"Enter"a basıp içeriğe geçin

Firma Ekle

    Ana sayfa » Eğitim

Arama örneği: sport, business

Firma ekleme rehberi dizininde bulunan firma sayısı 13 firma

Mytology Kişisel Gelişim
0.0

5 Mart 2019 18:35
Firma hakkında:

Yaşantılara katmak istediğimiz +larımız var… 30 Sene boyunca hem kurumsal, hem de bireysel gelişimi destekleyen binlerce etkinlikle onbinlerce katılımcıya gerek endüstriyel, gerek kişisel anlamda bir şeyleri daha iyi hale getirmek için çaba verdik ve hep birlikte öğrendik ki küçük sihirli dokunuşlarla hepimizin hayatı bir anda daha mükemmel olabiliyor. Bunu hepimiz hak ediyoruz ve sizin için buradayız.

Adres:
Suadiye Mah. Bağdat Cad. Köşk Apt. No:428 D:6, 34740 Kadıköy/İstanbul

Antalya Kolej
0.0

16 Ocak 2019 12:40
Firma hakkında:

Öğretmenlerimiz, geleceğimizin en önemli neferleri oldukları için, öğrencilerimiz de onlara layık olarak yetişecektir. Öğretmenlerin öğrencileri etkileyeceğini bildiğimiz için, öğretmenlerimizi seçerken, pek çok konuya dikkat etmekteyiz. Bu konular arasında en önemlisi ise, sevgi ve şefkat göstermeleri olmuştur. Antalya kolej ise verilen eğitimimiz, öğrencilerimize en güzel şekilde şefkat göstermemiz gerektiğini savunuyor. Bu şekilde eğitimimiz, geleceğimizi aydınlatan bir ışık oluyor.

Adres:
Sahil Yolu 1785.Cadde No:8000 Konyaaltı/Antalya
Ürün ya da hizmetleri:

Beykent Yapa Anaokulu
0.0

12 Aralık 2018 15:53
Firma hakkında:

Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak çalışan okulumuz, İstanbul Beykent de, geniş  bahçesi, uyku odası, oyun odaları ve iyi eğitimli kadrosu ile hizmet vermekte, ilkeli, ileri görüşlü, kendine güvenen,  bir nesil yetiştirmek üzere kurulmuştur. 1981 yılından beri faaliyet gösteren YA-PA markasının zengin kültürü; etik değerleri, bilimsel birikimi ve gelecek vizyonu ile  faaliyete geçen okulumuz, her geçen gün okul öncesi eğitimde farkını hissettirerek, siz değerli velilerimizin takdirini kazanıyor. Velilerimiz geçmişte olduğu gibi; bugün de, hem en büyük denetleyicimiz, hem de en büyük motivasyon  kaynağımız olmaya devam edecektir. Okulumuz;  her zaman sizlere ve çocuklarınıza ev sıcaklığında hizmet verecek , çocuklarınızın güvenli ortamlarda eğitim gördüklerini size hissettirecektir.

Ürün ya da hizmetleri:

Yalın Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri
0.0

12 Aralık 2018 16:06
Firma hakkında:

Yalın Danışmanlık işletmelerin operasyonel mükemmellik yolculuklarında, değişim sürecine liderlik ederek uygulama danışmanlığı hizmetleri vermek amacı ile 2008 yılında kurulmuş bir “değişim yönetimi ve uygulama danışmanlığı” firmasıdır.

NEDEN YALIN ÜRETİM?
Yalın Üretim Sistemini uygulamayı düşünüyorsanız veya müşterilerinizden biri, yalın üretim uygulamanız konusunda ısrar ediyorsa muhtemelen “neden yalın üretim yapmalıyım?” diye soruyorsunuzdur. Günümüzde yalın üretim uygulayan, övgüler almış ve büyük gelişmeler kaydettiğini iddia eden firmalar mevcut. Peki yalın üretimin firmalara ne gibi avantajlar sağlar?

Yalın üretim, en başarılı otomotiv üreticisi olan Toyota Üretim Sisteminden (TPS) kaynaklanmıştır. Toyota, diğer üreticiler karşısında kalite ve güvenilirlik konusundaki araştırmalarda sürekli olarak rakiplerini geride bırakıyor. Onlar da dünya çapında iflasla karşılaşan rakiplerinin çoğunun aksine kârlı bir şirket!

Toyota’nın başarısı yeterli bir sebep değilse; yalın üretimin gerçek faydaları nelerdir?

Adres:
Ataşehir Bulvarı Metropol İstanbul İş Merkezi C1 Blok K.24 D.360 Ataşehir / İSTANBUL
Ürün ya da hizmetleri:

ARİMUS DANIŞMANLIK
0.0

14 Aralık 2018 15:08
Firma hakkında:

Arimus Danışmanlık, uzman ve tecrübeli danışman kadrosu ile çeşitli ulusal ve AB projesi hazırlama düşüncesi olan kurum ve kuruluşlara danışmanlık hizmeti verme hedefi ile faaliyetlerine devam etmektedir.

     Tecrübeli ve dinamik bir kadroya sahip olan kurumumuz, aşağıdaki hizmetleri başarılı bir şekilde vermektedir.

- Yerel, bölgesel, ulusal ve AB projeleri ve detayları hakkında danışmanlık.

- Projelerin yazım ve uygulama aşamalarında danışmanlık hizmeti.

- Projelerin nihai rapor ve raporlama süreçlerinde danışmanlık.

- Proje konusuna uygun olarak yurt dışı ortak kurum bulma konusunda destek.

- Yurt içi ve yurt dışı havaalanı transferi.

- Yurt içi ve yurt dışı kültürel gezi organizasyonları.

- Yurt içi ve yurt dışı konaklama ve yeme içme organizasyonları.

- Avrupa'da eğitim ve staj imkanı veren kurumlarla iletişim kurulması.

- Yurt içi ve yurt dışı seyahat organizasyonları.

- Yurt dışı tercümanlık hizmeti.

- Sertifikasyon işlemleri.

Adres:
2432.Cadde Asilevler Sitesi No:178/2 Çayyolu / ANKARA

Mayla Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
0.0

14 Aralık 2018 15:08
Firma hakkında:

Mayla Abroad; yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencileri eğitim geçmişlerine, iş deneyimlerine,  kariyer hedeflerine, başvuru yapmak istediği ülkenin vize koşullarına uygunluğuna göre bilinçlendirerek; bütçelerine en uygun ve kaliteli eğitim kurumlarına yerleştirmektedir.

Yurtdışında dil eğitimi, lise eğitimi, yaz okulu, üniversite eğitimi, yüksek lisans eğitimi, sertifika- diploma programları gibi alanlarda eğitim almak isteyen binlerce öğrenciye Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti verir.

Mayla Abroad Danışmanlık Hizmeti Aşamaları:

İlk Tanışma

Başvuru sahibinin; kişisel bilgileri, eğitim geçmişi, yabancı dil seviyesine göre değerlendirilip; ihtiyaç ve amaçlar çerçevesinde karar verilmesi
Gidilecek ülkenin vize kabul şartlarının, başvuru sahibinin şartları ile karşılaştırılması
Farklı ülkelerin, kültürlerin ve sosyal olanakların kıyaslanması
Karar Verilme Süreci

Sunulan ülke ve okullar ile ilgili broşür, video, cd, resim ve materyallerin paylaşılması / temin edilmesi
Daha önce o ülke ve okullara gitmiş öğrenciler ile tanışma ve yazışma imkanı sağlanması
Eğitim süresi için belirlenen minimum ve maksimum bütçenin tespit edilmesi ve farklı ülkeler ile kıyaslanarak hesaplanması
Farklı okullar, programlar ve konaklama alternatifleri sunulması
Eğitim süresince oluşacak konaklama, yaşam, seyahat ve vize başvuru giderlerinin belirlenmesi
Programa başlanabilecek en uygun tarihin belirlenmesi
Okul kayıt, program kabul işlemlerinin takip edilmesi
Vize Başvuru Süreci

Vize evraklarının kontrolü, eksiklerin belirlenmesi, başvuru formlarının doldurulması
Başvuruların ilgili ülke ve vize kurallarına göre gerçekleştirilmesi
Yüz yüze görüşme talep eden bir ülke ise, öğrencinin mülakata hazırlanması
Uğurlama

Vize onayından sonra konaklama, uçak bileti, havaalanı karşılama hizmeti, okul ücreti ödeme işlemlerinin organize edilmesi.
Gidilecek ülke ile ilgili bilinmesi gereken detayların verilmesi
Yurtdışı Eğitim ve Yaşam Süreci

Öğrencilerine yurt dışında bulundukları süre boyunca destek verilmesi ve kendilerinden talep geldiği sürece tüm ihtiyaç ve sorunları ile ilgilenilmesi
Dönüş

Ofislerimizde yaşanılan deneyimlerin paylaşılması.
Mayla Abroad; Ingiltere, Amerika, Kanada, Malta, Avustralya, Güney Afrika, Güney Amerika, Almanya, Avusturya, Polonya, Macaristan, Italya, İspanya ve Fransa’da bulunan birçok dil okulunun, üniversitenin ve kolejin Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

Türkiye’nin birçok şehrinde ise hizmet verdiği çözüm ortakları bulunmaktadır.

Mayla Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile ‘Daima Yeniliğin ve Gelişimin Batmayan Güneşi’ olun!

Adres:
Kıbrıs Şehitleri Cd. No: 76 K:3 D:301 Alemdar İşhanı Alsancak, İzmir
Ürün ya da hizmetleri:

Tale Dil Okulu
5.0

15 Eylül 2018 12:14
Firma hakkında:

Tale Dil Okulu olarak öncellikle eğitimini verdiğimiz dillerin İngilizce ve Arapça olmasının sebebi bu dillerin batı ve doğu dilleri olmasıdır. Bu iki dil vasıtasıyla hemen hemen dünyanın her yerinde insanlarla diyaloğa girebiliriz. Özellikle son dönemlerde Türkiye’nin Doğu ülkeleri ile olan ticaret hacminde meydana gelen büyük artış Arapça ‘ya olan talebi artırmıştır. Çünkü Arapça size iş hayatında çok büyük bir ayrıcalık katmaktadır. Birçok şirket Arapça bilen çalışan aramakta, bunun için Tale Dil Okulundan destek almaktadır. Aynı zamanda Ürdün, Dubai, Katar gibi turistik ülkelere gidip seyahatinizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için Arapça büyük bir avantajdır. En az Arapça kadar önemli olan ve dünya dili olarak kabul edilen bir diğer dil olan İngilizce artık avantajdan ziyade zorunluluk haline gelmiştir. Firmaların geneli çalışanını seçerken İngilizceyi zorunlu kılmaktadır. Dünyanın birçok yerinde İngilizce bilerek sorunlarınızı çözebilir, iş hayatınızı geliştirebilirsiniz. Üniversitelerimizin çoğunda eğitim dili İngilizce kabul edilmektedir, bu üniversitelerde iyi bir eğitim görmek ve iyi bir lisans üstü eğitim almak isteyen kişilerin İngilizce eğitimlerini verimli şekilde tamamlamaları gerekmektedir. Tale Dil Okulu olarak bireyin iş imkanlarını en iyi şekilde değerlendirmek ve kültür altyapısını geliştirmek için öğrencelerimize İngilizce Arapça eğitimi vermekteyiz.

Adres:
Bulgurlu Mh. Libadiye Cd. Ünlü Sk. No:5 Kat:1 Üsküdar / İSTANBUL
Ürün ya da hizmetleri:

Büyükçekmece Özel Ders Hizmetleri
0.0

7 Eylül 2018 15:13
Firma hakkında:

Çocuklarımıza güven duyacakları ortamı yaratarak ders çalışmayı sevdirmeyi, eğlenerek de öğrenebileceğini, sürekli değil az çalışıp verimli ders çalışma sistemini özümsetmeyi ve en önemlisi kendisinin bunu yapabileceğinin farkına varmasını sağlamaya çalışan, yıllarını bu mesleğe vermiş, kendi alanında yeterliliğini kanıtlamış öğretmenlerden oluşmaktadır.

Amacımız çocuklarımızın sadece notlarının yükselmesi ve geçici öğrenmelerin olması değil. Kalıcı ve temeli sağlam öğrenme ortamı yaratmaktır.

Öğretmenlerimiz okul dersleri ve merkezi sınavlara hazırlık kapsamında eğitim verebilmekte olup, ayrıca çalışma programı, eğitim koçluğu gibi alanlarda da hizmet verebilmektedir. Öğretmen kadromuz mesleklerinde gayet başarılı oldukları için ve işini severek yaptıkları için bizi tercih eden veliler ile öğrenciler genellikle bizden çok memnun kalıyorlar.

Adres:
Mimaroba mahallesi no:5 büyükçekmece/istanbul
Ürün ya da hizmetleri:

Armada Grandee Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
0.0

17 Temmuz 2018 14:15
Firma hakkında:

Armada Grandee, 2000 Yılında Ankara’da, Türk öğrencilerin yurtdışında; work and travel, yurtdışı dil okulu ,yurtdışı dil eğitimi , değişim, yurtdışı kültürel etkileşim, yurtdışı üniversite, yurtdışı yüksek lisans, yurtdışı diploma programları, yurtdışı sertifika programları, yurtdışı staj programlarına erişimini kolaylaştırmak ve öğrencilere ilgilendikleri alanda profesyonel hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Hizmet verdiğimiz ülkeler arasında; Amerika, Kanada, İngiltere, İrlanda, Almanya, Avusturya, Macaristan, Polonya, Malta, İspanya, Fransa, İtalya, Avustralya, Yeni Zelanda, Güney Afrika, Çin bulunmaktadır. İstanbul, Ankara, İzmir ofislerimizle Türkiye’nin her yanına hizmet veriyoruz.

Çok okuyanlarla, çok gezenleri ortak paydada buluşturan, nitelikli, yurt dışı eğitim almış ve profesyonel kadrosuyla onlarca ülkede yüzlerce çözüm ortağı ile birlikte katılımcılara, keşfetmeleri, öğrenmeleri, deneyimlemeleri, eğlenmeleri, başarmaları için rehberlik eden bir kurumuz.

Armada Grandee Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı İstanbul Şube: Taksim Meydanı, Mete Caddesi, Süren Apt. No: 8/5 Beyoğlu

Armada Grandee Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı İzmir Şube: Ali Çetinkaya Bulvarı Anılmış Apt: No: 9/4 Alsancak

Yalnızca 2017-2018 döneminde 5.000 üzerinde kişiye kişisel danışmanlık verip, 1500 katılımcının yurtdışı programlarından en az birine katılmasını sağladık. Günümüzde Türk öğrenciler dışa açılmaktan imtina eder hale gelip, yurtdışına çıkmayı, eğitim almayı, değişim programlarına katılmayı belirli bir zümreye aitmiş gibi hissetmektedirler.

Türkiye İstatistik Kurumuna göre Türkiye’de 7 Milyona yakın öğrenciden %95’inin pasaportu bulunmaktadır. Bu durumu hep birlikte tersine çevirmek global ve gelişen dünyadan kopmamamız, zengin kültürümüzü diğer insanlara aktarabilmeli ve en nihayetinde dünya mirasına katkıda bulunabilmeliyiz. Work and Travel Ankara, İzmir ve İstanbul ofislerimizdeki danışmanlarımız ile çok daha kolay ve ulaşılabilir. Her türlü aşamada ve adımda sizlerin yanınızda olacak ve sizleri tüm program boyunca sorunsuz bir deneyim elde etmenizi sağlamaya gayret göstereceğiz.

İsmimiz Nereden Geliyor?

Armada Grandee büyük donanma anlamına geliyor. Türkiye’nin deniz aşırı eğitim ve değişim programlarında öncü şirketi olması temennisi ile kurulan markamız 18 yıldır bu hedef için her gün yelken açıyor. Siz de gemiye binmek için artık beklemeyin.

Neye İnanıyoruz?

Farklılıkların zenginleştirdiğine, fırsatların eşitliğine, istenilirse başarılabileceğine, sınırların aşılabileceğine, devamlı ve sürdürülebilir bir gelişime, yerinde keşfetmeye, “o geminin” bir gün sizin için de geleceğine inanıyoruz.

Hayatınızı size konulan hedeflere ulaşmakla tüketmeyin, kendi yolunuzu çizin, biz hayalleriniz için elinizden tutmaya devam edeceğiz.

Adres:
Karanfil Sok. Deniz Apartmanı No: 11/1 Kızılay
Ürün ya da hizmetleri:

Tabiat Anaokulu
0.0

17 Temmuz 2018 14:11
Firma hakkında:

İngilizce ve Türkçe Eğitim Programı Sunan Kurumumuz, Akatlar 5. Gazeteciler Sitesi Nilüfer sokakta bulunmaktadır.

Tabiat Anaokulu;

  • Yeşillikler içerisinde dogal bir ortam ve dengeli yemek listesi sunmakta.
  • Çocuklarımızı hem eğiten hem eğlendiren faaliyetleri, spor, müzik ve görsel sanatlar ile somut hale getirip, geleceğimizin temel taşı çocuklarımızı 21. Yüzyıla hazırlamaya çalışmaktadır.
Adres:
Akat Mahallesi, Nilüfer Sokak, Beşiktaş/İstanbul, Türkiye