"Enter"a basıp içeriğe geçin

Firma Ekle

    Ana sayfa » Laminat parke

Arama örneği: sport, business

Firma ekleme rehberi dizininde bulunan firma sayısı 5 firma

Ankara Laminat Parke
0.0

30 Kasım 2018 14:26
Firma hakkında:

Ankara Parke:Ankara Türkiyenin en güzel şehirlerinden birisidir. İnsanları son derece kültürlü ve kaliteden çok iyi anlar. Eskiden insanlar evlerinin zeminine kilim sererken şimdi ise masif parkeyi icat ederek zeminin bu gibi sogugundan kurtuluyor. Masif parke dayanıklı, sert,görünüm açısından son derece mükemmel bir malzemedir.

Adres:
Sıncapsokak.56-2 Ankara/Etimesgut
Ürün ya da hizmetleri:

Emoline Laminat Parke
0.0

25 Nisan 2018 10:34
Firma hakkında:

Emoline ile ev ve iş yerinizde kolaylıkla kullanılabilecek parkelere sahip olabilirsiniz.

Adres:
Fevzi çakmak Cad. Kelebek Sok. No:15 Gülsuyu / Maltepe - İstanbul
Ürün ya da hizmetleri:

Demir İnşaat
0.0

29 Mart 2017 09:56
Firma hakkında:

Demir İnşaat olarak 1986 yılında faliyetlerimize başlamış bulunduk. Her geçen gün daha da büyüyerek inşaat sektöründe öncü firmalardan olmak için çaba gösterdik.

Hedefimize hızla yürüdüğümüz bu yolda, müşterilerimizin kalite beklentilerini karşılamayı amaç edindik.

Tüm projelerimizde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yaratıcı ve yenilikçi çözümler ürettik.

Neler yaparız : Anahtar teslim projeler, Alçı ve Sıva, Boya ve Duvar kağıdı, Asma Tavan, Gergi Tavan, Kartonpiyer, Fayans, Parke, Elektrik ve Su Tesisatı, Kalıp ve Duvar, Çatı Onarımı, Yalıtım, Mantolama, Perdahlı beton, Helikopterli beton, Mozaik küpeşte silimi, Çelik kalıp beton, Zemin epoksi boya, Su yalıtımı, Dış cephe mantolama

Adres:
39.974347, 32.953174

Dekorcu
0.0

29 Mart 2017 10:01
Firma hakkında:

Dekorcu; Firmamız Zeytinburnu perdeciler çarşısı Sümer Mah. Prof. Dr. Turan Güneş Cad. No.10/A Adresinde hizmet vermektedir.

Hizmetlerimiz: İthal Duvar Kağıdı, Yerli Duvar Kağıdı, İthal Poster, Yerli Poster, Klasik Tavan, Modern Tavan, Gergi Tavan, Mobilya Tavan, Laminat Parke, Lamine Parke, Accoya Ahşap Zemin ve Duvar Kaplamaları, Klasik Perde, Modern Perde, Duvardan Duvara Halı, Karo Halı, Tadilat Tasarım, Dekorasyon

İşbilir Halı Mobilya Ev Tekstili
0.0

17 Şubat 2017 13:23
Firma hakkında:

İşbilir Halı Mobilya Ev Tekstili, Karadeniz in en büyük HALI showroom ve en büyük HALIstoklamasına sahip olan firmamız 20 yıldan fazla kendi sektöründe büyümeye devam etmektedir. Karadeniz bölge bayisi olduğu Bahariye HALI, Artemis halı ve Dinarsu duvardan duvarla halının yanında kendi markamız olan Foneks halı ile hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda laminat parkede Floorpan laminat parkenin bölge bayiliğini yapmaktayız.

Adres:
Mimar Sinan Mahallesi, İşbilir, Ondokuzmayıs/Samsun, Türkiye

Bu yazı yorumlara kapalı.