"Enter"a basıp içeriğe geçin
    Ana sayfa » Kiralık daire

Arama örneği: sport, business

Firma ekleme rehberi dizininde bulunan firma sayısı 7 firma

Hepsi Günlük Kiralık
0.0

14 Aralık 2018 15:49
Firma hakkında:

Emin olunuzki günümüz şartlarında sunduğumuz fiyat ve kalitede konaklama imkanı her firmanın size sunabileceği bir imkan değildir.Günlük kiralık daire sektöründe kendisine misyon olarak Temiz,Hiyenik ve Ekonomik daireler sunmayı hedef edinmiştir. Konaklamak istediğiniz bölge beylikdüzü ve çevresi ise sitemizi inceleyin. İhtiyacınıza uygun bir dairemiz mutlaka vardır.

Adres:
Zafer Mah. Çam Sok. No 13 bahçelievler istanbul
Ürün ya da hizmetleri:

Agora Suit
0.0

3 Ekim 2018 10:33
Firma hakkında:

Agora Suite İle Birbirinden Güzel Konaklama Seçenekleri Sizleri Bekliyor. Birbirinden Şık Günlük Kiralık Daire Seçeneklelimiz İle Sizlere En Kaliteli Hizmeti Vermek İçin Çalışıyoruz. Esenyurtta bulunan günlük kiralık dairelerimiz otel odası konforunda ve konseptindedir. Dairelerimiz geniş ve kullanışlı olduğu gibi aynı zamanda lüks ve temizdir. Civarda bulunan en kaliteli ve en konforlu konaklama tesisi olduğumuzu idaa ediyoruz. Memnuniyetiniz Agora Suit'te Garantilidir.

Adres:
Zafer Mah. Doğan Araslı Bulvarı No:93 Esenyurt
Ürün ya da hizmetleri:

GÜNLÜK KİRALIK DAİRE
0.0

3 Ekim 2018 10:39
Firma hakkında:

Emin olunuzki günümüz şartlarında sunduğumuz fiyat ve kalitede konaklama imkanı her firmanın size sunabileceği bir imkan değildir. Günlük kiralık daire sektöründe kendisine misyon olarak Temiz, Hiyenik ve Ekonomik daireler sunmayı hedef edinmiştir. Konaklamak istediğiniz bölge beylikdüzü ve çevresi ise sitemizi inceleyin. İhtiyacınıza uygun bir dairemiz mutlaka vardır.

Adres:
Zafer Mah. Doğan Araslı Bulvarı No:93 Esenyurt

Günlük Kiralık Daire
0.0

19 Nisan 2017 08:38
Firma hakkında:

Günlük Kiralık Daire, 2000 Yılından bu yana Turizm sektöründe hizmet veren bir firmayız. Turizm sektöründe edindiğimiz bilgi ve birikimimizle siz değerli konuklarımıza en iyi konaklama hizmetini vermeyi hedefliyoruz. Her geçen gün çoğaltarak kullanımınıza sunduğumuz dairelerimizden birinin sizin için mutlaka uygun olabileceğini düşünüyoruz .

Başlangıç olarak pilot bölge seçtiğimiz konaklama hizmetinin en iyisini vermeye çalışıyoruz. Geçmişten gelen birikimlerimiz ve siz değerli müşterilerimizin beğenisi ile bu sektördeki boşluğu dolduracağımıza inanıyoruz. Sweet home kuruluşunun 11. yılında ana faaliyet alanı olan günlük kiralık daire sektöründe ekonomik,hijyenik, modern çizgilere sahip sürekli yenilenen daireler ile 1. sınıf konaklama hizmeti sunmaktadır.

Emin olunuzki günümüz şartlarında sunduğumuz fiyat ve kalitede konaklama imkanı her firmanın size sunabileceği bir imkan değildir.(Business HOME) günlük kiralık daire sektöründe kendisine misyon olarak temiz, hiyenik ve ekonomik daireler sunmayı hedef edinmiştir. Konaklamak istediğiniz bölge beylikdüzü ve çevresi ise sitemizi inceleyin. İhtiyacınıza uygun bir dairemiz mutlaka vardır.

Adres:
Atatürk Mahallesi, Özdemir Sokak Tüyap Fuar Merkezi Yanı Özyurtlar Residance Dükkan No:189/A
Ürün ya da hizmetleri:

Ayder emlak
0.0

29 Mart 2017 10:15
Firma hakkında:

Ayder emlak; İstanbul Bahçelievler,Bağcılar  ve küçükçekmece  halkalı merkez mah,atatürk mah Toplu konutlar Bölgesi Ayder Emlaka Hoş Geldiniz.İstanbul Bahçelievler bölgesinde Satılık Konut, Kiralık Konut, Evler, Satılık Arsa - Arazi ve benzeri gayrimenkul ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz. Hizmet verdiğimiz bölgelerde gayrimenkullerinizin kiralamasını ve satışını üstlenebilir, talep ettiğiniz gayrimenkul özellikleri, konumuyla ile ilgili araştırma yapabilir ve sizi bilgilendirebiliriz.Profesyonel iş anlayışının gerektirdiği tüm teknolojik imkanlarımızı sizin için kullanıyoruz. Emlak danışmanlığında Ayder Emlak farkını yaşamanız için ofisimizi ziyaret etmenizi bekliyoruz.Saygılarımızla

Adres:
cumhuriyet mah şirin-1 sok no:9 bahçelievler-istanbul
Haberler