"Enter"a basıp içeriğe geçin

Firma Ekle

    Ana sayfa » Led kayan yazı

Arama örneği: sport, business

Firma ekleme rehberi dizininde bulunan firma sayısı 4 firma

Gate Led – Orjitek Led Ekran ve Led Aydınlatma Sistemleri
0.0

20 Nisan 2018 16:45
Firma hakkında:

Günümüzün kavramı “değişim”. Herşeyin doğduğu, büyüdüğü ve en önemlisi büyüme ile gelen değişim safhasını yaşadığı bir devrin parçasıyız hem bireyler hem de şirketler olarak..
Orjitek, kurulduğu günden itibaren yüksek kalitede ürün tasarımlarını müşterilerine sunarak, ülkemizin teknolojik gelişimine katkıda bulunmaktadır. Bu doğrultuda teknolojideki gelişmeleri yakından takip etmiş, AR - GE faaliyetlerine önem vererek tasarımını ve üretimini kendi gerçekleştirdiği geniş bir ürün yelpazesine sahip olmuştur.
Orjitek, gerçekleştirdiği ürün ve projelerde müşteri memnuniyetini sürekli en üst düzeyde tutan, doğru çözümler sunan, güvenilir, yenilikçi, verimli, dinamik, sektörde lider kurumsal bir firma olmayı amaçlamıştır.
Takım ruhunu benimsemiş, eğitimli, uzman kadromuzla mükemmele ulaşmak için gelişim ve değişimi yakalamak firmamızın karakteridir.
Müşteri odaklı ve faaliyetlerimiz sırasında tüm çalışanlarımız ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için çalışan bir kuruluş olarak, işimizde en son teknikleri kullanmayı, yüksek kalite ve verimliliği esas alıyoruz. Kendimizi müşterimize 24 Saat 7 Gün hizmet sunmaya adamış bulunuyoruz.

Soyof Reklam Tabela
0.0

24 Mart 2016 23:04
Firma hakkında:

Son teknoloji Dijital baskı CNC Router ve Folyo kesim cihazlarımız ile müşteri anlayışı ve hizmet kalitesinin bilincinde olarak 5 yılı aşkın bir süredir Esenler'de hizmetinizdeyiz.Gün geçtikçe makina parkurlarımızı ve çalışma alanlarımızı genişletmek ve daima piyasa değerlerinin altında hizmet vermek vizyonumuzun bir parçası ve çalışma hukukumuzdur. Buna istinaden müşteri değerini bilen ve fikir alış verişinde bulunmak iş politikamızın bir parçasıdır.

Ufuk Reklam
0.0

6 Ocak 2016 10:31
Firma hakkında:

Ufuk Reklam, 2005 yılından buyana hizmet verdiği kurum, kuruluş ve firmalara entegre çözümler üreterek reklam ve tanıtım  yapmalarını sağlamaktadır. Bünyesinde topladığı çeşitli reklam konuları (grafik tasarım, baskı hizmetleri,matbaa ve promosyon ürünleri, gibi) ile bütün bir tanıtım kampanyası üstlenerek profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla birlikte sizlere daha kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektedir. Firmanıza özel olarak hazırladığımız paket içerisinde logo çalışması, kurumsal çalışmalar içermektedir.
Fiyat konusunda da işlerimizde gösterdiğimiz titizliği göstermekteyiz.

Adres:
Mehmet Akif Mah. 503. Sk. No: 4 Otogar Karşısı ADIYAMAN