"Enter"a basıp içeriğe geçin

Firma Ekle

    Ana sayfa » Danışmanlık

Arama örneği: sport, business

Firma ekleme rehberi dizininde bulunan firma sayısı 14 firma

Mytology Kişisel Gelişim
0.0

5 Mart 2019 18:35
Firma hakkında:

Yaşantılara katmak istediğimiz +larımız var… 30 Sene boyunca hem kurumsal, hem de bireysel gelişimi destekleyen binlerce etkinlikle onbinlerce katılımcıya gerek endüstriyel, gerek kişisel anlamda bir şeyleri daha iyi hale getirmek için çaba verdik ve hep birlikte öğrendik ki küçük sihirli dokunuşlarla hepimizin hayatı bir anda daha mükemmel olabiliyor. Bunu hepimiz hak ediyoruz ve sizin için buradayız.

Adres:
Suadiye Mah. Bağdat Cad. Köşk Apt. No:428 D:6, 34740 Kadıköy/İstanbul

Kuzey İnsan Kaynakları
0.0

12 Aralık 2018 15:11
Firma hakkında:

Kuzey insan kaynakları bakıcılık hizmetleri Ltd. Şti. 2014 yılında Türkiye geneline insan kaynağı tedarik hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur.kuzey insan kaynakları türkiye iş kurumuna bağlı özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.şirketimiz turizm personelleri,ev hizmetleri ve yabancı vize işlemleri alanlarında hizmet vermektedir.

Adres:
Fener Mahallesi, Bülent Ecevit Bulvarı, Muratpaşa/Antalya, Türkiye
Ürün ya da hizmetleri:

Ankara Psikolog
0.0

12 Aralık 2018 15:39
Firma hakkında:

Günlük hayatın getirdiği çıkmazlardan karmaşık ruh sıhhati hastalıklarına kadar geniş bir yelpazede, aktüel ve ilmi metodlar ile çözüm odaklı ruh sıhhati hizmeti vermektedir. Ferdi ve yaşadığı zorlukları psikolojik, biyolojik ve sosyo-kültürel istikametleriyle bir bütün olarak ele almakta ve kendi rehabilitasyon sürecinin aktif parçası olarak görmektedir. Ruh sıhhati konusunda çalışmaları, rehabilitasyonun yanı sıra müracaat edenlerin psikolojik dayanıklılıklarını destekleyerek ruh sıhhati hastalıklarının önlenmesi ve rehabilitasyon sonrası iyilik halinin savunmasını da kapsamaktadır.Ferdi çalışmalarının yanı sıra müessesesel alanda da ortaklarına çalışanlarının psikolojik yeterliliklerini desteklemek emeliyle eğitim ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Adres:
Meşrutiyet Caddesi No:14/16 Kızılay Çankaya/Ankara
Ürün ya da hizmetleri:

Yalın Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri
0.0

12 Aralık 2018 16:06
Firma hakkında:

Yalın Danışmanlık işletmelerin operasyonel mükemmellik yolculuklarında, değişim sürecine liderlik ederek uygulama danışmanlığı hizmetleri vermek amacı ile 2008 yılında kurulmuş bir “değişim yönetimi ve uygulama danışmanlığı” firmasıdır.

NEDEN YALIN ÜRETİM?
Yalın Üretim Sistemini uygulamayı düşünüyorsanız veya müşterilerinizden biri, yalın üretim uygulamanız konusunda ısrar ediyorsa muhtemelen “neden yalın üretim yapmalıyım?” diye soruyorsunuzdur. Günümüzde yalın üretim uygulayan, övgüler almış ve büyük gelişmeler kaydettiğini iddia eden firmalar mevcut. Peki yalın üretimin firmalara ne gibi avantajlar sağlar?

Yalın üretim, en başarılı otomotiv üreticisi olan Toyota Üretim Sisteminden (TPS) kaynaklanmıştır. Toyota, diğer üreticiler karşısında kalite ve güvenilirlik konusundaki araştırmalarda sürekli olarak rakiplerini geride bırakıyor. Onlar da dünya çapında iflasla karşılaşan rakiplerinin çoğunun aksine kârlı bir şirket!

Toyota’nın başarısı yeterli bir sebep değilse; yalın üretimin gerçek faydaları nelerdir?

Adres:
Ataşehir Bulvarı Metropol İstanbul İş Merkezi C1 Blok K.24 D.360 Ataşehir / İSTANBUL
Ürün ya da hizmetleri:

ARİMUS DANIŞMANLIK
0.0

14 Aralık 2018 15:08
Firma hakkında:

Arimus Danışmanlık, uzman ve tecrübeli danışman kadrosu ile çeşitli ulusal ve AB projesi hazırlama düşüncesi olan kurum ve kuruluşlara danışmanlık hizmeti verme hedefi ile faaliyetlerine devam etmektedir.

     Tecrübeli ve dinamik bir kadroya sahip olan kurumumuz, aşağıdaki hizmetleri başarılı bir şekilde vermektedir.

- Yerel, bölgesel, ulusal ve AB projeleri ve detayları hakkında danışmanlık.

- Projelerin yazım ve uygulama aşamalarında danışmanlık hizmeti.

- Projelerin nihai rapor ve raporlama süreçlerinde danışmanlık.

- Proje konusuna uygun olarak yurt dışı ortak kurum bulma konusunda destek.

- Yurt içi ve yurt dışı havaalanı transferi.

- Yurt içi ve yurt dışı kültürel gezi organizasyonları.

- Yurt içi ve yurt dışı konaklama ve yeme içme organizasyonları.

- Avrupa'da eğitim ve staj imkanı veren kurumlarla iletişim kurulması.

- Yurt içi ve yurt dışı seyahat organizasyonları.

- Yurt dışı tercümanlık hizmeti.

- Sertifikasyon işlemleri.

Adres:
2432.Cadde Asilevler Sitesi No:178/2 Çayyolu / ANKARA

Büyükçekmece Özel Ders Hizmetleri
0.0

7 Eylül 2018 15:13
Firma hakkında:

Çocuklarımıza güven duyacakları ortamı yaratarak ders çalışmayı sevdirmeyi, eğlenerek de öğrenebileceğini, sürekli değil az çalışıp verimli ders çalışma sistemini özümsetmeyi ve en önemlisi kendisinin bunu yapabileceğinin farkına varmasını sağlamaya çalışan, yıllarını bu mesleğe vermiş, kendi alanında yeterliliğini kanıtlamış öğretmenlerden oluşmaktadır.

Amacımız çocuklarımızın sadece notlarının yükselmesi ve geçici öğrenmelerin olması değil. Kalıcı ve temeli sağlam öğrenme ortamı yaratmaktır.

Öğretmenlerimiz okul dersleri ve merkezi sınavlara hazırlık kapsamında eğitim verebilmekte olup, ayrıca çalışma programı, eğitim koçluğu gibi alanlarda da hizmet verebilmektedir. Öğretmen kadromuz mesleklerinde gayet başarılı oldukları için ve işini severek yaptıkları için bizi tercih eden veliler ile öğrenciler genellikle bizden çok memnun kalıyorlar.

Adres:
Mimaroba mahallesi no:5 büyükçekmece/istanbul
Ürün ya da hizmetleri:

İstanbul Soft Bilişim ve Danışmanlık LTD. ŞTİ.
0.0

29 Ağustos 2018 02:13
Firma hakkında:

İstanbul Soft Bilişim ve Danışmanlık Ltd. Şti. 2013 yılından beri İstanbul Mecidiyeköy’de genç ve dinamik ekibiyle e-ticaret yazılımları konusunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamız müşterilerine en iyi e-ticaret paketlerini sunmak ve ihtiyaçları doğrultusunda e-ticaret sitesi üzerinde gerekli geliştirmeleri yaparak %100 müşteri memnuniyeti amaçlı hizmet vermektedir. Gelişen eticaret pazarındaki yerinizi almak için hemen https://www.istanbul-soft.com.tr adresini ziyaret edin, güncel eticaret sitesi kampanya fırsatlarını kaçırmayın. Mutlu müşterimiz olun, mutlu müşterileriniz olsun. Ticaret Parmaklarınızın Ucunda!

Adres:
Selahattin Pınar Cad. Kemer İş Hanı No:15/7 Mecidiyeköy / İSTANBUL
Ürün ya da hizmetleri:

ISEWorld High School Exchange Programs
0.0

25 Temmuz 2018 23:46
Firma hakkında:

ISEWorld, yurtdışı eğitim alanında 30 yılı aşkın süredir hizmet veren, öğrencilerimize ve ailelerine Exchange ve Özel Lise Programlarını, en etkin başvuru ve kabul sürecini garantileyerek sunan ve tüm eğitim programının güvenilir bir zeminde devamını sağlayan lider kurumdur. Dünyada neredeyse bir asıra yakın zamandır var olan Kültürlerarası Lise Öğrenci Değişim Programlarını Türkiye’de uygulama yetkisiyle öğrencilerinin Amerika, Kanada, İngiltere, İtalya, Fransa, İsviçre gibi dünyanın farklı bölgelerinde üst düzey eğitimlerin verildiği ülkelerde bir dönem, bir yıl ya da daha uzun süre eğitim almalarını sağlayan ISEWorld, Milli Eğitim Bakanlığı, Birleşmiş Milletler gibi kurumlarla yaptığı işbirliği ve ortak projelerle de adından söz ettirmektedir. Değişim programlarının yanı sıra, özel gündüzlü ya da yatılı özel liselerde eğitim, 12+1 ve PG Year Programları ile 12. sınıftan sonra yurtdışından çift diplomayla mezuniyet ve doğrudan üniversiteye geçiş hakkı veren programlarıyla farklılık yaratan ISEWorld, mezunlarını dünyanın en iyi üniversitelerine ve uluslararası şirketlerde lider pozisyonlarda görev almak üzere hazırlıyor.

Adres:
Rumeli Caddesi, Meşrutiyet Mahallesi, birlik apt 78/7
Ürün ya da hizmetleri:

Bahçeşehir Merve Diyet Beslenme Danışma Merkezi
0.0

3 Mayıs 2018 13:24
Firma hakkında:

2012 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 2015 yılının Aralık ayında Diyetisyen Merve Kalelioğlu Çiftçi tarafından kurulan Bahçeşehir Mervediyet Beslenme Danışma Merkezi hem bireylere hem kurumlara hizmet verirken aynı zamanda online diyet sistemi ile İstanbul dışından danışmanlık isteyen herkese hizmet vermektedir. “Mervediyet “ Beslenme Tarzı Kişiye Özeldir“ vizyon ve misyon anlayışla yola çıkarak danışanlarına hizmet vermektedir. Yaşamın beslenmeyle iç içe olduğunu vurgular ve size özel yaşam tarzınızı yansıtan programlarla destek olur.

Adres:
Bahçeşehir 2. Kısım Mah., Şelale Cad., Terrace Garden Residence Kat:3 No:39 Başakşehir / İstanbul