İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Firma Ekle

  1. Ana sayfa
  2. »
  3. Kebaplar

Örnek arama: çilingir, tesisatçı, nakliye

Kekik Mangal
0.0

3 Ekim 2019 23:34
Firma hakkında:

Kekik Mangal bünyesinde, kebap, mangal, pirzola, şiş gibi yöresel tatlar alanında İstanbul Küçükçekmece'de hizmet vermekteyiz. İşletmemiz aile için uygundur.

Adres:
Cennet Mah., Reyhan Cd. 100/D, Küçükçekmece İSTANBUL
Ürün ya da hizmetleri:

My Döner Kebap
0.0

20 Nisan 2018 16:44
Firma hakkında:

Firmamız yıllardır Ankara Keçiören de hizmet vermektedir. Güleryüzlü personelimiz hijyen bir ortamda sizlere sunduğumuz yemek ve lezzetlerimiz ile biz bu işi iyi yaptıgımızı iddia ediyoruz.

Buyurun misafirimiz olun.

Saygılarımızla ... Her daim bekleriz

Adres:
Aşağı Eğlence Mahallesi, Etlik Cad. 64/B, 06010 Keçiören/Ankara
Ürün ya da hizmetleri:

52 Evler Et
0.0

14 Mart 2016 15:48
Firma hakkında:

Eski Balıkesir Şehir Kulübü’nün yerinde şimdi Balıkesir’in en yeni en seçkin lezzet durağı var: 52 Evler Et ... Balıkesir’in en gözde semtinde bulunan lokanta konuşlandığı yer itibari ile hedef kitlesinin hemen yanıbaşında. Bulunduğu bölgede yeni ve farklı mimarisi hemen fark edilen 52 Evler Et, Mahir Enver’den çıkan salonları ve dekorasyonu ile konforu huzurla sunan bir mekan. Ferah bahçesi ağaçlarla çevrilmiş bir vahayı andıran bu lezzet yeri müşterilerine kaliteyi uygun fiyatlarla sunuyor. 1400m2 alana kurulu lokanta’da 200 kişilik kapalı ve 250 kişilik açık alanıyla müşterilerini olabildiğince rahat ettiren 52 Evler Et, Gaziantep yöresel yemeklerinden oluşuyor. Yörenin diğer seçkin lezzetlerini sunmakla beraber batı mutfağından da farklı yemek çeşitlerini menüsünde barındırmaktadır ayrıca farklı yöreleri hatta farklı ülkeleri ve onların kültürlerini bir menüye sığdırmayı ve sentezlemeyi hedefleyen 52 Evler Balıkesir’e Gaziantep mutfağını getirerek bunun için ilk adımı 2007 yılında atmıştır.

Adres:
Atatürk Mh. İsabey Cd. No:17/A BALIKESİR