"Enter"a basıp içeriğe geçin

Firma Ekle

    Ana sayfa » Hazır yemek

Arama örneği: sport, business

Firma ekleme rehberi dizininde bulunan firma sayısı 5 firma

Alioğlu Catering
0.0

8 Nisan 2019 15:10
Firma hakkında:

1987 yılında sektöre adım attığımızda önümüze öncelikle dürüst olmak ve dürüst kalmak gibi çok önemli bir hedef koyduk. Bu fikrimizde zamanla ne kadar da haklı olduğumuzu gördük. Hemen ardından kaliteli hammadde alımı, hijyenik tesisler/hijyenik üretim ve kaliteli servis gibi diğer ilkelerimizi de ardı ardına ekledik. İlk günden itibaren, bu ilkelerimizden asla taviz vermedik.İş merkezleri, fabrikalar, okullar, hastaneler, bankalar ve sanayi kuruluşlarından oluşan tüm müşterilerimizden bugüne kadar sürekli takdir ve teşekkür aldık.Taşıma yemek hizmetini firmamızdan alan tüm müşterilerimize şunu rahatlıkla ifade edebiliriz : “Alioğlu Catering mutfaklarının tamamı hijyeniktir ve tesislerimizi gönül rahatlığı ile günün her saatinde gezebilirsiniz.”Üretimimizde kullanılan tüm hammaddeler A kalite grubundan seçilerek depolarımıza alınmaktadır. İşlerliği gıda mühendislerimizce periyodik olarak kontrol edilen sağlıklı ve hijyenik depolarımızda, ürünleri ideal şartlarda tasnifliyor ve depoluyoruz. Kalitemizi artırmak adına müşterilerimizden gelen talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendiriyor ve üretimimize bu şekilde yön veriyoruz.

Misyonumuz

Alioğlu olarak misyonumuz; müşterilerimize çağdaş üretim koşullarında, hijyenik ve ev yemekleri gibi lezzetli catering hizmeti sunmaktır.Çağdaş üretim koşulları ve kaliteden ödün vermeden her bütçeye uygun catering hizmeti sunmak, şirket olarak bizim en önemli sorumluluğumuzdur.

Vizyonumuz

Alioğlu Catering, kurulduğu tarihten itibaren yemek sektöründe kaliteli ve çağdaş üretim anlayışıyla öncü bir kuruluş olmayı amaçlamıştır.Bugün de hedefi; sektördeki gelişmelere ve değişimlere öncülük etmek, şirket bünyesinde uygulanmakta olan çağdaş üretim standartlarını sürekli geliştirmek ve müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamaktır. Hedeflerimiz Hedefimiz, hijyenik ve lezzetli yemekler üretip, müşteri istekleri doğrultusunda hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmaktır. Kalite ve hijyen anlayışımızdan ödün vermeden , sektördeki değişim ve gelişimlerin öncüsü ve takipçisi olmayı amaçlayan çalışma prensiplerimizle hareket ederek; firmamızın pazar payını ve rekabet gücünü artırmaktır. Belirlediğimiz hedeflerimiz doğrultusunda; kalite güvence sisteminin mükemmel bir şekilde işlemesi ve geliştirilmesi için sürekli iyileştirme kapsamında çalışmalarımız büyük bir hızla devam etmektedir.Vazgeçilmez Değerlerimiz Kalitenin maliyetinden asla taviz vermeden, maksimum hizmeti sunmak Hijyenden asla taviz vermemek Ürün müşteri beklentilerine göre şekillendiren yapımızı korumak ve sürekli geliştirmek İletişim gücü yüksek, paylaşan ve öğrenen takım ruhumuz Dinamizm, şimdinin gücüne inanmak Yenilikçilikte ısrar Personelin sağlığını sürekli kontrol etmek ve korumak.Sektördeki Yenilikçi Uygulamalarımız Hijyen esaslarının özgün uygulamalarını sektöre kazandırmak Temizlik sonrası kontroller ile temizliğin kalitesinin ölçümünün sağlanması Tüm bilgilerin “Alioğlu Digital Data Ortamı” na alınarak bilgiye ulaşmada sürat sağlanması Yemekte ısı kaybını önlemek için Termo-Box kapları tüm servislerde kullanmak Frigorifik dağıtım araçlarını sektörle tanıştırmak Her besin grubu için ayrı ayrı soğuk hava depoları kurmak Yerinde hizmet verilen işletmelerde Proje Mühendisleri görevlendirmek Üretimin tüm aşamalarında Gıda mühendislerinin bulunması ve personel yemeğinin bilimsel ölçülere uygun olarak üretilmesi Sektöre profesyonel eleman yetiştirilmesi amacıyla uzman eğitimcilerle çalışmak.

Adres:
Cihangir Mah. Sanayi Sk. No:6 Avcılar / İSTANBUL
Ürün ya da hizmetleri:

ULUSAL YEMEK
0.0

4 Mart 2019 10:33
Firma hakkında:

Butik Catering nedir? Ulusal Catering butik catering anlayışı ile ,fabrikasyon tarzı üretimlerden uzak durarak ev yemeği tadında lezzetler sunmayı hedeflemektedir. Bu nedenle personellerin tercih edeceği yemek tarzı ile üretim yapılır ve asla tüketiciye soğukta saklanmış yemek sunulmaz. Yemekler sabahın ilk saatlerinden itibaren gıda kalite mevzuatlarına göre ve hijyen çerçevesinde üretilmektedir. Butik üretim tarzında yemek üretimi için yeterli kapasiteye sahip olan Ulusal Catering Çok üretim değil kaliteli üretim anlayışı ile belirli sayıda üretim yapmaktadır.

Adres:
Sanayi Mahallesi, Gaziantep Kuruyemiş Baharat-Bakliyat-Doğal Ürünler, Sultan Selim Caddesi, Kağıthane/İstanbul, Türkiye
Ürün ya da hizmetleri:

Net Kurumsal Catering
5.0

14 Aralık 2018 16:17
Firma hakkında:

Net Kurumsal profesyonel yemek hizmetleri. Toplu yemek, tabldot yemek ve catering hizmetleri.

Adres:
Çobançeşme Mah. Sanayi Cad. No:44 Nish İstanbul C Blok D:68 Bahçelievler
Ürün ya da hizmetleri:

Net Kurumsal Catering
5.0

17 Temmuz 2018 14:07
Firma hakkında:

Net Kurumsal 2009 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Toplu yemek ve catering hizmetleri vermektedir.

Sağlamış olduğumuz hizmet türleri:

  • Taşıma yemek hizmeti
  • Yerinde üretim yemek hizmeti

Bize 0212 438 09 54 irtibat numaramızdan ya da info [at] netkurumsal.com mail adresinden ulaşabilirsiniz. Ya da www.netkurumsal.com internet sitemizin iletişim bölümünü kullanarak bizimle iletişime geçebilir fiyat teklifi alabilirsiniz.

Adres:
Çobançeşme Mah. Sanayi Cad. No:44 Nish İstanbul C Blok D:68 Bahçelievler
Ürün ya da hizmetleri:

Civan Catering
0.0

7 Mayıs 2018 11:36
Firma hakkında:

CİVAN catering’ in temel amaçları; kaliteli ve lezzetli yemek sunmak, hijyenik bir ortamda üretim yapmak, mükemmel servis, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve profesyonel yönetim anlayışının sağlanmasıdır. Üretimde kullanılan tüm malzemeler titizlikle seçilmekte ve gıda sektöründe önde gelen firmalardan temin edilmektedir.

Konusunda eğitimli çalışanlarımızın ortak katılımı ve çabası ile tüm ürün ve hizmetlerimiz;

  • Kalite standartlarında,
  • Hijyenik şartlarda,
  • Müşteri istek ve önerileri gözetilerek,
  • Doğaya saygılı, üretilmektedir.

GAZİANTEP’in En Dinamik Catering Firması olarak 7/24 Hizmetinizdeyiz.

Adres:
Gaziantep, Sanayi Mahallesi, Gaziantep, Türkiye