İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Firma Ekle

  1. Ana sayfa
  2. »
  3. Öğrenci yurtları

Örnek arama: çilingir, tesisatçı, nakliye

Özel erkek yurtları ankara
0.0

7 Mayıs 2018 11:33
Firma hakkında:

Amacımız, eğitimleri için ailelerinden uzak kalan öğrencilerimize yeni bir aile ortamı oluşturmak, konfor ve güven odaklı bir yaşam ortamı sağlamaktır. Butik yurtçuluk anlayışımız ile öğrencilerin, kendi evlerinde hissetmeleri için elimizden geleni yapıyoruz.

Adres:
Doktor Sadık Ahmet Cad. No: 35 Balgat / ANKARA
Ürün ya da hizmetleri:

On Mayıs Ankara Özel Kız Öğrenci Yurtları
0.0

24 Mayıs 2018 13:32
Firma hakkında:

Web sitemizde kız öğrenci yurdumuza ait detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Biz On Mayıs Ankara Kız Öğrenci Yurtları olarak, sektör de 10 senelik başarılı bir yurt işletmeciliğinin verdiği avantaj ve itibarla, gerek bağlı olduğumuz Milli Eğitim Bakanlığı' nın ve tüm diğer resmi kurumların, gerekse ağırladığımız üniversiteli gençlerin ve ailelerinin takdirini kazanmış olmaktan kıvanç duyuyoruz..

Adres:
G.M.K. Bulvarı No:133 Çankaya/ANKARA

İstanbul Kız Yurdu
5.0

24 Mayıs 2018 13:37
Firma hakkında:

Yurdumuz İstanbul Avrupa Yakasında hizmet vermektedir. Avrupa yakasında bulunan birçok üniversiteye tramvay, metro, metrobüs ve otobüsler ile kolayca ulaşılmaktadır. Bunun yanında yakın üniversitelere ve metro, metrobüs hatlarına ring servislerimizle de ulaşım sağlanabilmektedir.

Adres:
Osmani Mh. Aksu Cd. Fildamı Sk. No:33 Bakırköy / İstanbul

Zahide Hanım Özel Kız Öğrenci Yurdu Ankara
5.0

24 Mayıs 2018 13:38
Firma hakkında:

Zahide Hanım Kız Öğrenci Yurdu olarak, Üniversite sınav sonuçlarının tüm öğrencilere hayırlı olmasını dileriz. Üniversitelere yerleşen tüm öğrencileri tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Ankara'ya yerleşen öğrencileri yurdumuzda ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Adres:
Ozanlar Sok. No:7 Kurtuluş / Ankara

Karabük Kız Öğrenci Yurdu
0.0

7 Eylül 2018 15:18
Firma hakkında:

Akyurt Kız Öğrenci Yurdu, AKBAŞOĞLU bünyesinde bulunan ve Karabükteki üniversite eğitimi için gelen öğrencilerimize, baba ocağı kadar güvenli, anne kucağı kadar sıcak bir ortam sunmak amacıyla kurulmuştur.

Öğrencilerimize evinde hissettiği mutluluğu yaşatarak, onların başarılarına katkıda bulunmak en önemli değerimizdir. AKYURT idari kadrosu; profesyonel, konusunda deneyimli, güler yüzlü ve yurt yönetim tecrübesi ile öğrenci ve velilere son derece mükemmel bir hizmet vermektedir. Verimliliğimizi arttırmak amacı ile öğrencilerimizin istek ve beklentileri üzerine yoğunlaşarak çalışmalarımıza yön verilmekteyiz.

Neden AKYURT Kız Öğrenci Yurdu?

Odalarımız: AKYURT’ta odalarımız değerli misafirlerimizin ev ortamındaki sıcaklığı aratmayacak şekilde dekore edilmiştir. Kaliteli yaşam standartlarında gereken eşyalar ve kablosuz iletişim teknolojileri hazır durumdadır.

Konum: AKYURT Karabük Üniversitesi’ne 10 dakika yürüme mesafesinde, 100. Yıl merkezde olup servis aracı mevcuttur.

Temizlik ve Hijyen: Temizlik ve hijyen AKYURT için birinci derecede önem arz eden konulardandır. Banyolarımız ve tuvaletlerimiz konusunda uzman ekip tarafından her gün düzenli olarak hijyenik bir şekilde temizlenmektedir. Tüm yiyecek ve içecekler ve bunlara ait ekipmanlar hijyenik şartlarda hazırlanmaktadır.

Sıcak su, ütü ve çamaşır hizmetleri: Banyolarımızda 24 saat daima sıcak su bulunmaktadır. Çamaşır odamız mevcut olup ütü ve çamaşır yıkama hizmetleri ücretsizdir. Her odada Bazalı yatak, komidin, çalışma masası, soyunma dolabı ve buzdolabı mevcuttur. Etüt odası mevcut olup 24 saat hizmetinizdedir.

Mescidimiz bulunmaktadır. Öğrenciye ait özel mutfak mevcuttur. AKYURT kız Öğrenci Yurdu I. Öğrenim – II. Öğrenim katları farklıdır. Binamız asansörlüdür. Su kesintilerine karşı su deposu mevcuttur. AKYURT Kız Öğrenci Yurdunda her gün tuvalet ve banyo temizliği haftalık oda temizliği yapılmaktadır.

Adres:
100. Yıl Mahallesi, Karabük Merkez/Karabük, Türkiye

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kız Öğrenci Yurtları
0.0

7 Eylül 2018 15:16
Firma hakkında:

Ulubat bayan apart otelimiz 40 yılı aşkın tecrübesi, sıcak atmosferi, uzman ve güler yüzlü kadrosu, konforlu ve güvenilir ortamıyla istanbula gelen çalışan, öğrenci, iş ve gezi amaçlı bayan gruplara hizmet vermekten gurur duyar. Bayan apart otelimiz İstanbul’un tarihi yarımadası olan Fatih ilçesinin Çapa bölgesinde merkezi bir konumda bulunmaktadır.

Adres:
Turgut Özal Millet Cad. Mevlana kapı Mah. Kalburcu Mehmet Çeşmesi Sok. No:12 Şehremini / Fatih / İstanbul

İstanbul Kız Yurdu
0.0

30 Haziran 2019 02:28
Firma hakkında:

Mükemmel Bir Konumda Olan Yurt Binamız E5 Üzerinde Tam Şükrü Bey Metrobüs Durağının Yanındadır ve İstanbul Ünv. Avcılar Kampüsüne çok yakındır. Ayrıca Avcılar Merkeze 5 Dak Yürüyüş Mesafesinde,Devlet Hastanesine 3 Dak Mesafede Vede İdo Deniz Otobüsünede 5 Dak Mesafededir.

Adres:
Gümüşpala Mahallesi, Mercan Sok.No 1 AVCILAR / İSTANBUL