"Enter"a basıp içeriğe geçin

Firma Ekle

    Ana sayfa » Kamera sistemleri

Arama örneği: sport, business

Firma ekleme rehberi dizininde bulunan firma sayısı 5 firma

Siber Güvenlik
0.0

30 Kasım 2018 14:28
Firma hakkında:

Hatay/İskenderun'da yer alan Siber Güvenlik firması kamera sistemleri,alarm sistemleri,hırsız alarm sistemleri,yangın alarm sistemleri gibi birçok alanda müşterilerine 2015 yılından beri hizmet vermektedir. İskenderun Teknik Üniversitesi, İskenderun Askeriyeleri gibi birçok kurumsal ve devlet dairesi ile çalışmalarına devam eden Siber Güvenlik müşterileri için kaliteli hizmet ve uygun fiyatı bir arada sunarak çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca tüm bu alanlarda istediğiniz zaman internet sitemiz üzerinden ücretsiz keşif hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Adres:
Numune Mah. 572/3 Sok. No:3/A İskenderun/HATAY

Road Blocker
0.0

17 Temmuz 2018 13:39
Firma hakkında:

Rasyonel Group Teknoloji ve Güvenlik Sistemleri Ltd. Şti şimdi ise 800 m2 kapalı alana sahip olan plazamızda, Dünyada Güvenlik ve İletişim sektöründe yüksek teknoloji içeren, katma değeri yüksek ürün ve hizmetleri, ülkenin önde gelen özel ve kamu kurumlarına sağlamak amacı ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Adres:
Batı Sitesi Mh. Gersan San. Sitesi 2307 Cadde No: 41 Batıkent – Yenimahalle / Ankara

AHD Güvenlik Kamera Sistemleri
0.0

9 Mayıs 2018 14:55
Firma hakkında:

Güvenlik sistemleri denilince ilk akla gelen güvenlik kameraları, neredeyse hayatımızın her alanında kullanılmakta. Evde, işyerinde, toplu ulaşım araçlarında kullanılan güvenlik kameraları artan güvenlik ihtiyaçlarını karşılayan ve caydırıcılığı en yüksek olan güvenlik sistemleri olarak tüketiciler ve kurumlar tarafından tercih edilmektedir. Güvenlik kameralarının özellikleri model ve markaya göre değişiklik gösterirken; kablosuz güvenlik kameraları, gece görüşlü güvenlik kameraları, hareket sensörlü caydırıcı güvenlik kameraları, gizli kamera şeklinde çeşitleri bulunan kamera sistemleri güvenlik sistemlerinin de olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Güvenlik kamera kurulumları mutlaka uzman bir ekibe yaptırılmalıdır ve güvenlik kameraları mutlaka güvenlik kamerası izleme programı ile birlikte kullanılmalıdır. Güvenlik kameraları görüntü kayıtları için kullanılan görüntü kayıt cihazları ile elde edilen görüntüler geçmişe dönük olarak arşivde tutulabilmektedir.

Aptina firmasının ürettiği güvenlik kameraları ile evinizi, işyerinizi, garajınızı veya bahçenizi güvenle izleyebilir ve koruma altına alabilirsiniz. Bina girişlerinde ve bahçelerde kullanılabilecek, caydırıcı özelliği ile hırsızları ve kötü niyetli kişileri caydırabilecek hareket sensörlü dönen güvenlik kameraları ile bütçenizi yormadan kendi güvenlik sisteminizi kurabilirsiniz. Her türlü hava koşulunda çalışabilme özelliğine sahip modelleri de barındıran güvenlik kameraları, gece gündüz görüntü kaydetme özellikleri ile korunmak istenen bölge veya binaya gelebilecek dış müdahaleleri en asgari düzeye indirebilmektedir. Toplu konutlarda ve dış alanlarda güvenliği sağlamak için tercih edilen lemax firması tarafından üretilen güvenlik kameraları ile çevrenizde olan biten her şeyden haberdar olabilir, yabancı araç girişlerini ve misafirleri güvenlik ekranlarınızdan izleyebilirsiniz. Sony CCD sensörüne sahip 48 Led'li aptina guvenlik marka güvenlik kamerası ile ihtiyacınız olan her yere kaliteli ve uygun maliyetli bir güvenlik izleme sistemi kurabilirsiniz.

Adres:
ATALAR MAH ÜSKÜDAR CAD. NO :115/1B Kartal/İstanbul

Güvenlik Sistemleri
0.0

20 Nisan 2018 16:52
Firma hakkında:

Şirket Kurucumuz Kenan YILDIZ 1974 doğumlu olup 2005 yılından bu yana Elektronik sistemleri üzerinde çalışmış olup2010 yılında kendi şirketi olan Yıldız güvenlik sistemlerini kurmuştur.

Adres:
Sanayi Caddesi Kuruçeşme Sokak No: 6 /43 Ulus / ANKARA

Bu yazı yorumlara kapalı.