"Enter"a basıp içeriğe geçin

Firma Ekle

    Ana sayfa » Güzellik ve saç bakım

Arama örneği: sport, business

Firma ekleme rehberi dizininde bulunan firma sayısı 8 firma

Porex Hair Diyarbakır Saç Protez
0.0

12 Nisan 2019 11:19
Firma hakkında:

Porexhair Saç Protezi, saç kayıbı meselesine çözüm olarak geliştirilmiş, operasyonsuz, ilaçsız ve ağrısız ve sağlıklı bir yoldur. Porexhair Saç Protezi,
ileri seviye Nano Saç Protezi Teknolojisi profesyonel laboratuvarlarda ve kadromuz doğrultusunda şahsa özel olarak tasarlanmaktadır.. Uzman ekibimiz ile hizmetinizdeyiz..

Adres:
Diclekent Mahallesi, 75. Yol Diclekent Dünya Kavşağı Welat Yapı Centro Plaza Kat:1 No:5, 21070 Kayapınar/Diyarbakır
Ürün ya da hizmetleri:

Epidermis Polikliniği
0.0

14 Aralık 2018 16:29
Firma hakkında:

Epidermis Polikiliniği LTD ŞTİ Hakkında ; Sağlıklı yaş almak adına kadın erkek ayrımı olmadan sağlık, estetik güzellik, bakım konusunun öncülüğünü üstlenmek üzere 1994 tarihinde kurulmuştur ve bu sektörde kurulan ilk özel firmadır.

Gündelik yaşamın alışkanlıkları, tutum ve davranışları, toplumun kültürü ve insanı anlamada önemli veriler olarak kabul edilmektedir.

Epidermis Polikliniği olarak 1994’ yılından beri kadın, erkek ayırt etmeden, binlerce kişiye estetik, güzellik, deri  tedavisi planlamalarında gönül vererek bilgilendirdik. Hasta memnuniyetinde popüler kültürden uzak yüksek kültürle zirvede kalabilmek için çıktık yolculuğumuza..

Epidermis, uzun, köklü geçmişimiz boyunca sektör eğilimleri doğrultusunda yurt dışında Amerika, İsviçre, Fransa,  Almanya bağlantılı temaslar kurup başarıyla hizmet verdik. Estetik, güzellik sektöründe dönemin beklenti eğilimlerini taşıyan oluşumlara ev sahipliği yaptık. Taşıdığımız güvenli, güçlü yapımız, uzman, öncü geçmişimiz ülkede tamamladığımız sektör projelerinden kazandığımız değerli irtibat ağı sayesinde, mükemmeliyetçi kalite anlayışında çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yönetimimizle birlikte tutarlılık gösterip binlerce insanın ileri teknolojilerle hizmet almasını sağladık. En gelişmiş lazer cihazlarına, cilt tedavilerinde kullanılan teknolojiye, ürünlere yatırım yaptık.

Epidermis hazırladığı iş planı çalışmalarının başlangıç noktasında 2 ana konuya odaklandı.

Birincisi; Estetik, güzellik ihtiyaçlarını sağlamak için yolun başındayken kitlelere hızlı şekilde ulaşmak, iletişim kurmak,

İkincisi; Yatırımlarımızın kalitesinden ödün vermemek.

Türkiye’de önde gelen isimlerinden olduğumuzu kanıtlama yolunu hedef seçtik. Dinamik stratejilerimizle tereddütsüz kararlılığımızı ortaya koyduk.

Hasta memnuniyetinde zirvede olabilme süreç planlamalarımızda gelişmiş teknolojilere yatırım yaptık. Her dönemde değişen insan eğilimlerinde güzellik, estetik teknolojisini yeniden keşiflerde özellikle hizmet sağlayıcılarına yatırımları konusunda yol gösterdik, öncülük yaptık.

İnovasyon ve  AR-GE Politikalarımızla Yatırım Yaptık.

Teknoloji yatırımları hususlarında yaptığımız tespitlerle gerekli aksiyonların hızla yol alabilmesi, takip edilebilmesi konularında çözümlerimizle başarı sağladık, çünkü sağlık, estetik, güzellik sektörü henüz çok tanınmıyordu.

Amacımız tüm süreçlerde aynı doğrultuda başarılı olmamızda rol alan önemli etkenlerle sağlıklı, güvenli, hızlı, kolay, pratik kullanım ortamını sağlamak.  Süreç geliştirme yönetimi analiz konularında tecrübeli ekibimizle titizlikle yürütmüş olduğumuz çalışmalarımız kullanıcı taleplerinde teknolojik sağlıklı, kalıcı dönüşler başarımızı yönetmemizi sağladı. Türkiye’de sağlık estetik, güzellik sektörünü geliştirebilen kimliğiyle maksimum hizmet anlayışıyla danışanlarına ev sahipliği yaptı.

MİSYONUMUZ

Dermatolojik, kozmetik cilt tedavilerinde, lazer epilasyon, medikal estetik alanlarında koruyucu, iyileştirici sağlık hizmetleri bütüncül kalite hizmet yaklaşımlarıyla çözümleyebileceğimiz önemli alanlardır. Memnuniyet ayrıca önemli iletişim aracıdır. Konusunda uzman hekim ve sağlık çalışanları ile kültürel ahlaki etik ilkelerden ödün vermeden tıbbın gelişimine katkı sağlamak, estetik sektörünün kokusu, rengi, sesi olmaya devam etmek.

VİZYONUMUZ

Uluslararası kalite standartları ile konusunda uzman kadromuz ve güncel teknolojik altyapımızla sağlık hizmeti sunmak; mevcut başarı verilerimizi hedeflerimizle her daim yükselterek referans merkezi olmak.

Epidermis Özel Sağlık Hizmetleri LTD.ŞTİ

Adres:
Cemal Gürsel Cad. No: 434 Kat:1 D:1 Zihni Kalfa Apt. Karşıyaka / İZMİR

Dermoinn
0.0

14 Aralık 2018 15:04
Firma hakkında:

Netson Kozmetik olarak İstanbul Etiler'de hizmetini verdiğimiz dermoinn.com e-ticaret web sitemize hoş geldiniz.Lojistik alt yapımız, tedarik ağımız ve büyüyen hizmet hacmimizle her gün siz değerli müşterilerimize siparişlerini ulaştırıyoruz. Müşterilerimizin sağlığını çok önemsiyor, tamamen güvenilir markalar ile çalışıyoruz.Ürünlerimizin tamamı üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altında satılmaktadır. Siparişleriniz sizlere UPS ve Aras kargo güvencesi ile teslim edilmektedir. Satın alımlarda elde ettiğimiz kampanya ve iskontoları sizlere indirim olarak sunmaktayız. Stoklarımız'dan satışını yaptığımız ürünlerimizi aynı gün içerisinde kargoya veriyoruz.Siparişlerimiz UPS kargo güvencesi ile Türkiyenin her bölgesine 1-3 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Hızlı ve güvenli alışveriş yaparak favori markanızın ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Adres:
Etiler Mahallesi, Dermoinn, Beşiktaş/İstanbul, Türkiye

Taksim Güzellik Salonu
0.0

8 Eylül 2018 15:44
Firma hakkında:

Taksim Güzellik Salonu uzman ve deneyimli kadromuz ile Taksim’de hizmet vermekteyiz. Uluslararası teknoloji ile hizmet vermekle birlikte müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktayız. Kaliteli hizmet sunumunun sürekliliğini sağlayarak ve siz değerli müşterilerimizin beklentilerini çok iyi analiz ederek istenilen sonuca ulaşmaktayız.

Adres:
Cihangir Mah. Sıraselviler Cad. No:85 Kat:3 Daire:16 Taksim Beyoğlu/İSTANBUL

Kokoş Peruk Saç Kaynak Merkezi
0.0

7 Eylül 2018 15:00
Firma hakkında:

Siz Değerli Müşterilerimize Hizmetin En İyisini Sunabilmek Adına 2011 Yılında Çıktığımız Bu Yolda Firma Olarak En Önemli Prensibimiz %100 Müşteri Memnuniyetidir.Bu Fikir Ve Hareketle En Kaliteli Ürünleri Siz Değerli Müşterilerimize En Uygun Fiyata Buluşturmak İçin Yoğun Çaba Sarfediyoruz.İnsan Odaklı Bir Firma Olarak Yerli Ve Yabancı Tedarikçilerimizle Sürdürdüğümüz İyi İlişkilerimizi Müşterilerimizle Oluşturduğumuz Karşılıklı Güven Ortamını Dahada Geliştirmek Niyetindeyiz.

Adres:
Yukarı Bahçelievler Mahallesi, Çankaya/Ankara, Türkiye
Ürün ya da hizmetleri:

Elos Lazer Epilasyon Fiyatları
0.0

3 Mayıs 2018 13:23
Firma hakkında:

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara’nın Kızılay semtinde “Lazerlife Güzellik Merkezi” olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi “Özel Elos Polikliniği” olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Adres:
Ziya Gökalp Caddesi No: 12 Kat:4 Kızılay / Ankara

İhl Hairlounge
0.0

22 Mayıs 2017 11:04
Firma hakkında:

İHL Hairlounge olarak bir kuaförden öte, sizlere sizin istediğinizden daha çok yakışacak tüm kesim, bakım, renklendirme işlemlerini bütünüyle ele alarak hizmet sunuyor ve kaliteyi saçlarınızda hissetmenizi amaçlıyoruz.

En iyi saç bakımı, saç kesimi, fön, maşa, topuz, boya, röfle, perma ve diğer tüm saç kesim ve bakım işlemlerini büyük bir özenle ve titizlikle yapıyoruz. Bunların yanında tarz ve imaj analizleri yaparak sizi en çok tamamlayacak modelleri profesyonelliğimizle birleştirerek saçınızda canlandırıyoruz
.
Saçlarınız hayallerinize kavuşurken; el, ayak ve vücut bakımı, erkek-kadın manikür ve pedikür, cilt bakımı hizmetlerimizi de sunarak sizlere bir kuaförden çok daha fazlasını veriyoruz.

İzmir’de İHL Hairlounge farkını yaşamadan kuaförünüze karar vermeyin …

www.ihlhairlounge.com

Adres:
Mithatpasa Cad.No: 258 Narlıdere / İzmir

Esteworld Saç Ekimi Merkezi
0.0

22 Mayıs 2017 11:05
Firma hakkında:

Esteworld Saç Ekimi Merkezi, Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu yönetimi, yüksek kalitede hizmet sunmak için müşteri istekleri doğrultusunda belirlenen kriterlere uygun, alanındaki yasa, yönetmeliklere ve mesleki etik ilkelerine uygun olarak çalışmakta, Esteworld sürekli kalite iyileştirme anlayışı ile bilgi, yenilikçilik ve insani değerleri benimsemiştir. Bunu gerçekleştirmek için ekip çalışması ve işbirliğinin öne çıktığı bir çalışma ortamı yaratır, çalışanlarının bilgi ve becerilerini arttırarak nitelikli birer çalışan olmalarını destekler ve teşvik eder. Hasta / hasta yakınları ve çalışanlar için en güvenli çalışma ortamını oluşturur, hizmetlerinin etkinliğini, kalitesini ve çağdaşlığını destekleyerek teknolojileri takip ederek, altyapısını sürekli olarak geliştirmektedir.Esteworld Saç Ekimi Merkezi

Adres:
Nispetiye Cad. Aydın Sok. No:1 Etiler / Beşiktaş / İstanbul