İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Firma Ekle

  1. Ana sayfa
  2. »
  3. Sondaj

Örnek arama: çilingir, tesisatçı, nakliye

Trakya sondaj
0.0

18 Aralık 2019 16:52
Firma hakkında:

300,600 metre kapasiteli makinamızla  susuz toprak bırakmamak için çalısıyoruz tam 40 yıldır.güler yüzlü ve işinde en iyi olan ekibimle sizlere hizmet vermek için çalışıyoruz.sondaj işinde marka firma trakya sondaj... detaylı bilgi için 05322912631

Adres:
Silivri, Gümüşyaka Merkez, Silivri/İstanbul, Türkiye
Ürün ya da hizmetleri:

Alan Yatay Sondaj
0.0

7 Mayıs 2019 15:18
Firma hakkında:

Ülkemizde altyapıyı korumak, iyileştirmek ve güçlendirmek için 1990 yılında kurduğumuz şirketimiz dünyadaki gelişmeleri takip ederek yenilikçi teknolojilerle alt yapı sorunlarına çözüm getirmektedir.
Yaşlanmış altyapıların rehabilitasyonu ve ihtiyaç duyulan yeni altyapıların oluşturulması için yeraltı çözümleri üretmekteyiz ve 27 yıldır alt yapıyı daha verimli hale getirmek için çalışmaktayız.

Kanal, Elektrik, Su, Gaz ve Fiber gibi çeşitli sektörlerdeki çalışmalarımızdan ve müşterilerimiz için zorlu projeleri tamamlamaktan gurur duyuyoruz.

Çalışmalarımız arttıkça uzmanlığımız ve ekipmanlarımızda artmaktadır.Firmamız su, kanalizasyon ve kanal uygulamaları için üst düzey alt yapı çözümleri sunmaktadır.

Yönlendirilebilir yatay sondaj yönteminde yeni hattın geçirileceği güzergâh belirlenir ve burada pilot delgi yapılır. Sonraki aşamada zemin genişletme başlıkları ve sondaj kimyasallarıyla yer altında tünel oluşturularak boru veya borular yer altına yerleştirilir. Oluşturulan tünel sayesinde borular yer altına yerleştirilirken zarar görmez.
Bu yöntem bize aynı zamanda tek tünelden çoklu boru geçirme imkânı da sunmaktadır.
Adında anlaşılacağı üzere yönlendirilebilir yatay sondaj yöntemi sayesinde yeni hatların yer altından geçişini istediğimiz yönde ve derinlikte yapabilmekteyiz. Yönlendirilebilir yatay sondaj teknolojisi özellikle eğimli hatlarda büyük avantajlar sağlamaktadır.
Atık su ve yağmur suyu hatlarında borularda akar kodun tutturulması için gerekli olan eğim kolaylıkla verilebilmekte ve cazibeli boru hattı inşası tamamlanabilmektedir.

Adres:
Ekinoba Mah. Orhan Veli Sok. No:1C3 Büyükçekmece / İstanbul
Ürün ya da hizmetleri:

BURSA SONDAJ VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ
0.0

3 Ekim 2018 10:35
Firma hakkında:

BURSA' DA YENİ BİR BAKIŞ KALİTELİ VE HIZLI HİZMET. YERALTI SUYU ARAŞTIRMASIYLA BAŞLAYARAK SUYUNUZUN ÇEŞMEDEN AKANA KADAR HER AŞAMASINDA SİZİN YANINIZDAYIZ. YERALTI SUYU ARAŞTIRMASI(JEOFİZİK REZİSTİVİTE YÖNTEMİ), DEVAMINDA KUYU RUHSATI OLMASI HALİNDE KUYUNUZU EN KISA SÜREDE RUHSATLANDIRMA İŞLEMİ YAPILIYOR. SONDAJ AŞAMASINA GELEREK İHTİYACINIZ OLAN SUYU ÇIKARIYORUZ. SON OLARAK İHTİYACINIZA UYGUN DALGIÇ POMPA İLE ÇEŞMENİZDEN BİLLUR GİBİ SU AKITIYORUZ. FARKLI ÇÖZÜMLERLE İHTİYACINIZ OLAN HER ADIMDA BİZ BURADAYIZ.

Adres:
Güzelyalı Mahallesi, Atatürk Caddesi, Mudanya/Bursa, Türkiye
Ürün ya da hizmetleri:

Su Sondajı
0.0

26 Eylül 2018 12:51
Firma hakkında:

Su Sondajı Maden Arama Karotlu Matkap Kullanımda Deneyimli Sondör Ehliyetli Çalışanlarımızla Su sondajı Ve Maden Arama İşine 25 Yılımızı Verdik. müşterilerimizin İsteklerini En Temiz Ve Sorunsuz Sekilde Zamanında Teslim Ettik. sondaj İsi Müsterilerimiz İçin Düşündürücü Bir İştir Su Çıkarmı Bulunduğum Bölgeden Ne Kadar Su Alırım Diye Sorulan Soruların Cevabı Bizde Trakya Ve İstanbul Bölgesinin Adım Adım Hangi Kaynağa Sahip Olduğunu Biliyoruz. sondaj İsi Bir Kere Yapılır. 300 Metreli Makinamızla Her Türlü Sert Zeminde Pvc & demir Boruda , Malzemeli Veya Malzemesiz Olarak Hizmet Vermekteyiz.En Önemlisi de Ödeme Şekillerini Müşterilerimiz Belirler Bu Deneyimlerimiz Sonucu Müşterilerimizin Memnuniyeti Ömür Boyu Sorunsuz Kullanacakları Su Kuyuları Teslim Etme Garantisinin Adresi Emin Sondaj 05322912631

Adres:
Gümüşyaka Merkez Mahallesi, Silivri/İstanbul, Türkiye
Ürün ya da hizmetleri:

Yatay Sondaj
0.0

8 Haziran 2016 03:08
Firma hakkında:

1- Yönlendirilebilir Yatay Sondaj hizmetleri; telefon, fiberoptik, elektrik, doğalgaz, drenaj, su, kanalizasyon  hatlarının  kazısız olarak yeraltından geçirilmesi konularını içerir

2- Yeraltı yapısının ortaya çıkarılması amacıyla gerek duyulan tüm yerbilimleri faaliyetlerini kapsar. Bunlar özetle; zemin etüdleri, jeofizik etüdler, jeoloji ve mühendislik jeolojisi çalışmaları, sondajlar, yeraltısuyu araştırmaları, maden aramaları, yeraltı haritalama ve görüntüleme, arkeojeofizik araştırmalar gibi konuları içerir.

Ürün ya da hizmetleri: