İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Firma Ekle

  1. Ana sayfa
  2. »
  3. Halı yıkama

Örnek arama: çilingir, tesisatçı, nakliye

Gönen Arzum Halı Yıkama
0.0

8 Nisan 2020 15:22
Firma hakkında:

Arzum halı yıkama
Siz de kaliteyi seçenlerden olun ve evinizin olmazsa olmazı halılarınızı Arzum halı yıkamaya yıkatın.

Kalite tesadüf değildir.

Yıkamacılara halı verirken sorun acaba halımı hangi ortamda yıkıyorlar hangi deterjanı kullanıyor hangi makinelerde yıkıyorlar, araba yıkama yapıyor mu diye sorun ve kararınızı öyle verin sayfamızda halılarınızın Nasıl yıkandığını gösteren video mevcuttur.

Yıkadığımız her halının arkasındayız. Sorun varsa gözümüzden kaçan bi leke varsa aramanız yeterlidir.

Sizde mükemmel hizmeti arıyorsanız Gönen'in en kapsamlı teknolojik donanımlı makinesi ve en kaliteli deterjanını kullanan arzum halı yıkamayı tercih edin.

Arzum Halı yıkama.
7624045
05467624045
05063119693

Adres:
100.yıl mah. 645 sokak no5 balıkesir, 10900 Gönen/Balıkesir, Türkiye

Kayseri Halı Yıkama
0.0

18 Aralık 2019 16:32
Firma hakkında:

Kayseri merkezde halı yıkama ve koltuk yıkama hizmeti veren kaliteli firmalardan birisiyiz. Ondeir halı yıkama farkı ile işimizi çok düzgün bir şekilde yapıyoruz iletişim numaramızdan bizi arayabilirsiniz.

Adres:
Kayseri belediye binası karşı tarafı ondeir halı yıkama
Ürün ya da hizmetleri:

Dört İklim Halı Yıkama
0.0

11 Aralık 2019 11:07
Firma hakkında:

Dört iklim halı yıkama fabrikamız, yerinde halı yıkama konusunda detaylı temizlik hizmetleri sunan kurumsal halı yıkama fabrikasıdır. Halı yıkama firmamız, yerinden kaldırılamayan halıların temizliğinde özel halı şampuanları ile titizlikle halılarınızı temizler.

Adres:
Kazım Karabekir Mahallesi, Ordu Cd. no 76, 34766 Ümraniye, Türkiye
Ürün ya da hizmetleri:

Harika Hizmet Halı Yıkama
0.0

18 Nisan 2019 16:36
Firma hakkında:

Değerli ziyaretçilerimiz, halı yıkama hizmeti alanında sektörel çalışma yapan meslektaşlarımızdan en çok sorun yaşanılan konuya ''harika hizmet'' firmamız çözüm bularak sizleri bu sıkıntıdan tamamen kurtarmaktadır. Sizlerin en çok çalışmış olduğunuz firmalar ile sorun yaşadığı ''gününde teslim'' konusunda sıkıntı yaşadığını biliyoruz. Bizler firmamız da en çok önem verdiğimiz konu halılarınızı zamanında alıp söz verilmiş olduğu günde teslim etmekte ve bu duruma son derece önem vermekteyiz. Sizleri konu hassas konuda mutlu etmekteyiz, tabii bu göstermiş olduğumuz gününde teslim konusunda bizlerde sizin güzel yorumlarınız ile karşılaşarak mutlu oluyoruz. Geniş hizmet ağı ile çalışan firmamız alanında en hızlı servis sistemi ile çalışma yapmaktadır.

Adres:
Bağcılar/İstanbul, Türkiye

Halı Temizleme Merkezi
0.0

12 Nisan 2019 11:16
Firma hakkında:

Halı Temizleme Merkezi, Antalya Halı Yıkama, Temizliğinden memnun kaldığınız, profesyonel halı yıkama hizmeti veren Falez Halı Yıkama, Tu-Ra Halı Temizleme, Mydet Halı Temizleme ve Uzman Halı Temizleme artık tek merkezde.Halı Temizleme Merkezi 4 firmanın halı yıkama konusundaki tecrübesi yenilenen halı yıkama fabrikası, hijyenik ürünleri ve konusunda uzman ekibi ile Antalya’da halı yıkama ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunmaktadır.

Hizmetlerimiz
Halı Yıkama, Adresinizde Koltuk Yıkama ve Yatak Yıkama, Yorgan ve Battaniye Yıkama, Overlok

Adres:
Cumhuriyet Mahallesi 12. Sokak No 26 Pınarlı Aksu / Antalya

Endüstriyel Halı Yıkama Makinaları | ERG Makina
0.0

5 Nisan 2019 10:12
Firma hakkında:

Temizlik makinaları sektöründe 50 yılı aşkın tecrübeye sahip olan ERG Makine; kalitesi, güvenilirliği, yenilikçiliği ve müşteri memnuniyetine verdiği önemle çok kısa zamanda sektöründe örnek gösterilen bir firma haline gelmiştir. 8000 metrekare üzerine kurulu 4000 metrekare fabrikasıyla İzmir Pancar Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyetlerine devam eden ERG Makine, Türkiye’de 1500’den fazla müşteriye ve dolayısıyla da uzun bir referans listesine sahiptir. Ülkemizde halı yıkama sektörünün gelişmesinde büyük katkıları olan ERG Makine, halı yıkamacıların her türlü problemlerine ve sorunlarına hızlı ve etkili çözümler sunarak sektörde saygın bir konuma gelmiştir. Makinelerinde daima kaliteyi, teknolojiyi ve performansı eksik etmeyen şirketimiz, halı yıkama makineleri sektöründe Ar-Ge çalışmalarına en çok yatırım yapan firmalardan da birisidir. ERG Makine başlıca halı yıkama makinaları, halı sıkma makinaları, halı toz alma makinaları, halı paketleme makinaları ve halı hav alma makinaları üretmektedir. Çeşitli sektörlere ise ihtiyaca bağlı olarak üretim yapan firmamızın yan ürünleri ise tekstil temizlik makinaları, tekstil kurutma makinaları, tekstil yıkama makinaları, ağ yıkama makinalarıdır.

Adres:
Pancar OSB 7. Cadde No: 11 Torbalı / İzmir Türkiye
Ürün ya da hizmetleri:

Bursa Güney Halı Yıkama
0.0

12 Aralık 2018 16:01
Firma hakkında:

GÜNEY HALI YIKAMA Firmamız teknolojiye vermiş olduğu önemle sürekli sektörde en son teknolojik gelişmeyi takip edip gerekli olan makineleri kullanmaktadır. Firmamız personelin eğitimine önem vermektedir. Bu kapsamda gerekli eğitim ve tecrübe sahibi olmayan personeline kesinlikle halı teslim etmemektedir.

Ayrıca kullanmış olduğumuz bitkisel şampuanlar sayesinde sağlığınıza önem vermektedir.Sizde halılarınızı yeni açılmış halı yıkamaların sizin halınız üzerinde tecrübe kazanmalarına izin vermeyin 15 yıllık tecrübe ile çalışın içiniz rahat etsin…

Biz GÜNEY HALI YIKAMA  olarak her halı çeşidine halının özelliğine göre ayrı şampuan kullanmaktayız.

Adres:
Vakıf Mahallesi, Yıldırım/Bursa, Türkiye

Esenyurt Halı Yıkama
0.0

12 Aralık 2018 16:05
Firma hakkında:

Esenyurt halı yıkama olarak yıllardır halı yıkama sektöründe hizmet vermekteyiz. Esenyurt halı yıkamanın yanı sıra koltuk yıkama hizmeti de vermektedir. Esenyurt halı yıkama firmaları arasında etkili bir konum sahip olan Gümüş Halı Yıkama olarak sürekli firmamızı yeni nesil makinalar ile yenilemekteyiz. Gümüş halı yıkama olarak sizlere koşulsuz müşteri memnuniyeti ile hizmet vermekteyiz.

Adres:
Güzelyurt Mahallesi,ufuk Caddesi,1926/35 Sokak, Erkuş Apartmanı No:2, Haramidere / Esenyurt
Ürün ya da hizmetleri:

Avrupa Halı Yıkama
0.0

26 Eylül 2018 12:44
Firma hakkında:

Avrupahaliyikama firması uzun yıllardır halı, kilim, battaniye… yıkama tecrübesi ve kaliteli hizmet anlayışıyla Avcılar ve çevresindeki ilçelerde hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Adres:
Mustafa Kemal Paşa Mah. Karadut Sok.
Ürün ya da hizmetleri: