İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Firma Ekle

  1. Ana sayfa
  2. » Organizasyon

Örnek arama: çilingir, tesisatçı, nakliye

Ceyda Organizasyon ve Davet
0.0

5 Nisan 2019 10:29
Firma hakkında:

Nişan Organizasyonu , evde nişan organizasyonu , nişan masası kiralama, Pleksi nişan masası, Nişan masası arka fon süsleme , çember tak süsleme , kürsü kiralama .Nişan hediyelikleri, nişan tepsisi, damat fincanı, nişan panosu, jardinyer süsleme , mumluklar, kahve ve kolonya kavanozları, nişan magnetleri, kapı süsleri, pleksi isimlik, cam vazo, yapay çiçek süsleme, taş magnet, baskılı peçete, lavanta keseleri(Türkiyenin her yerine kargo yapılır.)Nişan kurabiyesi(Türkiyenin her yerine kargo yapılır.)Butik nişan pastası ve cakepop istediğiniz renklerde hazırlanır .(İstanbul içi teslimat)

Adres:
Çamlık cad . No:189 Çavuşbaşı / Beykoz / İstanbul

Sünnet Atölyesi – Sünnet Kıyafeti Toptan ve Perakende Satış
0.0

12 Aralık 2018 15:31
Firma hakkında:

1990 Yılında Küçük bir atölye'de başlayıp küçük çaplı işler ile kendimizi Türkiye'ye duyurmaya başardık. Konya'da yapılan sünnet şenliğine 3000 adet sünnet kıyafeti, İstanbul'de yapılan bir ilçe belediyemize 4000 adet sünnet kıyafeti üretip yetiştirdik. Şimdi teknolojinin ilerlemesiyle, tüketici ile birebir yüz yüze hizmet vermeyi hedefliyoruz. Aracı firmalara ödenen ekstra ücretlere ve Dükkan kirasını müşterilerine yansıtmaya çalışan esnaflara, sünnet kıyafetinde bir hüsran ile karşılaşmak istemeyen herkese e ticaret üzerinden veya birebir atölyemizde ölçülere göre kıyafet dikip hizmet vermeye hazırız.

Ürün ya da hizmetleri:

MAKSİM DÜĞÜN SALONU
5.0

14 Aralık 2018 16:19
Firma hakkında:

2015 yılında Mecidiyeköy’ de hizmete giren Maksim Düğün Salonu en mutlu günlerinizi sevdiklerinizle gönül hoşluğu içinde geçirmeniz için size özel bir mekan hazırlamanın mutluluğu içindedir. Bir sosyal tesiste olması gereken her şey düşünülerek tasarlanmıştır.

Adres:
Mecidiyeköy Mahallesi, Selahattin Pınar Caddesi, Şişli/İstanbul, Türkiye

ARİMUS DANIŞMANLIK
0.0

14 Aralık 2018 15:08
Firma hakkında:

Arimus Danışmanlık, uzman ve tecrübeli danışman kadrosu ile çeşitli ulusal ve AB projesi hazırlama düşüncesi olan kurum ve kuruluşlara danışmanlık hizmeti verme hedefi ile faaliyetlerine devam etmektedir.

     Tecrübeli ve dinamik bir kadroya sahip olan kurumumuz, aşağıdaki hizmetleri başarılı bir şekilde vermektedir.

- Yerel, bölgesel, ulusal ve AB projeleri ve detayları hakkında danışmanlık.

- Projelerin yazım ve uygulama aşamalarında danışmanlık hizmeti.

- Projelerin nihai rapor ve raporlama süreçlerinde danışmanlık.

- Proje konusuna uygun olarak yurt dışı ortak kurum bulma konusunda destek.

- Yurt içi ve yurt dışı havaalanı transferi.

- Yurt içi ve yurt dışı kültürel gezi organizasyonları.

- Yurt içi ve yurt dışı konaklama ve yeme içme organizasyonları.

- Avrupa'da eğitim ve staj imkanı veren kurumlarla iletişim kurulması.

- Yurt içi ve yurt dışı seyahat organizasyonları.

- Yurt dışı tercümanlık hizmeti.

- Sertifikasyon işlemleri.

Adres:
2432.Cadde Asilevler Sitesi No:178/2 Çayyolu / ANKARA

Eko Düğün
0.0

3 Ekim 2018 10:41
Firma hakkında:

Eko Düğün Kategorileri Düğün Salonları, Gelinlik, Damatlık, Davetiye, Düğün Fotoğrafçısı, Gelin Arabası, Organizasyon, Nikah Şekeri Gibi İçerikler Mevcuttur.İnternet Sitemizi Ziyaret etmeden Düğün Masraflarınızı yapmayın .. Ucuzluğun Tek Adresi Eko Düğün !! Sizde Eko Düğün'ün Avantajlarından Faydalanmak isterseniz Eko Düğün İnternet Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz .

Adres:
Çamlık sokak / Bahçeşehir

SİNDOMA ORGANİZASYON
0.0

13 Eylül 2018 16:32
Firma hakkında:

Firmamız 2007 Senesinden bu yana ‘ Düğün , Davet, Açılış, Fuar, Lansman, Doğum Günü Gibi günlük hayatımızın vazgeçilmez organizasyonlarında müşterilerine fikir, alternatif ve çeşitlilik sunarak. Müşterilerin istekleri doğrultusunda müşteri ile birlikte bütçesine uygun başarılı organizasyonlar gerçekleştirmektedir.

Sindoma Organizasyon olarak , kendimizi her geçen gün yenilemekteyiz , sizler için yurt dışında yapılan işlerin takibini yapmakta ve ekip çalışanlarımızı daha verimli olmaları adına yurt dışı Fuarlarına göndermekteyiz , çaga ayak uydurma ve sizlere daha iyi hizmet vermek için elimizden gelenin her zaman fazlasını yapmaktayız.

Adres:
İnkılap Mah. Küçük Su Cad. Süzer Sok. No:2 Kat:4/22 Ümraniye/İstanbul

Asrı Rüya Kına Organizasyon
0.0

17 Temmuz 2018 14:07
Firma hakkında:

8 yıllık organizasyon firması olan Asrı Rüya Kına Organizasyon hergün 8 sultan ağırlıyor. Gecemizin sultanı olmak için bize ulaşın. Mutluluğunuz mutluluğumuzdur.

Adres:
Merkez Mahallesi Marmara Caddesi Şamlı Sokak No:27 D:5
Ürün ya da hizmetleri:

Teknede İftar
0.0

7 Mayıs 2018 11:34
Firma hakkında:

İstanbul Teknede İftar Olarak Amacımız Vatandaşlarımızın Kutsal İbadetlerden Olan Oruç İbatini Yaparken İftarda Rahatça Güvenilir Olarak İftar Açabilecegi Mekanların Listelerini Web Sitemiz

Adres:
Meşrutiyet Mah. Atatürk Bulvarı No:105/914 Kızılay - ANKARA
Ürün ya da hizmetleri:

Yorumlar kapatıldı.