"Enter"a basıp içeriğe geçin
    Ana sayfa » Mühendislik

Arama örneği: sport, business

Firma ekleme rehberi dizininde bulunan firma sayısı 4 firma

ALYA İNŞAAT PROJE VE MÜHENDİSLİK
0.0

14 Aralık 2018 16:20
Firma hakkında:

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde, saygın, güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle tercih edilen isimlerden biri olmak ve bu ilkeler doğrultusunda nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar üretme bilinci içinde, tüm projelerimizi kaliteli, sorunsuz ve zamanında tamamlayarak, en mükemmel sonuca ulaştırmak.

Çağımızda hızla artan teknolojik gelişmeleri ve müşteri ihtiyaçlarını saptayıp bilgiye ve deneyime dayalı çözüm önerileri sunarak ihtiyaçları en kısa zamanda ve doğru bir şekilde karşılamaktır.

Bir projenin başarısındaki en vazgeçilmez unsurun insan faktörü olduğu bilinciyle, insanların yaşam kalitesine değer katmayı ilke edinerek inşaat dünyasındaki her türlü teknolojik gelişme ve yeniliği üretiminin tüm alanlarına yansıtarak doğaya zarar vermeden şekillendirip, insanlığın hizmetine sunmaktır.

Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterdiğimiz sektörün ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir şirket olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.

Şirketimizin temel faaliyet alanı olan inşaat-taahhüt ve proje sektöründeki özellikli konumunu korumak ve güçlendirmektir. Bu sektördeki kazanım, deneyim ve birikimlerimizi, ulusal ve uluslararası diğer sektörlere de yatırımcı kimliğimizle yansıtmaktır.

Adres:
40.713770681408455,29.935116979460417

ÇİFTÇİOĞLU MÜHENDİSLİK VE MÜŞAVİRLİK
0.0

3 Ekim 2018 10:32
Firma hakkında:

Mustafa ÇİFTÇİOĞLU  Orta Doğu Teknik Üniversitesinden 2010  yılında  onur derecesi ile mezun olmuştur. Yapı alanında yüksek lisans ve lisans eğitimlerinde  üstün başarı ile tamamlayarak bu  alanda ihtisas yapmıştır. Mühendislik alanında sektörde öncü olan Kınacı Mühendislik –Zafer KINACI gibi bir duayenden  bilgi ve tecrübeler edinmiştir. Çiftçioğlu mühendislik şirketini kurarak statik proje hizmeti vermektedir. Statik proje hizmeti ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçiniz.

Adres:
Ostim Mahallesi 1132. Sokak No:3 YENİMAHALLE/ANKARA
Ürün ya da hizmetleri:

GÜRSOY MÜHENDİSLİK HARİTA İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
0.0

19 Eylül 2018 15:55
Firma hakkında:

1990 yılında Harita Mühendisi Mustafa GÜRSOY tarafından Kocaeli ilinde faaliyetine başlamış olan firmamız, en büyük gücünü sabırlı, kararlı ve istikrarlı duruşundan almaktadır. Kurumumuzun güvencesi çevresinden aldığı ōzgüven, çalışanlarından aldığı destek, üstün performanslı yōnetim anlayışı, sağlam adımlarla büyüme gücü ve gelişen teknolojiyi yakalaması olmuştur. Bu anlayışla 28 yıldır tüm zorluklara rağmen pes etmeden kaliteli hizmet vermeyi amaç edinen firmamız projelendirme, mühendislik ve müşavirlik çalışmalarıyla Türkiye’ nin ōnde gelen firmalarından birisi olmayı sürdürmektedir.

Ülkemizde ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek teknolojik entegrasyonu sağlamak, çalışma konularıyla ilgili yeni sistem ve teknolojileri üstlendiği projelerde kullanmak, bu alanlarda birikim sahibi insanlar yetiştirmek GÜRSOY Mühendislik Harita İnşaat Tic.Ltd.Şti. ´in başlıca amaçları arasındadır. Bu amaçlarla ihtiyaç duyulan yeni proje ve hizmet alanlarının araştırılması, oluşturulması, mevcutların iyileştirilmesi ile dünyadaki teknolojik gelişmelerin izlenerek entegrasyonun sağlanması çalışmaları yürütülmektedir.

GÜRSOY Mühendislik Harita İnşaat Tic.Ltd.Şti.; teknik olarak kusursuz, aynı zamanda ekonomik ve çevreye uyumlu tasarımlarıyla üstlendiği projelerde işveren ve idarelerin beklentilerini aşmayı, yenilikçi ve dinamik ekibiyle sürekli daha iyisini aramayı politika olarak benimsemiştir.

Konusunda en iyi mühendislik yazılımlarına sahip olan GÜRSOY Mühendislik Harita İnşaat Tic.Ltd.Şti., yetişmiş personeliyle teknolojiyi en iyi şekilde takip etmekte ve kullanabilmektedir.

Adres:
Serdar Mahallesi Yavuz Caddesi No:6 D:-3,4 Başiskele Kocaeli

GÜNEY İNŞAAT MÜTEAHHİTLİK
0.0

26 Kasım 2016 23:33
Firma hakkında:

GÜNEY İNŞAAT 2013 Yılın da Gaziantep'te İnşaat Taahhüt ,Müteahhitlik işleri yapmak üzere kurulmuş firmadır.Firmamız;
İnşaat Tadilatı, İnşaat Taşeronluğu, Dekorasyon, Mantolama, Yapı Güçlendirme, Saha betonu

GÜNEY İNŞAAT, taahhüt ettiği işlerde sözleşme şartlarını tam ve zamanında yerine getirmesi ile müşterileri tarafından tercih edilen firma haline gelmiştir. Müşteri odaklılık olarak ta tanımlanan bu özelliği sayesinde kurumsal kimliğe sahip firmaları sürekli müşteri kitlesi içine almıştır.

GÜNEY İNŞAAT, hedeflerine ve taahhütlerine ulaşmak için kaliteyi her zaman ön planda tutan bir çalışma disiplinine sahip olup zaman içinde bilgi, insan, finansman, üretim ve hizmet kaynaklarını geliştirmiştir.

Adres:
Gaziantep, Türkiye
Haberler