"Enter"a basıp içeriğe geçin

Firma Ekle

    Ana sayfa » Kiralık vinç

Arama örneği: sport, business

Firma ekleme rehberi dizininde bulunan firma sayısı 7 firma

Eskişehir Can Lojistik Vinç
0.0

7 Mayıs 2019 15:15
Firma hakkında:

Can Lojistik Vinç İşletmeciliği Yarım asırdır Eskişehir ' de kiralama sektörünün lokomotif firması olarak Eskişehir vinç, Vinç Kiralama, Eskişehir vinç kiralama, sepetli platform kiralama, ağır nakliyat ve proje taşımacılığı Hizmeti vermektedir.1985 yılında kurulan Can Lojistik Vinç Eskişehir ve çevre iller için önde gelen vinç kiralama ve ağır nakliyat firmalarındandır. Kurulduğumuz günden bugüne sürekli gelişim prensibimizle araç filomuzu ve hizmet kalitemizi arttırmaya gayret ettik. Bugün Eskişehir vinç kiralama sektöründe en önde gelen firmalar arasında gösterilen Can Lojistik Vinç olarak yaptığımız her işin büyük bir sorumluluk taşıdığının bilincinde olarak; müşterilerimize en hızlı ve problemsiz şekilde çözümler üretme ilkesindeyiz. Sektörümüzle ilgili gelişmelere ayak uydurarak, her türlü teknolojik gelişmeye açık, kalitede muhafazakâr, sistemle ilgili iyileştirme faaliyetlerine açık, çözümlerde rasyonel, çalışmada esnek bir anlayışı ilke edinmek, köklü ve güvenilir firma imajını sürdürmek en büyük gayretimizdir.

Adres:
71 Evler Mahallesi, Özverenler Sokak no 1, Odunpazarı/Eskişehir, Türkiye

Express Vinç Hizmetleri ve Nakliyat Ltd. Şti.
0.0

7 Mayıs 2019 15:06
Firma hakkında:

Express Vinç 2013 yılında kurulmuş İstanbul merkezli bir vinç kiralama firmasıdır. Firmamız gün geçtikçe makine sayısını yükselterek müşterilerine daha hızlı hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Mobil Platform konusunda sepetli, örümcek, araç üstü, eklemli, makaslı gibi kiralık vinç çeşitleri bulunan Firmamız, makina parkurunda yer almayan ama ihtiyacınız olan Mobil platform çeşitlerini talep etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adres:
İkitelli O.S.B. Giyim Sanatkarları İş ve Tic. Mrk. 2. Ada A Blok Kat: 1 No: 112 Başakşehir / İstanbul
Ürün ya da hizmetleri:

Salih Vinc
0.0

17 Temmuz 2018 14:16
Firma hakkında:

Reklamlar ile ilgilenen numaramız : 0506 126 3554 Giresun vinc, Giresun vinç, Giresun, Giresun vinç kiralama, Giresun kiralık vinç, Giresun yol yardım, Salih Vinç 7/24 Vinç hizmeti vermektedir.Oto Kurtarma , İnşaat , Şantiye , Vinç Kiralama vb. Her Türlü İş yapılmaktadır. 20 Yıllık güven ve başarı Tecrübesi ile hizmete devam etmekteyiz.

Adres:
Giresun/Merkez Gedikkaya mah. 3 Nolu Sk. No : 13/201 Giresun
Ürün ya da hizmetleri:

Kiralık JCB İş Makinesi
0.0

18 Mayıs 2018 16:32
Firma hakkında:

KURUMSAL
Aygün Hafriyat güvenli ve deneyimli bir geçmişe sahiptir.2000 yılından itibaren İstanbul Anadolu Yakasında hizmet vermektedir. Uzun yılların olduğu deneyimle inşaat,alt yapı çalışmaları,çevre düzenleme, moloz yükleme ve taşıma işlemleri,Yıkım sulama, yol yapımı, kanalizasyon çalışmaları, bina temeli açma, peyzaj işleri, gibi alanlarda araç filomuzun sürekli geliştirerek her zaman en iyi hizmeti sağlamak ilkesini edindik.Ayrıca bina yıkım işlerinde yıkım sulama araçlarımız 3 ton,8 ton ve 12 tonluk araçlarımız bulunmakta ve hizmet vermektedir.

DEĞERLERİMİZ
Şirketimizin sahip olduğu ve koruduğu dürüstlük, saygınlık ve kanunlara uygunluk gibi ana değerlerin yanısıra; bu değerlerimiz kadar önem verdiğimiz bir başka değerimiz, ticari ilişkide olduğumuz kişi, kurum ve kuruluşları her defasında memnun edebilmektir.

PRENSİPLERİNİZ
Şirketimiz; yasal mevzuatlara uygun olmayan, projelendirdiği yere değer katmayan toplum üzerinde ve doğada olumsuz koşullar oluşturması muhtemel olan projelerde yer almaz.

HEDEFLERİMİZ
Şirketimiz; öncelikle sunduğu hizmetleriyle lider olmayı hedeflemektedir.

Adres:
İstiklal Mahallesi, Anafartalar Caddesi, Ümraniye/İstanbul, Türkiye