"Enter"a basıp içeriğe geçin

Firma Ekle

    Ana sayfa » Özel okullar

Arama örneği: sport, business

Firma ekleme rehberi dizininde bulunan firma sayısı 7 firma

Antalya Kolej
0.0

16 Ocak 2019 12:40
Firma hakkında:

Öğretmenlerimiz, geleceğimizin en önemli neferleri oldukları için, öğrencilerimiz de onlara layık olarak yetişecektir. Öğretmenlerin öğrencileri etkileyeceğini bildiğimiz için, öğretmenlerimizi seçerken, pek çok konuya dikkat etmekteyiz. Bu konular arasında en önemlisi ise, sevgi ve şefkat göstermeleri olmuştur. Antalya kolej ise verilen eğitimimiz, öğrencilerimize en güzel şekilde şefkat göstermemiz gerektiğini savunuyor. Bu şekilde eğitimimiz, geleceğimizi aydınlatan bir ışık oluyor.

Adres:
Sahil Yolu 1785.Cadde No:8000 Konyaaltı/Antalya
Ürün ya da hizmetleri:

Ankara Kolej
0.0

19 Eylül 2018 15:51
Firma hakkında:

Eğitim sektöründen gelen kurucularımız, yılların verdiği özgüvenle gelecek nesile öğrenciler yetiştirmeye devam etmektedir.

Adres:
Lizbon Cd No:52 Çankaya/Ankara
Ürün ya da hizmetleri:

Tale Dil Okulu
5.0

7 Eylül 2018 15:05
Firma hakkında:

15 yıllık eğitim danışmanlığı geçmişimizde gerek birçok öğrencilerimizin taleplerine gerekse firmalarımızın ihtiyaçlarına en kolay ve pratik cevabı verdik ve vermeye devam etmekteyiz. Sunduğumuz kaliteli İngilizce ve Arapça Eğitimi ve program sonunda sağladığımız Milli Eğitim Bakanlığı ve Pearson sertifikaları ile öğrencilerimizi kendilerini ön plana çıkarabilmeleri için olanak sağlıyoruz. Yurt dışı eğitim programlarımız ile öğrencilerimize eğitimini verdiğimiz dilleri hayatlarına entegre etme şansını sunuyoruz. Alanında uzmanlığı denetlenmiş ve onaylanmış eğitmen kadromuz ve sizlere özel hazırladığımız müfredatlarımız ile kaliteli hizmet sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Genel Arapça sizin günlük yaşamda yazılı ve sözlü Arapça pratiğinizin ve kendinizi ifade edebilme yeterliliğinizin artmasını sağlamaktadır. Başlangıç, Orta, İleri ve Mesleki düzeyler olmak üzere toplam 4 kurdan oluşur ve genel amaçlı Arapça öğrenmek isteyenlere yöneliktir.

Programımız sadece gramer ağırlıklı olmayıp, dilin bütün özellikleri ile konuşarak, dinleyerek ve okuyarak bir bütün halinde ve aktivitelerle öğrenileceği prensibi üzerine kurulmuştur.

Kişinin gelişimine destek verecek kitap dışı aktiviteler ve kaynaklar da kullanılmaktadır. Arapça Dinleme, Arapça okuma, Arapça yazma, Arapça konuşma becerilerinin başlangıç seviyesinden en üst seviyeye kadar geliştirilmesi hedeflenmektedir. Tamamı yabancı olan eğitmenlerimizle yapacağınız dersler Arapça konuşmada ki güveninizi yerine getirecek ve Arapçayı anadili olan eğitmenlerden öğrenmenin farkını yaşatacaktır.Genel Arapça kurslarımız dört beceriyi (dinleme, konuşma, okuma ve yazma) becerilerinin başlangıç seviyesinden en üst seviyeye kadar geliştirilmesi hedeflenmektedir.

Arapça Kursları Başlangıç - Orta - İleri Seviye ve Mesleki Olmak Üzere 4 Kur Olarak Planlanmıştır.

Adres:
Bulgurlu Mh. Libadiye Cd. Ünlü Sk. No:5 Kat:1 Üsküdar / İSTANBUL
Ürün ya da hizmetleri:

KANADA OKULLARI
0.0

25 Temmuz 2018 23:40
Firma hakkında:

Çocukların değer gördüğü, İlişkileri önemsemenin teşvik edildiği, Araştırma ve keşif için cesaretlendirildiği, Kendine has olmanın değerli olduğu, Çocukların yetkinliklerindeki gelişmelere odaklanırken anne babaların da incelendiği, Sıradışı kaliteye sahip pozitif bir öğrenme ortamı yaratmak. Sıra dışı bir kaliteye sahip bir pozitif öğrenme ortamı hayal etmektedir.

Adres:
Şenlikköy Mahallesi, Florya Caddesi, Bakırköy/İstanbul, Türkiye
Ürün ya da hizmetleri:

Tabiat Anaokulu
0.0

17 Temmuz 2018 14:11
Firma hakkında:

İngilizce ve Türkçe Eğitim Programı Sunan Kurumumuz, Akatlar 5. Gazeteciler Sitesi Nilüfer sokakta bulunmaktadır.

Tabiat Anaokulu;

  • Yeşillikler içerisinde dogal bir ortam ve dengeli yemek listesi sunmakta.
  • Çocuklarımızı hem eğiten hem eğlendiren faaliyetleri, spor, müzik ve görsel sanatlar ile somut hale getirip, geleceğimizin temel taşı çocuklarımızı 21. Yüzyıla hazırlamaya çalışmaktadır.
Adres:
Akat Mahallesi, Nilüfer Sokak, Beşiktaş/İstanbul, Türkiye

Ankara Kolej
5.0

28 Mayıs 2018 15:42
Firma hakkında:

Ortadoğulular Eğitim Kurumları, öğrencilerine en iyi eğitimi sağlamak için tam ve etkili öğrenme modelini 10-12 kişilik özel sınıflarda uygulamaktadır. Tam ve etkili öğrenme modelinde tüm konuları, öğrencilere eksiksiz olarak öğretmektedir. Başarı, her çocuk için ayrı tanımlansa da var olan durumun gidebildiği en iyi yere gitmesi için yapılacak temel davranış biçimleri vardır.

Adres:
Atatürk Bulvarı No:135 Kızılay / ANKARA
Ürün ya da hizmetleri:

Ankara Temel Lise Fiyatları
0.0

14 Mayıs 2018 10:47
Firma hakkında:

Temel lise denince akla gelen en iyi yerlerden olan Ortadoğulular güçlü eğitim temel lisesi öğrencilere sunduğu eğitim şartlarıyla tercih edilmeyi başarmıştır. Ortadoğulular güçlü eğitim temel lisesi bir devlet okulunda verilen eğitim neyse ondan daha fazlasını vermektedir. Temel liseye gelen bir öğrencinin ekstra bir kursa gitmesine gerek olmamaktadır. Ortadoğulular güçlü eğitim temel lisesi öğrencilerine 40 ders saati vermektedir.

Adres:
Atatürk Bulvarı No:135 Kızılay / ANKARA
Ürün ya da hizmetleri: