İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Firma Ekle

  1. Ana sayfa
  2. » Restoran

Örnek arama: çilingir, tesisatçı, nakliye

Akdoğan Köfte
0.0

11 Aralık 2019 13:46
Firma hakkında:

Denizli çivril ilçesinde faaliyet gösteren kaliteli, temiz ve lezzetli yemekler yapan bir restoran. Özellikle karışık ızgara ve köfte konusunda mükemmeller. Ana yemekten sonra tatlı yemeyi ihmal etmeyin.

Adres:
Çarşı, Çivril Otogarı, Çivril/Denizli, Türkiye
Ürün ya da hizmetleri:

Parthenios Restoran
0.0

14 Mart 2016 15:48
Firma hakkında:

Parthenios Irmağı Kenarında yeşil ile baş başa bir yemek isterseniz sizleri de ağırlamaktan mutluluk duyarız. Ayrıca her türlü organizasyonlar (toplantı yemeği, düğün, nişan vb.) yapılmaktadır.

Adres:
Fatih Sultan Mehmet Cad. No:144 BARTIN

1926 Restaurant
0.0

14 Mart 2016 15:48
Firma hakkında:

Cumhuriyetin ilk dönemlerine ait olan bu yapının Aydına Siz değerli Misafirlerimize Kazandırılması gerektiğine inandık. İşletmemizin bulunduğu yapı ve şirket 1926 yılında kurularak hizmete açılmış olup, neredesyse Asırlık bir yapıya sahip olan işletmemizinde adı 1926 yılında kurulduğu için 1926 RESTAURANT olarak düşündük. İşletmemizde Konsept olarak Balık ve Kahvaltı ağırlımız bulunmaktadır. Deniz Mahsülleri ve Çeşitli Mezeleri, Izgara ve farklı pişirme yöntemleri ile Siz değerli Misafirlerimizin huzuruna sunarak servis ediyoruz. İşletmemizde 2 adet salon bulunmaktadır. Yemek Salonumuz; tarihi dokusu korunarak restore edilmiş olup 120 kişilik kapasiteye sahip olmak ile birlikte Müşterilerimiz ağırladığımız Ana Salonumuzdur. Diğer Salonumuz Toplantı Salonu; tarihi dokusu korunarak restore edilmiş olup 60 kişilik kapasiteye sahip olmak ile birlikte Firmaların, Şirketlerin toplantıları ve sunumları için kullanabileceği aynı zamanda Ana Salonumuz gibi Yemek Salonu olarakta kullanılabilecek Salonumuzdur. İşletmemizin arazisi 20 dönüm alandır. Doğa ile iç içe olan işletmemiz çam ağaçları altında kahvaltı, Yaz akşamlarında akşam yemeği organizasyonlarının düşünülebileceği bir konsept hazırladık. Sabahtan akşama kadar ailece vakit geçirebileceğiniz bir işletme olarak, Çocuklarınız için Çocuk oyun Odası, Bebekleriniz için Bebek bakım Odasının düşünüldüğü işletmemiz, artık tam anlamıyla Siz Değerli Misafirlerimizi beklemektedir.

Adres:
Kalfaköy Mahallesi, 109 Sokak, EFELER / AYDIN
Ürün ya da hizmetleri:

52 Evler Et
0.0

14 Mart 2016 15:48
Firma hakkında:

Eski Balıkesir Şehir Kulübü’nün yerinde şimdi Balıkesir’in en yeni en seçkin lezzet durağı var: 52 Evler Et ... Balıkesir’in en gözde semtinde bulunan lokanta konuşlandığı yer itibari ile hedef kitlesinin hemen yanıbaşında. Bulunduğu bölgede yeni ve farklı mimarisi hemen fark edilen 52 Evler Et, Mahir Enver’den çıkan salonları ve dekorasyonu ile konforu huzurla sunan bir mekan. Ferah bahçesi ağaçlarla çevrilmiş bir vahayı andıran bu lezzet yeri müşterilerine kaliteyi uygun fiyatlarla sunuyor. 1400m2 alana kurulu lokanta’da 200 kişilik kapalı ve 250 kişilik açık alanıyla müşterilerini olabildiğince rahat ettiren 52 Evler Et, Gaziantep yöresel yemeklerinden oluşuyor. Yörenin diğer seçkin lezzetlerini sunmakla beraber batı mutfağından da farklı yemek çeşitlerini menüsünde barındırmaktadır ayrıca farklı yöreleri hatta farklı ülkeleri ve onların kültürlerini bir menüye sığdırmayı ve sentezlemeyi hedefleyen 52 Evler Balıkesir’e Gaziantep mutfağını getirerek bunun için ilk adımı 2007 yılında atmıştır.

Adres:
Atatürk Mh. İsabey Cd. No:17/A BALIKESİR

Yorumlar kapatıldı.