"Enter"a basıp içeriğe geçin
    Ana sayfa » İlaçlama

Arama örneği: sport, business

Firma ekleme rehberi dizininde bulunan firma sayısı 3 firma

Hsr İlaçlama
0.0

10 Aralık 2018 02:39
Firma hakkında:

Bizden Talep Ettiğiniz Her Hizmette Tecrübenin, Deneyimin ve İşini Titizlikle Yapan Personelin Yaptığı Hizmetteki Başarısının İmzasını Göreceksiniz. Hsr İlaçlama olarak işini önemseyen tecrübeli ekibimizle; Sağlık Bakanlığı ve Tarım Bakanlığı Onaylı İlaçlarla Yaptığımız İlaçlamayı 7/24 hizmet vermekteyiz.

Adres:
Kirazli Mahallesi 1207 sokak no= 44/A BAĞCILAR/İSTANBUL

AGROSTORE KARABULUT TARIM MÜHENDİSLİK
5.0

19 Eylül 2018 15:48
Firma hakkında:

TARIM BİTKİ BESLEME GÜBRE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ VERMEKTEYİZ.KALİTE ASLA TESADÜF DEĞİLDİR. YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBEYLE DOST VE MÜŞTERİLERİMİZE EN UYGUN VE KALİTELİ HİZMETLER VARMEYE DEVAM EDİYORUZ. TÜRKİYE GENELİNDE BİTKİ BESLEME SATIŞLARIMIZ VARDIR. AYRICA ZİRAAT MÜHENDİSİMİZ KONTROLUNDE EV OTEL İŞYERİ RESMİ KURUMLARA HAŞERAT İLAÇLAMA HİZMETLERİ VERMEKTEYİZ. RESMİ BİR KURUMUZ.

Adres:
Cumhuriyet Maha hastane cad yamaç sok gazipaşa
Ürün ya da hizmetleri:

Antalya Böcek İlaçlama – Pest Kontrol
0.0

3 Mayıs 2018 13:03
Firma hakkında:

Şirketimiz 2017 yılından itibaren kurulmuştur. Eğitimli ve tecrübeli doğaya ve çevreye duyarlı farklı ve yenilikçi çözümler üreten kadromuzla, sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

MİSYONUMUZ
En yüksek kalitede hizmet anlayışı ile beden akıl ve ruhuda katarak insan hayatını kolaylaştırıp değer katmak için varız. ANTALYA BORTU BOCEK - PEST KONTROL HİZMETLERİ ilaçlama Meslek hayatını benimseyen haklarının ve sosyal sorumluluğunun bilincinde, her zaman öncü ve yenilikçi uygulamalar ile karşınızdayız. ANTALYA BORTU BOCEK - PEST KONTROL HİZMETLERİ ilaçlama olarak çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, servis ve eğitim veren, şirket çalışanlarının her türlü sosyal hak ve eğitim ihtiyacına katkıda bulunan, müşterilerinin, tedarikçilerinin ve çalışanlarının mutluluğunu sürekli ve tam olarak sağlamayı ortak sorumluluk anlayışı içinde kabullenen, sürekli yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir kuruluş olmayı misyon olarak üstlenmiştir.

VİZYONUMUZ
Temel kalite politikalarımız çerçevesinde oluşturduğumuz hizmet stratejilerimiz ışığında,verdiğimiz kaliteli hizmetle ileri ve saygın bir kuruluş olarak; müşteri tercihlerinde bir numara olmak ve çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimizle; güvenli, huzurlu, şeffaf ve demokratik bir ortam yaratarak bunun sürekliliğini sağlamaktır.

TEMEL DEĞERLERİMİZ
ANTALYA BORTU BOCEK - PEST KONTROL HİZMETLERİ İlaçlama iş ahlakı, iş felsefesi, iş yapma politikaları gibi konuları şirketin ana düşüncesi olarak ele almış ve belirli değerler sistemi yerleştirmiştir. Bu değerler sistemi, günün koşullarına göre çeşitlilik göstermekte ve ona göre geliştirilmektedir. Şirket kültürüne şirket sahibi ilk olarak şirkette çalışan tüm elemanlarımız tarafından benimsenmiş ve sahip çıkılmaktadır.

ANTALYA BORTU BOCEK - PEST KONTROL HİZMETLERİ GÜVEN VE ÇÖZÜM SUNMAKTADIR.

Adres:
Ulus Mah.Orhan Veli cd.38/a Kepez / Antalya
Ürün ya da hizmetleri:
Haberler