İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Firma Ekle

  1. Ana sayfa
  2. »
  3. Üst yapı inşaatları

Örnek arama: çilingir, tesisatçı, nakliye

ALYA İNŞAAT PROJE VE MÜHENDİSLİK
0.0

14 Aralık 2018 16:20
Firma hakkında:

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde, saygın, güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle tercih edilen isimlerden biri olmak ve bu ilkeler doğrultusunda nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar üretme bilinci içinde, tüm projelerimizi kaliteli, sorunsuz ve zamanında tamamlayarak, en mükemmel sonuca ulaştırmak.

Çağımızda hızla artan teknolojik gelişmeleri ve müşteri ihtiyaçlarını saptayıp bilgiye ve deneyime dayalı çözüm önerileri sunarak ihtiyaçları en kısa zamanda ve doğru bir şekilde karşılamaktır.

Bir projenin başarısındaki en vazgeçilmez unsurun insan faktörü olduğu bilinciyle, insanların yaşam kalitesine değer katmayı ilke edinerek inşaat dünyasındaki her türlü teknolojik gelişme ve yeniliği üretiminin tüm alanlarına yansıtarak doğaya zarar vermeden şekillendirip, insanlığın hizmetine sunmaktır.

Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterdiğimiz sektörün ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir şirket olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.

Şirketimizin temel faaliyet alanı olan inşaat-taahhüt ve proje sektöründeki özellikli konumunu korumak ve güçlendirmektir. Bu sektördeki kazanım, deneyim ve birikimlerimizi, ulusal ve uluslararası diğer sektörlere de yatırımcı kimliğimizle yansıtmaktır.

Adres:
40.713770681408455,29.935116979460417

Dipu İnşaat Proje ve Uygulama Ltd.Şti
0.0

25 Nisan 2018 10:25
Firma hakkında:

DİPU İnşaat Proje ve Uygulama Limited Şirketi Haziran 2012 tarihinde Sayın İnşaat Yüksek Mühendisi Özcan ÖZ ve Sayın İnşaat Mühendisi Mustafa ÖZ tarafından Şirinevler merkezli olarak kurulmuştur. Kuruluş sürecinde şirket misyon ve vizyonları hazırlanırken sadece ülke insanına hizmet etmek ve gelişen inşaat teknolojileri ile birlikte daha uygun maliyetli hizmetler sunmak hedeflenmiştir. Özellikle Kentsel dönüşüm yasası olarak bilinen 6306 sayılı Afet riski altındaki alanların dönüştürülmesi hakkında kanun kapsamında çalışmalarına yön veren firmamız kuruluşundan günümüze ve günümüzden geleceğe insan odaklı olarak sektörde ihtisas ve sorumluluğu dahilinde hizmet verecektir.

Adres:
Şirinevler Mahallesi, DİPU KENTSEL DÖNÜŞÜM, Oktay Sokak, Bahçelievler/İstanbul, Türkiye

Demir İnşaat
0.0

29 Mart 2017 09:56
Firma hakkında:

Demir İnşaat olarak 1986 yılında faliyetlerimize başlamış bulunduk. Her geçen gün daha da büyüyerek inşaat sektöründe öncü firmalardan olmak için çaba gösterdik.

Hedefimize hızla yürüdüğümüz bu yolda, müşterilerimizin kalite beklentilerini karşılamayı amaç edindik.

Tüm projelerimizde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yaratıcı ve yenilikçi çözümler ürettik.

Neler yaparız : Anahtar teslim projeler, Alçı ve Sıva, Boya ve Duvar kağıdı, Asma Tavan, Gergi Tavan, Kartonpiyer, Fayans, Parke, Elektrik ve Su Tesisatı, Kalıp ve Duvar, Çatı Onarımı, Yalıtım, Mantolama, Perdahlı beton, Helikopterli beton, Mozaik küpeşte silimi, Çelik kalıp beton, Zemin epoksi boya, Su yalıtımı, Dış cephe mantolama

Adres:
39.974347, 32.953174

GÜNEY İNŞAAT MÜTEAHHİTLİK
0.0

26 Kasım 2016 23:33
Firma hakkında:

GÜNEY İNŞAAT 2013 Yılın da Gaziantep'te İnşaat Taahhüt ,Müteahhitlik işleri yapmak üzere kurulmuş firmadır.Firmamız;
İnşaat Tadilatı, İnşaat Taşeronluğu, Dekorasyon, Mantolama, Yapı Güçlendirme, Saha betonu

GÜNEY İNŞAAT, taahhüt ettiği işlerde sözleşme şartlarını tam ve zamanında yerine getirmesi ile müşterileri tarafından tercih edilen firma haline gelmiştir. Müşteri odaklılık olarak ta tanımlanan bu özelliği sayesinde kurumsal kimliğe sahip firmaları sürekli müşteri kitlesi içine almıştır.

GÜNEY İNŞAAT, hedeflerine ve taahhütlerine ulaşmak için kaliteyi her zaman ön planda tutan bir çalışma disiplinine sahip olup zaman içinde bilgi, insan, finansman, üretim ve hizmet kaynaklarını geliştirmiştir.

Adres:
Gaziantep, Türkiye