İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Firma Ekle

  1. Ana sayfa
  2. »
  3. Makine

Örnek arama: çilingir, tesisatçı, nakliye

bbend makina
0.0

16 Ocak 2019 12:39
Firma hakkında:

Ana düşüncemiz ürünlerimizin kalitesini yükseltmek, kapasitesini arttırmak ve müşterilerimize kullanışlı, modern dizaynlı ve Avrupa Birliği standartlarına uygun makinalar sunmaktır. BBEND, kaliteli hizmeti, müşteri odaklı ve profesyonel yönetim anlayışı, modern ve teknolojik üretim tesisleriyle büyümesini devam ettirerek güveninize layık olmayı sürdürecektir.

HİZMET ÇEŞİTLERİMİZ
Manuel ve hidrolik, boru-profil bükme makinaları
Dijital ve Plc kontrollü, boru-profil bükme makinaları
Nc ve Cnc kontrollü, boru-profil bükme makinaları
Boru ve profil kaynak ağzı açma makinası

Adres:
Kayapa mah. orkide 350. cad. no:1/1 BURSA
Ürün ya da hizmetleri:

GLOBAL Testere Metal şerit testere
0.0

25 Temmuz 2018 23:44
Firma hakkında:

GLOBAL Konya metal şerit testere, şerit testere bıçakları, şerit testere fiyatları, bi metal şerit testere satışı, şerit testere kaynağı, kırılan çelik metal testerelere kaynak, Konya çelik şerit testere, m42 bi metal şerit testere, çelik şerit testere, metal testere, şerit testere kaynağı, bi-metal şerit testere kaynağı, çelik testeresi, çelik şerit testere, lama kesim testeresi, lama kesme testeresi, boru kesim testeresi

Adres:
Büsan Sanayi 10668 Sokak No: 17/C Karatay - KONYA
Ürün ya da hizmetleri:

ARS Dişli Sanayi
0.0

19 Nisan 2017 08:45
Firma hakkında:

ARS DİŞLİ SANAYİ OLARAK, Her türlü dişli imalatı ve dişli profil taşlama işlerinizi kalite belgeli ve hızlı bir şekilde üretiyoruz. İrtibat için: (0212)4859816 www.arsdisli.com

Adres:
Tormak San.Sit, İstanbul, Türkiye
Ürün ya da hizmetleri:

Platin Civata
0.0

29 Mart 2017 09:48
Firma hakkında:

Platin Cıvata, Cıvata sektöründe 23 yıllık sürekli yükselen grafiğimizle siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmetimizi, 2009 yılında geleceğe dair sağlam adımlar atmak amacı ile PLATİN CIVATA PASLANMAZ BAĞLANTI ELEMANLARI SAN.TİC.LTD.ŞTİ firmamızı kurmuş ve edinmiş olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimimizi buraya aktarmış bulunmaktayız.

Firmamız, makine, yat, tersane, arıtma, tank imalatçıları, otomotiv, beyaz eşya, ısıtma-soğutma, havalandırma kuleleri, elektrik-trafo, traktör ve inşaat sektörlerinde bir çok firma ile fiilen veya dolaylı olarak çalışmaktadır.

Amacımız, yatırımlarımızı arttırmak ve en önemlisi ,kaliteli hizmet anlayışımızı sürdürerek müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmaktır. PLATİN CIVATA PASLANMAZ BAĞLANTI ELEMANLARI SAN.TİC.LTD.ŞTİ olarak, yoğun rekabet ortamında kendisini yenilemeyi, geliştirmeyi bir ilke edinmiştir. Tüm çalışma arkadaşlarımızla beraber firmamızı sektörün lideri olma yolunda hızla ilerlemekteyiz.

Adres:
İstanbul, Mescit Mahallesi, Birmes Oto Sanayi Sitesi, 34956 Tuzla, Türkiye
Ürün ya da hizmetleri:

Törk Ahşap İşleme Makineleri
0.0

18 Haziran 2016 16:47
Firma hakkında:

1954 senesinde Abdurrahman Şekerci ve Celalettin Erol tarafından kurulan firmamız, siparise özel ürettiği marangoz makineleri ile Türk Sanayisi’ndeki uzun soluklu serüvenine başladı. 1960 yılında Unkapanı’nda ilk mağazanın açılmasıyla, gelen talebi karşılamak için seri imalata geçen firmamız, 60’lı yılların sonlarına doğru bugün de imalatın sürdüğü KARTAL fabrikasındaki ilk binasını hizmete aldı.

Türk mobilya sanayiinde haklı olarak efsaneleşen Rabıta ve Kalınlık Makinelerinin imalatına devam ederken, 80’lerin basında ürün gamını biraz daha genişleterek Planya Makinelerinin de imalatına başladı. 80’lerin sonları, panel mobilya imalatının dünyada hızla yayıldığı günlerdi. Tüketici kitlesinin talepleri doğrultusunda, konvansiyonel makine imalatının yanına Panel Mobilya Üretim Makinelerini de ilave ederek yurtdışı pazarlarda da hizmet vermeye başladı. 80’lerin sonu Freze, 90’lar Yatar Daire Makineleri ve 90’ların sonu Bantlama Makinelerinin üretime dahil edildiği yıllar oldu.

Bugün üçüncü neslin iş başında olduğu firmamız, 20.000 m2’lik fabrikasında teknolojik çözüm ortakları olan Alman ve İtalyan firmaları ile birlikte yüksek teknolojiye sahip Süreç Otomasyonlu Panel Ebatlama Makineleri, Yatar Daire ve Endüstriyel Kenar Bantlama Makineleri üretmektedir. Bu katalog, firmamızın 1954’ten beri sizlere sunduğu kaliteli üretim ve hizmetin
günümüze yansımasıdır.

Adres:
Esentepe Mah., Uğur Cad. No:27 34870 KARTAL/İSTANBUL