"Enter"a basıp içeriğe geçin

Firma Ekle

    Ana sayfa » Denizcilik

Arama örneği: çilingir, tesisatçı, nakliye

Firma ekleme rehberi dizininde bulunan firma sayısı 6 firma

Denizhaber.Com
0.0

24 Mayıs 2019 10:20
Firma hakkında:

Denizhaber.Com; Türk Denizciliğinin Haber sitesi

2005 yılından günümüze kadar denizcilik sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden denizhaber.com internet haber sitesi her gün 7/24 güncellenen haberleriyle sektörün nabzını tutmaktadır.

Sektörün lider haber sitesi www.denizhaber.com sektörün her alanından haber akışı sağlamasının yanında; özel dosyalar, özel haberler röportajlar ve makaleler yayınlayarak etkin bir şekilde çalışmaktadır. Sektördeki en son gelişmelere, yeni mevzuat ve uygulamalara ilk önce okuyucularına sunmaktadır.

www.denizhaber.com Türrk Denizciliğinin Haber Sitesi sloganıyla yayın hayatına başladığı 2005 yılından bu yana, Alexa sıralaması Türkiye genelinde denizcilik sektörüne yönelik haber siteleri arasında yeri ile alternatif mecralara göre açık ara öndedir. Google haber sıralamasında en üstte sıralanmaktadır.

denizhaber.com android ve ios telefonlara uygun yazılımı ile ve anlık bildirimlerle son gelişmeleri kullanıcılarına sunmaktadır.

Adres:
Kamer Sokak No: 12/1 Küçüksu Üsküdar İstanbul 34684

PACIFIC EXPRESS
0.0

17 Temmuz 2018 14:06
Firma hakkında:

Pacific Express, havayolu, karayolu, denizyolu taşımacılığı ve depolama - dağıtım hizmetlerini müşterilerine yüksek düzeyde entegrasyon ve planlama ile şeffaf, otomatize edilmiş prosesler sayesinde en iyi kalitede sunar. Çalışma saatleri Pzt-Cmt 08:00-18:00
Pacific Express provides logistics services and supply chain solutions road, water, air freight, warehousing and distribution with highly integrated planning systems and clear and automated processes at the best quality Working hours: Mon-Sat 08:00-18:00

Adres:
5. ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ, 83557 NOLU CADDE NO: 3 Şehitkamil/Gaziantep

Yat transfer
0.0

3 Mayıs 2018 13:25
Firma hakkında:

Alanında söz sahibi, meslektaşlarının her zaman bilgi danıştığı ve profesyonelliğin haricinde mesleğinden zevk alan bir ekibiz. 2011 yılından günümüze kadar sayısız miller katetmiş, okyanusları defalarca aşmış, her biri dünyamızın yarısından fazlasını görmüş son derece deneyimli ve mükemmelliyetçi takım arkadaşlarına sahibiz. Yeterliliklerimiz her tip tekneyi boy ve tonaj limiti olmaksızın dünyanın her yerine seyir yapabilmek için uygundur.

Adres:
Caferağa Mahallesi, Kadıköy Sahili, Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Özel Kiralık Tekne
0.0

29 Mart 2017 10:10
Firma hakkında:

Özel Kiralık Tekne – Deniz tatilinizde istediğiniz ucuz kiralık tekneleri en iyi fiyat avantajları ile bulabilirsiniz. Servis verdiğimiz limanlar arasında, Marmaris, Göcek, Fethiye, Bodrum, Datça ve Bozburun bulunur. Genellikle Cumartesi hareket Cumartesi geri dönüş şeklinde turlarımız vardır. Her bütçeye uygun ekonomik kiralık tekneler ile tatilinizin tadını bizimle yaşayın. Profesyonel mavi tur danışmanlarımız ve tecrübeli saha ekibimiz ile tatilinizin her adımında yanınızdayız

Adres:
Marmaris, Muğla, Türkiye
Ürün ya da hizmetleri:

Zirve Denizcilik – Gemilerde Çalışacak Personeller
0.0

17 Şubat 2017 13:07
Firma hakkında:

Uluslararası Çalışan Yolcu, Kuru Yük Gemilerine ve Tatil Bölgelerindeki Turistlik Yatlarda Çalışacak Garsonlar Alınacaktır.

SGK + PRİM + Sefer Başı Primler + 6 Ayda Bir Maaş İkramiye + Erken Emeklilik + Yeme + İçme + Konaklama gibi tüm sosyal haklar mevcuttur.

irtibat numaralarımızdan bizi arayarak bilgi ve randevu alınız.

Adres:
Esentepe Mahallesi, Kartal/İstanbul, Türkiye
Ürün ya da hizmetleri:

Loyd Tersanecilik
0.0

4 Mayıs 2016 01:43
Firma hakkında:

Gemi Şaft, şaft yatakları, Kovan, Dümen sistemi, Hidrolik Piston, Komple sevk sistemi, Kaplin, Nozul imalatı yapılır. 3 metre çapa kadar torna işleri yapılır. 12 metre boya kadar pervane şaftı işlenir.

Adres:
KAZLIÇEŞME CADDESİ NO: 20 X - 4 ÖZEL PARSEL 18. YOL DİLEK SOKAK TUZLA / İSTANBUL
Ürün ya da hizmetleri:
Haberler