"Enter"a basıp içeriğe geçin

Firma Ekle

    Ana sayfa » Vize

Arama örneği: sport, business

Firma ekleme rehberi dizininde bulunan firma sayısı 4 firma

Fırat Vize
0.0

8 Nisan 2019 15:09
Firma hakkında:

FIRAT ViZE, doksanlı yıllardan bu yana tecrübeli kadrosuyla siz değerli müşterilerimize vize hizmeti vermektedir.Vize başvurularınızın eksiksiz bir şekilde yapılmasını istiyorsanız lütfen ofisimizle irtibata geçiniz.

Adres:
ızmir 2. Caddesi 36/7 Kızılay Ankara
Ürün ya da hizmetleri:

Suudi vize
0.0

5 Mart 2019 18:35
Firma hakkında:

Doksanlı yıllardan bu yana sektörde faaliyet gösteren FIRAT TERCÜME çeviri ve tastik işlemlerinin yanı sıra vize sektöründe de öncü firmalar arasında gösterilmektedir. SUUDİ ARABİSTAN, Irak, Katar, Kuveyt, Mısır, Ürdün, Birleşik Arap Emirlikleri başta olmak üzere tüm orta doğu ülkeleri için vize işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. SUUDİ ARABİSTAN vize işlemlerinizi tecrübeli kadromuzla en hızlı şekilde çözüme kavuşturmaktayız. Vize işlemleriniz sırasında zaman kaybetmemek için FIRAT VİZE’yi tercih edin. Stres yaşamadan vize almanın kolaylığını yaşayın.

Adres:
İzmir 2. Caddesi No: 36 / 7 Kızılay - Çankaya / ANKARA
Ürün ya da hizmetleri:

Admission
0.0

25 Temmuz 2018 23:47
Firma hakkında:

Yurtdışında eğitim başvurusunda bulunan öğrencilerin süreç öncesi, süreç boyunca ve sonrasında tüm kayıt, kabul, vize, uçuş gibi zorlu ve zaman alan işlemlerini onların adına yürüten Admission, aynı zamanda karşılaşılabilecek olası sorunların en etkin şekilde çözümü konusunda da destek hizmeti vermektedir. Oldukça stresli olabilen yurtdışındaki okullara başvuru sürecini, en uygun program ve okul seçenekleriyle bütünleştirerek kolaylaştıran Admission, rekabetçi küresel eğitim dünyasında öğrencilerin gelecekteki kariyerlerine ulaşabilmeleri için tüm süreci kolaylaştırarak akademik deneyimlerini iyileştirmek üzere çalışmaktadır. Admission, başvuru, kayıt, çeviri, dokümantasyon, vize, oryantasyon ve seminerler, dönüş oryantasyonu, havaalanı transferleri, rezervasyonlar, seyahat ve sağlık sigortaları, mentörlük, buddy desteği, eğitim programları, problem çözümü ve mezun hizmetleri alanlarında eski ve yeni öğrencilerine destek servisleri sunmaktadır.

Adres:
esentepe mahallesi büyükdere caddesi onur iş hanı no:118 kat:10 d:2
Ürün ya da hizmetleri:

MyVize
0.0

30 Ocak 2016 15:14
Firma hakkında:

Myvize danışmanlık olarak Türkiyenin 6 ayrı ilinde yurt dışı vize danışmanlık hizmeti vermekteyiz.Uzman danışmanlarımız aracılığı ile tüm dünya ülkelerinin vizesini alıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız.

Adres:
Çankaya, Cinnah Caddesi, Türkiye
Ürün ya da hizmetleri: