"Enter"a basıp içeriğe geçin
    Ana sayfa » Ev taşıma

Arama örneği: sport, business

Firma ekleme rehberi dizininde bulunan firma sayısı 14 firma

Arnavutköy Nakliyat ve Taşımacılık Ltd. Şti.
0.0

14 Aralık 2018 16:31
Firma hakkında:

Şirketimizin Yapısı ;

Genç ve dinamik yapısı, profesyonel çalışma prensipleri ve tecrübeli çalışanları ile kurumsal taşımalara getirdiği yeniliklere yenisini eklemektedir. Taşımacılığa yeni çözümler üreterek teknolojik araçlar ve gereçler üretmekteyiz.

Şirketimizin Amacı ;

Amacımız çağdaş standartlarda nakliye hizmetini en ekonomik biçimde sunmak ve verdiğimiz hizmeti sürekli geliştirmektir. Firmamız istanbul ve tüm illerde evden eve nakliyat hizmetini sunmatadır.

Adres:
Taşoluk Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi No:88 Arnavutköy / İstanbul

Nakliye İletişim
0.0

12 Aralık 2018 15:52
Firma hakkında:

Türkiye'nin 81 iline evden eve nakliye yapılmaktadır. Nakliyeci mi Arıyorsunuz ? Hemen Web Site üzerinden İl Ve ilçe seçerek size uygun en yakın firmalarla iletişime geçebilirsiniz. Siz bir nakliyeci misiniz ? O Halde Hemen web site üzerimizden Kendi firmanızı girerek Kolayca İlan verebilirisiniz. Evden eve nakliye insanların hayatında her zaman vardır çünkü evden eve nakliyat denilince akla hemen ev taşıma gelmektedir artık herkes bir yerden bir yere göç etmektedir. İşte size yardımcı olabilmek amaçlı www.nakliyeiletisim.com web sitesini açmış bulunuyoruz.

Adres:
Bağlarçeşme Mah.Doğan Araslı Cad. Tasarımcılar İş Merkezi No:18 Esenyurt/İstanbul

Atasun Evden Eve Nakliyat
0.0

26 Eylül 2018 12:39
Firma hakkında:

İzmir Evden Eve Nakliyat: Bir çok kişinin korkusu haline gelen ev taşıma süreci aslında profesyonel ellerde kolaylıkla halledilebilir bir hizmet alanıdır. Mobilyalarınızı özenle saran, hijyenik bir ambalajlama ile sizlere hizmet veren bir çok kurumsal firma mevcuttur.

İzmir ev taşıma firması olarak Atasun evden eve nakliyat kaliteli bir ev nakliye hizmeti almak isteyen bilinçli insanlar için var. Asansörlü olarak şehir içi ve şehirler arası nakliyat yapan firmamız ile uygun taşıma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Ev nakliyat İzmir ve şehirler arası tüm taşımalarınızda sigorta yapılmaktadır. Atasun nakliyat size koşulsuz şartsız kaliteli hizmet sunmaktadır.

Adres:
İnkılap, Mehmet Akif Cd. No:23, 35380 Buca/İzmir, Türkiye

Kayseri Evden Eve Nakliyat Özdemir
0.0

7 Eylül 2018 15:06
Firma hakkında:

Kayseri Özdemir Nakliyat evden eve nakliyat hizmetine 2007 yılında Kayseri`de başlamıştır. Kayseri`de evden eve nakliyat hizmetine artan talepler nedeni ile kurulduğu günden bu yana müşterilerinin taleplerini en iyi şekilde karşılamayı başarmıştır. Kayseri Özdemir Nakliyat evden eve nakliyat hizmetinin daha hızlı ve kolay olması için sürekli yenilikler yapmıştır. Teknolojinin sunmuş olduğu imkanları sonuna kadar kullanan firmamız Kayseri`de ev taşımacılığında devrim niteliğinde adımlar atmıştır.

Bünyemizde bulunan çelik kasalı araçlarımız, işinde kalifiyeli elemanlarımız ve evden eve nakliyat hizmetine uygun ambalaj malzemeleri ile 10 yıldır kaliteli taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Kayseri`de evden eve nakliyat firması arayan müşterilerimize aradığınız firma bizleriz demek için, müşterilerimizin her türlü taşıma ve nakliyat ihtiyaçlarına profesyonelce çözüm sunmaktayız.

Adres:
Anbar Mahallesi, Yalova Sokak, Melikgazi/Kayseri, Türkiye

Kayseri Kamyonet Nakliye
0.0

15 Nisan 2017 23:36
Firma hakkında:

Kayseri Kamyonet Nakliye, kayseri şehirler arası taşıma, küçük kamyonet yük nakliyat, kamyonet nakliyeci, kayseri küçük kamyonet nakliyeciler, kayseri kamyonet evden eve taşıma,

Adres:
Köşk Mahallesi, Yamaçlı Sk., Melikgazi/Kayseri, Türkiye

Ankara Etimesgut Nakliyat Firmaları
0.0

29 Mart 2017 09:58
Firma hakkında:

Ankara Etimesgut Nakliyat Firmaları; Etimesgut nakliyat şirketi olarak Ankara merkezli kurulmuş bir taşımacılık şirketiyiz. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmet alanlarımız arasında evden eve nakliyat, ev ofis eşya depolama, parça eşya taşımacılık,  ambalajlama paketleme, şehirler arası nakliyat alanlarında çalışma faaliyetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz.

Adres:
Harbiye Mah. Hürriyet Cad. 44 Etimesgut / Ankara

Yükseller Nakliyat
0.0

29 Mart 2017 10:04
Firma hakkında:

Yükseller Nakliyat; Siz değerli müşterilerimizin eşyalarını bir yerden dilediğiniz bir başka yere taşınması işleminde, Yükseller Nakliyat olarak özenli hareket ediyoruz. Eşyalarınız bizim için değerlidir. Sizler onların herşeyden nasıl sakınıyorsanız, biz de Yükseller Nakliyat firması olarak sizlerin değer verdiği eşyalar için elimizden geleni yapıyoruz.

Adres:
Karslı Ahmet Cad. Oyacı Sok. No:29 Ataşehir-İçerenköy

Ulusoy Nakliyat
0.0

29 Mart 2017 10:51
Firma hakkında:

Ulusoy Nakliyat; Ulusoy Evden Eve Taşımacılık profesyonel ve eğitimli bir ekiple şehiriçi, şehirler arası nakliyat, uluslararası ev ve ofis taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı, banka taşımacılığı, antika taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, fuar ve organizasyon taşımacılığı gibi taşımacılığın neredeyse tüm alanlarında son derece özenli bir hizmet verirken taşınan tüm eşyaları sigortalıyor.

Adres:
Yenibosna Merkez Mahallesi, Cemal Ulusoy Caddesi, Bahçelievler/İstanbul, Türkiye

İskenderun Evden Eve
0.0

16 Mart 2017 11:26
Firma hakkında:

İskenderun Evden Eve, Nakliyat Ve Taşımacılık sektörü insanların işi ailesi okulu vb nedenlerle farklı yerlere taşınması gerektiğinden doğmuştur. İnsanlar Taşıma işi zor ve zahmetli olduğundan ve eşyalarının zarar görmesi yüzünden hem hastalıklara hemde boşa para kaybına neden olasıydı. İşte Bu yüzden bu sektör doğmuş ve insanlar maddi manevi zarar görmemek için bizim gibi firmalarla çalışıyor. Hem zamandan hem paradan hemde bel ağrısı gibi hastalıklardan kurtuluyor. Siz şehir fark etmeksizin ister osmaniye evden eve olsun ister iskenderun evden eve tüm şehirlerde hem şehir içi hemde şehirler arası nakliyat yapıyoruz.

Adres:
Dumlupınar Mahallesi, Hatay, Türkiye
Haberler