İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Firma Ekle

  1. Ana sayfa
  2. »
  3. Emlakçılar

Örnek arama: çilingir, tesisatçı, nakliye

Sistemlak Emlak Sistemi
0.0

7 Mayıs 2018 11:35
Firma hakkında:

SistEmlak, Müşterilerinize ve Faaliyetlerinize daha fazla zaman ayırabilmeniz için tasarlanmış Emlak Sistemi’dir.

-İnternet Bağlantısı Olmadan Kullanılır.
-SistEmlak kullanabilmeniz için Taahhüt vermenize gerek yoktur.
-SistEmlak da Üyelik Sistemi yoktur.
-Tek seferlik ödeme ile süresiz kullanırsınız!

SistEmlak Genel Kullanım Videosunu aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

İletişim - Detaylı Bilgi İçin Arayın
0 (532) 406 95 86
0 (850) 885 27 37

Adres:
Beylikdüzü/İstanbul, Türkiye

Günlük Kiralık Daire
0.0

19 Nisan 2017 08:38
Firma hakkında:

Günlük Kiralık Daire, 2000 Yılından bu yana Turizm sektöründe hizmet veren bir firmayız. Turizm sektöründe edindiğimiz bilgi ve birikimimizle siz değerli konuklarımıza en iyi konaklama hizmetini vermeyi hedefliyoruz. Her geçen gün çoğaltarak kullanımınıza sunduğumuz dairelerimizden birinin sizin için mutlaka uygun olabileceğini düşünüyoruz .

Başlangıç olarak pilot bölge seçtiğimiz konaklama hizmetinin en iyisini vermeye çalışıyoruz. Geçmişten gelen birikimlerimiz ve siz değerli müşterilerimizin beğenisi ile bu sektördeki boşluğu dolduracağımıza inanıyoruz. Sweet home kuruluşunun 11. yılında ana faaliyet alanı olan günlük kiralık daire sektöründe ekonomik,hijyenik, modern çizgilere sahip sürekli yenilenen daireler ile 1. sınıf konaklama hizmeti sunmaktadır.

Emin olunuzki günümüz şartlarında sunduğumuz fiyat ve kalitede konaklama imkanı her firmanın size sunabileceği bir imkan değildir.(Business HOME) günlük kiralık daire sektöründe kendisine misyon olarak temiz, hiyenik ve ekonomik daireler sunmayı hedef edinmiştir. Konaklamak istediğiniz bölge beylikdüzü ve çevresi ise sitemizi inceleyin. İhtiyacınıza uygun bir dairemiz mutlaka vardır.

Adres:
Atatürk Mahallesi, Özdemir Sokak Tüyap Fuar Merkezi Yanı Özyurtlar Residance Dükkan No:189/A
Ürün ya da hizmetleri:

Nasreddin Hoca Emlak Otomotiv Halı Yıkama ve Oto Kuaför
0.0

29 Mart 2017 09:42
Firma hakkında:

Nasreddin Hoca Emlak Otomotiv Halı Yıkama ve Oto Kuaför, Artık Marmara Ereğlisininde bir halı yıkama fabrikası var. Üstelik halılarınız evinizden alınıyor. Temizleniyor yıkanıyor ve halı yıkamanın en önemli kısmı olan kurutulup mis gibi kokular içinde ertesi günü elinizde oluyor. Haftalarca günlerce halı beklemeye son. Evet yanlış okumadınız bu gün verdiğini halı yarın evinizde kullanıma hazır halde teslim ediliyor.
Ayrıca araç yıkama, koltuk, tavan ve taban döşemeleride itinalı bir şekilde temizlenir yıkanır ve kurutulur. Yerinde koltuk ve halıflex temziliğide firmamızda yapılmaktadır.

Marmara Ereğlisinde Nasreddin Hoca Emlak Otomotiv Halı Yıkama ve Oto Kuaför olarak bir ilki başardık.
E5 Üzeri Bahçelievler Mah. Işıklar Servis Yolu No:6 ( Durak Camii Karşısı Tekirdağ tarafında) Marmara Ereğlisi / Tekirdağ adresinde siz halkımızın hizmetindeyiz.

Adres:
Marmara Ereğlisi/Tekirdağ, Türkiye

Satılık Daire
0.0

1 Nisan 2016 10:23
Firma hakkında:

 

İnternet siteleri üzerinden birçok bilgiye ulaşma, alışveriş yapma imkanı bulabilirsiniz. Bu siteler arasında kişilerin arsa, iş yeri veya konut ihtiyaçlarına göre de internet siteleri bulunmaktadır. Emlak siteleri arasında güvenilir bir internet sitesi olan Emlak Aracım sitesi birçok kişinin tercih ettiği bir sitedir. İnternet sitesi üzerinde birçok ilan bulunmaktadır. Konut, iş yeri ilanlarının yanı sıra emlak haberleri de internet sitesinin içerisinde yer almaktadır. Sitede emlak ofisleri hakkında da bilgi alabileceğiniz bir bölüm bulunmaktadır.

İnternet sitesinde sadece konut, arsa ilanlarına ulaşmak için değil ilan vermek içinde kullanmak mümkündür. Eğer kiraya vermek istediğiniz, satmak istediğiniz bir mülkünüz varsa bu sitede ilan verebilirsiniz. Binlerce müşteriyi buluşturan internet sitesi, emlak siteleri arasında standart belirleyici kalitede hizmet vermektedir.

Firma Hakkında

Yenilikçi ürün ve hizmet uygulamaları sunan Emlak Aracım internet sitesi birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Sayfa üzerinden arsa ilanlarına veya kiralık ev ilanlarına ulaşmanız mümkündür. Satılık ve kiralık olarak kategorilenmiş ilanlar sizin ihtiyacınıza kolay yoldan ulaşmanızı sağlamaktadır. Site içerisinde bulunan blog kısmından gayrimenkul sektörüne dair birçok bilgiye ulaşma şansınız bulunmaktadır. Aynı zamanda haberler kısmında da emlak sektörünün en güncel haberleri yer almaktadır.

Site üzerinden sadece ilanlara değil bulunduğunuz bölgede bulunan emlak ofislerinin bilgilerine de ulaşabilirsiniz. Güvenilir bir emlak sitesi olan site birçok kişi tarafından aktif olarak kullanılmaktadır.

Adres:
Atilla Mah. 467 Sok. No:34 Konak / İzmir