İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Firma Ekle

  1. Ana sayfa
  2. »
  3. Yemek odası

Örnek arama: çilingir, tesisatçı, nakliye

Özyunus Mobilya Tic Ltd Şti
0.0

14 Aralık 2018 16:26
Firma hakkında:

Özyunus Mobilya Yenişehir Mersin'de 2014 yılından beri faaliyet gösteren bir Bellona bayisi işletmedir. Özyunus Mobilya (Yenişehir Mersin şubesi) 29 Ekim 2014 tarihinde Yenişehir’de hizmet vermeye başlamasına rağmen mobilya sektöründeki geçmişimiz 1984 yılında kurduğumuz ilk şirketimiz Yücel Mobilya’ya dayanmaktadır.Mersin mobilya sektörüne girdiğimizden beri Mersin’i ,çevresini ,müşterisini ve ihtiyaçlarını çok iyi tanıyan ,müşteri memnuniyetini üst derecede gözeten bir şirket olmak için elimizden geleni yaptık. Bellona , İstikbal, Arçelik gibi Türkiye’nin önde gelen yerli ve milli şirketleriyle çalıştık.Bundan memnuniyet duyduk.Amacımız ,her zaman çağdaş, yeni ve şık olanı siz müşterilerimizin beğenisine sunmak,sizlerin memnuniyetini ön planda tutmak oldu.

Adres:
Limonluk Mh. İsmet İnönü Blv. No:169E, 33120 Yenişehir

Mobilya Market.net
0.0

15 Eylül 2018 12:19
Firma hakkında:

TÜRKİYE`NİN ÖNCÜ E-MOBİLYA MAĞAZASI `mobilyamarket.net` OLDU!

Kıymetli dostlar; 2010 yılı son baharında büyük bir heyecanla başladığımız online mobilya satışıyla şimdiye kadar sizlere İnegöl Mobilyasını en ekonomik ve en kaliteli bir şekilde ulaştırdığımız inancındayız.

Türkiye`nin Mobilya Başkent`i İnegöl`de üretilen panel ve yumuşak grup tüm mobilya çeşitlerini siz kıymetli müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet anlayışıyla ulaştırmak ve daha kurumsal oluşuma kavuşmak amacı ile şirketimiz yeni bir yapılanmaya girmiştir.

mobilyamarket.net İnegöl`de üretilen, Yatak Odası, Yemek Odası, Modern ve Avangarde Koltuk Takımları, Köşe Koltuk Takımları, Genç Odası Takımları, Aksesuarlar ve Mobilyaya dair çeşitli ev gereçlerini online satışa sunar.

Türkiye`nin Mobilya Üretim Merkezi olarak kabul edilen İnegöl`de ekonomik, orta segment ve lüks olmak üzere çok çeşitli Mobilya Modelleri üretilmektedir. Üretilen Mobilyalar ise yurdun dört bir yanına sevk edilerek perakende mobilya satış mağazalarında satışa sunulmaktadır. Biz de Mobilya Market.net olarak İnegöl`de yüzlerce hatta binlerce mobilya firmasının ürettiği yatak, yemek, koltuk vb. ürünlerin bir kısmını Online Mağazamızda satışa sunmaktayız.

Şimdiye kadar olduğu gibi, mağaza giderlerini ortadan kaldırarak tüketiciye sunduğumuz İnegöl Mobilya Modellerini, 2018 sezonunda da daha ekonomik fiyatlarla sunmaya devam edeceğiz.

Adres:
Ertuğrulgazi caddesi 7. mobilya sokak no:39

Emsay Mobilya
0.0

8 Haziran 2016 03:13
Firma hakkında:

Modern makinelerde üretim %100 müşteri memnuniyeti. Vizyonumuz koşulsuz müşteri memnuniyetini esas almak yeni teknolojilerle sektöründe performansı sürekli geliştirerek güvenilen şirketler arasında yer almaktır.Temel değerlerimiz yeniliğe değişime açık olmak, müşteri memnuniyetini esas almak üretimde devamlı iyileştirmeye önem vermek, güvenilir firma olmak ekip ruhu ile çalışmak insanlara ve çevreye saygılı olmak bu doğrultuda sistemlerini kuran EMSAY Mobilya sektöründe hedeflerine emin adımlarla yürümektedir.EMSAY Mobilya tescilli markalarımızla kapı ve dolap TSE belgelerimiz ve kalite yönetim sistemimizle her gün gelişmekte olan sektörle birlikte büyümekteyiz.Müşteri memnuniyetimizi sağlamak için makine parkurumuzu en yeni makinalarla donatarak daha iyi hizmet vermeye başladık.
Sektörün müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürün ve hizmet sunmak, sürekli araştırma ve geliştirme yaparak yeni ürünler geliştirmek ve yeni teknolojilerle sektörün performansını sürekli geliştirerek güvenilen şirketler arasında yer almaktan gurur duyuyoruz.

Adres:
KALE MAH. ORTACALAR. CAD. SANAYİ SİTESİ 12/A NO: 33 ARHAVİ / ARTVİN
Ürün ya da hizmetleri:

Yorumlar kapatıldı.