İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Firma Ekle

  1. Ana sayfa
  2. »
  3. İnşaat

Örnek arama: çilingir, tesisatçı, nakliye

Sauna imalatı
0.0

14 Aralık 2018 15:07
Firma hakkında:

Sauna vücudun dış etkenlere karşı direncini arttırır, toplam kan proteinlerinde artışa neden olur, bu da dokulara daha fazla oksijen ulaşımını sağlar. Saunadan hemen sonra insan kendini yeniden doğmuş gibi hisseder. Dinlendirir, bendensel ve ruhsal olarak rahatlatır ve mutlu kılar. Savunma sistemini güçlendirir, enfeksiyonları engeller. Yüksek ve düşük tansiyonda kan basıncının ayarlaranmasını kolaylaştırır. Dış görünümdeki değişiklikler hemen fark edilir. Zayıflamaya yardımcı olur.

Adres:
Ahmet Yesevi Mahallesi Çamlık Caddesi Sema Sokak No:9
Ürün ya da hizmetleri:

Çatı merdiveni
5.0

14 Aralık 2018 15:04
Firma hakkında:

Çatı merdivenleri, tavan arası çıkış merdivenleri, portatif çatı merdiveni, katlanır çatı merdivenleri, ahşap çatı merdivenleri, metal çatı merdivenleri, çatı çıkış merdivenleri, çatı merdiveni, teleskopik çatı merdivenleri, metal katlanır merdiven, katlanır çatı merdiven ve çatı pencereleri satış ve uygulama montaj hizmeti vermekteyiz.

Adres:
Ahmet Yesevi Mahallesi Çamlık Caddesi Sema Sokak No:9
Ürün ya da hizmetleri:

KİLİS CAN EMLAK
0.0

14 Aralık 2018 14:57
Firma hakkında:

Gayrimenkul sektöründe, müşterilerimizin beklentilerini, ihtiyaçlarına ve olanaklarına göre en iyi noktada buluşturarak, satış ile kiralama öncesi ve sonrası en hızlı ve güvenilir hizmeti sunmaktayız. Gayrimenkul almak veya satmak hayatımızdaki vereceğimiz en büyük kararlardan birisidir. Bu kararı verirken güvenilir, tecrübeli, profesyonel gayrimenkul danışmanlarımızın sizi temsil etmesini isteriz. Biz öncelikle müşterimizin nasıl bir gayrimenkul aradığının, kriterlerinin neler olduğunu iyi tespit eder, hem kendi zamanımızı, hem de müşterimizin zamanını boşa harcamamış oluruz. Çünkü bizim ekibimiz doğru tercihler yapar, doğru sonuçlar alır. Buda hem bizi hemde müşterilerimizi memnun eder.

Ürün ya da hizmetleri:

GÜRSOY MÜHENDİSLİK HARİTA İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
0.0

19 Eylül 2018 15:55
Firma hakkında:

1990 yılında Harita Mühendisi Mustafa GÜRSOY tarafından Kocaeli ilinde faaliyetine başlamış olan firmamız, en büyük gücünü sabırlı, kararlı ve istikrarlı duruşundan almaktadır. Kurumumuzun güvencesi çevresinden aldığı ōzgüven, çalışanlarından aldığı destek, üstün performanslı yōnetim anlayışı, sağlam adımlarla büyüme gücü ve gelişen teknolojiyi yakalaması olmuştur. Bu anlayışla 28 yıldır tüm zorluklara rağmen pes etmeden kaliteli hizmet vermeyi amaç edinen firmamız projelendirme, mühendislik ve müşavirlik çalışmalarıyla Türkiye’ nin ōnde gelen firmalarından birisi olmayı sürdürmektedir.

Ülkemizde ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek teknolojik entegrasyonu sağlamak, çalışma konularıyla ilgili yeni sistem ve teknolojileri üstlendiği projelerde kullanmak, bu alanlarda birikim sahibi insanlar yetiştirmek GÜRSOY Mühendislik Harita İnşaat Tic.Ltd.Şti. ´in başlıca amaçları arasındadır. Bu amaçlarla ihtiyaç duyulan yeni proje ve hizmet alanlarının araştırılması, oluşturulması, mevcutların iyileştirilmesi ile dünyadaki teknolojik gelişmelerin izlenerek entegrasyonun sağlanması çalışmaları yürütülmektedir.

GÜRSOY Mühendislik Harita İnşaat Tic.Ltd.Şti.; teknik olarak kusursuz, aynı zamanda ekonomik ve çevreye uyumlu tasarımlarıyla üstlendiği projelerde işveren ve idarelerin beklentilerini aşmayı, yenilikçi ve dinamik ekibiyle sürekli daha iyisini aramayı politika olarak benimsemiştir.

Konusunda en iyi mühendislik yazılımlarına sahip olan GÜRSOY Mühendislik Harita İnşaat Tic.Ltd.Şti., yetişmiş personeliyle teknolojiyi en iyi şekilde takip etmekte ve kullanabilmektedir.

Adres:
Serdar Mahallesi Yavuz Caddesi No:6 D:-3,4 Başiskele Kocaeli

Kocaeli İnşaat Tadilat Tamirat
0.0

8 Ağustos 2017 23:18
Firma hakkında:

Kocaeli İnşaat Tadilat Tamirat, Firmamız bina inşaatı fabrika tadilatı fabrika onarimi magaza tadilatı a dan z ye anahtar teslim inşaat işleri yapmaktadır.

Kocaeli İnsaat Tadilat Tamirat | Level inşaat yapi zemin kaplama inşaat taahhüt inşaat tesislerin ve işletmelerin inşaat anahtar teslimi insaat taahhüt işlerinin yanı sıra anahtar teslimi prefabrik bina şantiye binaları prefabrik konut villa işleri sektöründe faaliyet göstermektedir.

Verdiğimiz hizmetler doğrultusunda edindiğimiz tüm tecrübeleri, teknik destek ve ekibimizle paylaşımlarımız sonucu işletmelerin ihtiyacı olan ve uzmanlık gerektiren konularda İşletmenin tüm ihtiyaçlarını tek bir elden organize eder.

Adres:
Kemalpaşa Mahallesi, Gümrükçüler Caddesi, İzmit/Kocaeli, Türkiye
Ürün ya da hizmetleri: