.0

17 Şubat 2017 13:16
Firma hakkında:

Manavgat Adıyaman Çiğ Köftesi. Manavgatta bulunan Adıyaman Çiğköftesi lezzeti ve hizmet kalitesiyle, tüm manavgata paket sipariş, yerinde servis ve özel günler için çiğ köfte imalatı yapmaktadır. Manavgatın en güzel yerinde ana caddede bulunan firmamız, tüm manavgatlıların çig köfte adresi olmuştur.

Adres:
Y. Pazarcı Mahallesi, İbrahim Sözen Caddesi, Manavgat/Antalya, Türkiye
Ürün ya da hizmetleri:

Parthenios Restoran
0.0

14 Mart 2016 15:48
Firma hakkında:

Parthenios Irmağı Kenarında yeşil ile baş başa bir yemek isterseniz sizleri de ağırlamaktan mutluluk duyarız. Ayrıca her türlü organizasyonlar (toplantı yemeği, düğün, nişan vb.) yapılmaktadır.

Adres:
Fatih Sultan Mehmet Cad. No:144 BARTIN