"Enter"a basıp içeriğe geçin

Firma Ekle

    Ana sayfa » Fidan

Arama örneği: sport, business

Firma ekleme rehberi dizininde bulunan firma sayısı 3 firma

ASLAN FİDANCILIK
0.0

30 Kasım 2018 14:27
Firma hakkında:

YARIM ASRIN VERMİŞ OLDUĞU TECRÜBEYLE ve YÜKSEK ZİRAAT MÜHENDİSLERİMİZLE , İSMİNE DOĞRU , KALİTELİ FİDANLARIMIZI SİZ DEĞERLİ ÇİFTÇİLERİMİZİN BEĞENİSİNE SUNUYORUZ.

Ürün ya da hizmetleri:

Panç Fidancılık
0.0

14 Aralık 2018 16:22
Firma hakkında:

1990’lı yılların başından itibaren aşılı ceviz ve badem fidan üretimine başlayan firmamız; günümüze kadar sürdürdüğü istikrarlı ve kaliteli üretim ile alanında ilk sıralarda yer almaktadır. Ülkemizde ilk ceviz fidanı ihracatını yapan firmayız. Firmamızın aşılı ceviz ve badem fidanı üretiminde birinci önceliği; fidanların her türlü hastalık ve zararlıdan uzak olması ve çeşitlerinin ismine doğru olması standartlara uygun olmasıdır. Bu temel ilkelere bağlı olarak günümüzde 300.000 aşılı ceviz ve 100.00’in üzerinde de badem fidanını açık köklü ve tüplü olarak üretip gerek yurt içi, gerekse yurt dışına pazarlayarak ülkemiz ekonomisine büyük katkılar sağlamaktayız.

Adres:
Günaydın Mah. İstiklal Cad. No 30/1 Bandırma / BALIKESİR
Ürün ya da hizmetleri:

Emre fidancılık – Ceviz Üretim
0.0

14 Aralık 2018 15:58
Firma hakkında:

Emre Fidancılık Olarak Fidan işiyle 1991 yılından bu zamana devam etmekteyiz.. Fidan ve fidancılıkta Türkiye'ye kaliteli fidan üreterek ülkemiz ekonomisine katkı sağlamaya çalışmaktayız. Ceviz Fidanı ve, badem Fidanı ve meyve fidanı işinde Emre Fidancılık olarak birinci hedefimiz; aşılı ve sertifikalı geliştirilmiş anaçlarımızdan alınarak üretilen fidan çeşitlerini,ülke geneline ve yurtdışına pazarlamak;bu fidanlardan en kısa sürede en fazla ürünü elde edebilmektir.Örneğin;Yerli Ceviz fidanı çeşitlerinden 20 gün geç çiçeklenen, Yabancı cins Ceviz fidanı olan Chandler, Pedro, Fernor, ; bademde de Ferragnes , Ferraduel ve Ferrastar, Texas, Nonpariel, gibi üstün verimli fidan çeşitleri de üreterek ülkemiz çiftçisine hizmet etmeye çalışmaktayız.

Kurduğumuz fidan bahçelerinden elde ettiğimiz üstün vasıflı ürünleri görünce ne kadar doğru bir iş yaptığımızı daha iyi anlamaktayız. Fidan dikmeden önce iyi bir toprak analizi ve doğru fidan çeşidine dikkat edilmelidir.Öyle ki bir fidan dikildikten yıllar sonra istediğiniz ürünü elde edemezseniz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.Bunun için lütfen doğru bölgeye doğru çeşit kullanalım.Üretmiş olduğumuz Ceviz ve Badem fidanı çeşitlerimizin tamamı Tarım ve Köy işleri Bakanlığı tarafından onaylı ve sertifikalıdır. Devlet 10 dönüm ve üzerinde sertifikalı fidan ekenlere dönüm başına 100 TL geri ödemesiz destekleme vermektedir. Fidan çeşitlerimizi gelin yerinde görün.Karşılıklı görüş alışverişinde bulunmaktan mutluluk duyarız. .

Adres:
600 evler mah. sanayi sitesi 1363 sok. no:19
Ürün ya da hizmetleri:

Bu yazı yorumlara kapalı.