"Enter"a basıp içeriğe geçin

Firma Ekle

    Ana sayfa » Dijital baskı

Arama örneği: sport, business

Firma ekleme rehberi dizininde bulunan firma sayısı 14 firma

Pozitif Reklam
0.0

16 Ocak 2019 12:40
Firma hakkında:

Yıllardır sektörde verdiğimiz hizmetlere her geçen gün yenisini ekleyerek büyüyen firmamız ile siz de kaliteli bir birliktelik gerçekleştirebilirsiniz. Reklam, Tanıtım, Matbaa, Tabela ve diğer tüm benzeri imalat işleriniz için arayınız.

Adres:
Ostim Mahallesi, 100. Yıl Bulvarı, Ostim Osb/Yenimahalle, Türkiye
Ürün ya da hizmetleri:

Ajans PSC
0.0

14 Aralık 2018 16:25
Firma hakkında:

Serüvenimize 2017 yılında, 'ilk adım' sloganıyla başladık. Zaman ilerledikçe artan müşterilerimizin bize gösterdiği güven ve destekle bu sektörde faaliyet göstermeye devam ediyoruz.

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli işbirliği amacı dahilinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Ajans PSC olarak, yeni teknolojileri iyi tasarımlarla birleştirerek piyasaya daha sağlam bir şekilde adım atmak isteyen markalara çözüm ortaklığı sunuyoruz.

Ajansımız misyon olarak , siz değerli müşterilerimizin istediği her şeyi en güzel şekilde gerçekleştirip, projelerinizi sorunsuz bir şekilde hayata geçirmeyi hedef alıyoruz.

Adres:
CAMİŞERİF MAH. 5246. SOK. SOYDAN İŞ HANI NO: 3/B

Tasarımland
0.0

22 Eylül 2018 19:45
Firma hakkında:

Mimarlık - İç Mimarlık - Dekorasyon - Proje - Uygulama 2D/3D Tasarım, Modelleme ve Animasyon - Teknik Çizim Matbaa - Baskı - Reklam - Grafik ve Web Tasarım

Adres:
turgut özal mahallesi tonguçbaba sokak no:24 esenyurt/ istanbul

ZEYKA MAATBAA
0.0

17 Temmuz 2018 13:49
Firma hakkında:

Zeyka Matbaacılık sektörde 20 yıllık deneyimiyle;tüm baskılı ürünlerde pratik, kaliteli,hızlı, bütçenize uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten mutluluk duyar. Firmamıza ulaştığınızda güler yüzlü konusunda uzmanlaşmış
personelimiz istemiş olduğunuz ürünün özelliklerine göre; grafiktasarım, kromolin, flim, ofset, tipo, serigraf, gofre, yaldız, laser, dijital baskı, laminasyon, dikiş, cilt, bıçak, kesim, kırım,yapıştırma seçeneklerinden işinize en uygun olanları önererek
hem zamandan hemde maliyetten tasarruf ettirir. Bize düşen sizi düşünmek size düşen kendinizi düşünmek arayın uğrayın veya uğrayalım tanışalım konuşalım ihtiyacınız olan veya olabilecek konularda size bilgi ve tecrübemizle ışık tutalım... Unutmayınki dünyadaki bütün büyük firmalar büyük olarak ortaya çıkmadı,onları büyüten reklama verdikleri değerdir.

Adres:
Rasimpaşa Mah. Meltem Sok.No:4/A Kadıköy-İSTANBUL

Metadizayn Reklam
0.0

20 Nisan 2018 16:44
Firma hakkında:

Meta Dizayn ile markanız logonuz sloganınız artık görünür.

İşlerimizde disiplinden kaliteden taviz vermeden çalışıp müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuğumuz için artık tabela, reklam ve lazer, cnc kesimlerde en çok tercih edilen firma haline geldik. Meta Dizayn Lazer Kesim Reklam Tabela InDoor / OutDoor Tabela ile özel imalat ürünlerinizi, ışıklı ışıksız, led ve neon tabela isteklerinizi, iç ve dış mekan dekorasyonlarınızı en hızlı ve en güzel bir şekilde eksiksiz sorunsuz olarak sizlere teslim ediyoruz. 1998 yılından bu yana giderek büyüyen müşteri portföyü ve iş hacmi ile hiç bir müşterimizi işinin büyüklüğünü ayırt etmeksizin güvenini kazanmayı misyon edindik.

Adres:
Serhat Mahallesi, Tabela Ankara ostim, İvedik Osb/Yenimahalle/Ankara, Türkiye

DESA REKLAM
0.0

14 Ocak 2018 15:51
Firma hakkında:

indoor&outdoor reklam hizmetleri. Tabela, Kutu Harf, Işıklı Tabela, Dijital Baskı, Mimari Proje, Görsel, Totem, Pleksi Tabela, Pleksi Broşürlük, Pleksi Panolar, Alüminyum Tabela konusunda üretim yapan uzman kadroya sahiptir.

Adres:
ZAFER MAHALLESİ.ÇALIŞLAR SOKAK.NO:30/A YENİBOSNA /BAHÇELİEVLER

ZEYKA AJANS
0.0

14 Ocak 2018 15:53
Firma hakkında:

Zeyka Matbaacılık sektörde 20 yıllık deneyimiyle;tüm baskılı ürünlerde  pratik, kaliteli, hızlı, bütçenize uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten mutluluk duyar. Firmamıza ulaştığınızda güler yüzlü konusunda uzmanlaşmış personelimiz istemiş olduğunuz ürünün özelliklerine göre; grafiktasarım, kromolin, flim, ofset, tipo, serigraf, gofre, yaldız, laser, dijital baskı, laminasyon, dikiş,
cilt, bıçak, kesim, kırım,yapıştırma seçeneklerinden işinize en uygun olanları önererek hem zamandan hemde maliyetten tasarruf ettirir. Bize düşen sizi düşünmek size düşen kendinizi düşünmek arayın uğrayın veya uğrayalım tanışalım konuşalım ihtiyacınız olan veya olabilecek konularda size bilgi ve tecrübemizle ışık tutalım. Unutmayınki dünyadaki bütün büyük firmalar büyük olarak ortaya çıkmadı,onları büyüten reklama verdikleri değerdir.

Saygılarımızla
Zeyka Matbaacılık
Kanber Akdeniz

Adres:
Rasimpaşa Mahallesi, Meltem Sokak, No: 4/A Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Stand modelleri fiyatları
0.0

3 Mayıs 2018 12:58
Firma hakkında:

Satış-Pazarlama ve endüstriyel tasarım ekibimiz Kartal/İstanbul lokasyonunda olup  üretim hattımız Ataşehir/İstanbul sınırları içerisinde 2.500m2 kapalı, 1.000m2 açık alan olmak üzere toplam 3.500m2 alanda faaliyet göstermekteyiz. Üretim tesislerimizde ahşap, hafif metal, ağır metal, pleksiglass, foreks vb. materyaller, dijital baskı ve ürünleri, araç giydirme vb. ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğimiz makine parkurumuz mevcuttur.

Adres:
Esentepe Mah. Milangaz Cad. No:77 A2/72 Dumankaya Vizyon Residence Kartal/İSTANBUL

Yurt Reklam
0.0

19 Nisan 2017 08:59
Firma hakkında:

Yurt Reklam, 1988 yılında seri bez afiş ve açık hava reklam imalatı ve reklam imalatı ile firmamız sektöre adım atmıştır. 1994 yılında ise; müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için şirketimizi Merter' deki 800 m2' lik yeni yerine taşımıştır. Teknoloji çok hızlı gelişmesine paralel olarak firmamız sürekli bu gelişmeleri takip ederek sektörde aranılan ve güvenilen bir konuma gelmiştir. Türkiye' ye ilk SERİ BEZ AFİŞ baskı tekniğini geliştirip, her türlü iç ve dış mekan seri bez afiş hizmetleri de verilmektedir. Günlük kapasitemiz, 3000 - 5000 metre arasıdır.

FİRMAMIZIN FAALİYET ALANLARI
- Işıklı Işıksız Tabela
- Dekoratif Tabela Alüminyum Oyma
- Çatı Tabelaları
- Totem
- Vinil Germe
- Yönlendirme
- Bayrak - Flama
- Branda Afiş
- Bez Afiş
- Vitrin Yazıları
- Araç giydirme
- Ink - Jet indoor / Outdoor digital baskı

Adres:
İstanbul, Kocatepe Mahallesi, Megacenter, Bayrampaşa, Türkiye
Ürün ya da hizmetleri:

Enformasyon Reklam Ajansı
0.0

11 Eylül 2016 02:43
Firma hakkında:

Enformasyon Reklam Ajansı çatısı altında ‘creative departman’ bulunduğunu öğrenen bir çok sektör profesyoneli bize aynı soruyu soruyor; ‘tam olarak neleri yapıyorsunuz?’

Bu soruya tek bir yanıt vermek gerekirse eğer: Bir organizma olarak hayal ettiğimiz markalar ve kurumlar için tasarım tabanlı kurumsal kimlikler ve yaşamlar tasarlıyoruz.

Adres:
Orta Mahallesi, Uplife Park, Kartal/İstanbul, Türkiye